www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

18. kolo

77. TJ TZ Rakovník "B" - TJ TZ Rakovník "A" 40:84

(6:19 11:43 24:70); 25.02.2018 14:00; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Čech Daniel 19, Spilka Jiří  19, Kraus Karel 2, Beneš David 0, Kříž Lukáš 0, Mikeš Vojtěch  0 - Beneš Jiří 23, Horník Martin 21, Borský Jaroslav 16, Kovář Jiří 11, Čech Petr 9, Loula Kryštof 2, Polívka Štěpán 2, Borský Martin 0; střelba 3b.: 4/4:10/10 střelba 2b.: 13/13:26/26 TH: 2/2:3/2 chyby: 3:5; rozhodčí: Šťavík Radek, Pazourek Jaroslav;

78. Basket Poděbrady o.s. "B" - BK Brandýs nad Labem, o.s. B 59:78

(16:22 28:40 44:59); 23.02.2018 20:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Drahokoupil Radek 16, Dub Ondřej 11, Kovář Jan 10, Jeřábek Petr 9, Vrba Tomáš 8, Kukačka Tomáš 5 - Hrabý David 16, Birkuš Patrik 11, Hykel Josef 11, Dvořák Rudolf 9, Klusáček Adam 9, Rožka Marek 9, Alfery Dominik 7, Tomášek Milan 4, Šustr Jaroslav 2; střelba 3b.: 8/8:10/10 střelba 2b.: 12/12:22/22 TH: 26/11:16/4 chyby: 11:22; rozhodčí: Velda Pavel, Nesvadba Miloš;

79. BK Sadská o.s. - AŠ Mladá Boleslav C 73:85

(14:26 40:45 64:61); 25.02.2018 17:00; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Daněk Václav 36, Krátký Lukáš 8, Plinta Martin 8, Lukavec Vlastimil 7, Řeháček Tomáš 6, Němeček Zdeněk 5, Kruliš Ondřej 2, Bradáč Michal 1, Novák Zdeněk 0 - Vida Michal 38, Roštejnský Tomáš 17, Bušek Jan 10, Hostonský Jan 9, Kerda Marek 7, Kovárik Petr 3, Vacek Tomáš 1, Bušek Petr 0, Nováček Jiří 0, Pilvousek Pavel 0; střelba 3b.: 7/7:3/3 střelba 2b.: 18/18:27/27 TH: 23/16:33/22 chyby: 21:21; rozhodčí: Tejček Tomáš, Dub Michal;

80. BK Beroun B - BK Kralupy-Junior muži 67:92

(21:23 39:53 52:76); 25.02.2018 10:30; hala: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun -- technický zápis

body: Polák Robert 14, Franc Jan 12, Polák Richard 12, Forejt Petr 11, Stejskal Petr 8, Klobása Tomáš 4, Slaboch Tomáš 4, Ondráček Tomáš 2, Čochnář Vojtěch 0, Šmíd Pavel 0 - Chlapec Jiří 25, Miloš Pavel 20, Marsa Roman 19, Jurik Pavel 8, Lipovský Ondřej 6, Čermák Pavel 5, Souček Michal 4, Štroukal Martin 3, Frgál Vojtěch 2; střelba 3b.: 3/3:7/7 střelba 2b.: 27/27:25/25 TH: 10/4:30/21 chyby: 25:13; rozhodčí: Martínek Karel, Veselý Jiří;

81. BK Příbram 2000 "B" - BC Slaný B 56:87

(14:24 33:39 42:66); 25.02.2018 11:00; hala: ZŠ Březové Hory, Příbram -- technický zápis

body: Řeřicha Tomáš 14, Mokruša Oldřich 13, Novák Matěj 9, Králík Johan 8, Šesták Matěj 7, Navrátil Martin 5, Bělík Daniel 0, Horník Martin 0 - Rédli Tomáš 21, Lavička Lukáš 18, Horák Miroslav 12, Libecajt Matěj 12, Nový Lubor 11, Kus Jaroslav 5, Dragoun Pavel 4, Kavalier Andrej 4, Červený Martin 0; střelba 3b.: 6/6:6/6 střelba 2b.: 15/15:32/32 TH: 14/8:10/5 chyby: 12:13; rozhodčí: Peterková Lucie, Benda Tomáš;

statistiky

střelci kola
1.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C38
2.Daněk VáclavBK Sadská36
3.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži25
4.Beneš JiříTJ TZ Rakovník "A"23
5.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"21
6.Rédli TomášSlaný B21
7.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži20
8.Čech DanielTJ TZ Rakovník "B"19
9.Marsa RomanBK Kralupy-Junior muži19
10.Spilka Jiří TJ TZ Rakovník "B"19
nejužitečnější hráči kola
1.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C35
2.Daněk VáclavBK Sadská33
3.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži22
4.Beneš JiříTJ TZ Rakovník "A"21
5.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"19
6.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži19
7.Spilka Jiří TJ TZ Rakovník "B"19
8.Rédli TomášSlaný B18
9.Čech DanielTJ TZ Rakovník "B"17
10.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"16
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"5/5
2.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži5/5
3.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B4/4
4.Beneš JiříTJ TZ Rakovník "A"3/3
5.Klusáček AdamBK Brandýs n.L. B3/3
6.Lavička LukášSlaný B3/3
7.Alfery DominikBK Brandýs n.L. B2/2
8.Čech DanielTJ TZ Rakovník "B"2/2
9.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"2/2
10.Kovář JanBA Poděbrady o.s. "B"2/2
asistence v kole