www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

17. kolo

73. BK Sadská o.s. - BK Brandýs nad Labem, o.s. B 70:63

(18:16 30:31 54:52); 24.02.2018 18:00; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Daněk Václav 23, Krátký Lukáš 21, Kruliš Ondřej 13, Lukavec Vlastimil 5, Němeček Zdeněk 5, Novák Zdeněk 2, Bradáč Michal 1, Buk Martin 0, Holakovský Jakub 0, Plinta Martin 0, Řeháček Tomáš 0 - Klusáček Adam 13, Birkuš Patrik 12, Hykel Josef 11, Dvořák Rudolf 8, Rožka Marek 7, Borl Václav 6, Alfery Dominik 4, Šustr Jaroslav 2; střelba 3b.: 0/0:3/3 střelba 2b.: 18/18:23/23 TH: 46/34:16/8 chyby: 19:33; rozhodčí: Velda Pavel, Nesvadba Miloš;

74. Basket Poděbrady o.s. "B" - AŠ Mladá Boleslav C 46:75

(12:22 24:49 39:60); 24.02.2018 17:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Drahokoupil Radek 11, Dub Ondřej 10, Vrba Tomáš 10, Kukačka Tomáš 6, Jeřábek Petr 5, Kovář Jan 4 - Vida Michal 19, Novák Petr 15, Vacek Tomáš 10, Roštejnský Tomáš 9, Kerda Marek 7, Bártl Vlastimil 5, Hostonský Jan 5, Bušek Jan 3, Kovárik Petr 2, Vodseďálek Jan 0; střelba 3b.: 6/6:10/10 střelba 2b.: 11/11:17/17 TH: 12/6:18/11 chyby: 13:11; rozhodčí: Zachara Jakub, Reitzová Patricie Anna;

75. BK Příbram 2000 "B" - BK Kralupy-Junior muži 63:71

(15:13 35:30 48:54); 24.02.2018 18:00; hala: ZŠ Březové Hory, Příbram -- technický zápis

body: Mokruša Oldřich 20, Beran Ondřej 14, Novák Matěj 9, Šesták Matěj 9, Řeřicha Tomáš 8, Horník Martin 3, Bělík Daniel 0, Králík Johan 0, Navrátil Martin 0 - Chlapec Jiří 19, Gospodinov Tomáš 11, Lipovský Ondřej 11, Marsa Roman 11, Jurik Pavel 9, Čermák Pavel 7, Souček Michal 3, Frgál Vojtěch 0, Štroukal Martin 0; střelba 3b.: 8/8:5/5 střelba 2b.: 19/19:22/22 TH: 10/1:21/12 chyby: 20:11; rozhodčí: Benda Tomáš, Buršík Petr;

76. BK Beroun B - BC Slaný B 93:74

(29:17 56:41 76:65); 24.02.2018 17:00; hala: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun -- technický zápis

body: Forejt Petr 30, Polák Robert 26, Franc Jan 14, Slaboch Tomáš 9, Polák Richard 6, Stejskal Petr 4, Šmíd Pavel 3, Klobása Tomáš 1, Čochnář Vojtěch 0, Večeřa Tomáš 0 - Lavička Lukáš 28, Horák Miroslav 13, Kus Jaroslav 13, Libecajt Matěj 10, Nový Lubor 5, Kavalier Andrej 3, Dragoun Pavel 2, Červený Martin 0; střelba 3b.: 7/7:3/3 střelba 2b.: 26/26:23/23 TH: 29/20:26/19 chyby: 22:25; rozhodčí: Veselý Jiří, Martínek Karel;

statistiky

střelci kola
1.Forejt PetrBK Beroun B30
2.Lavička LukášSlaný B28
3.Polák RobertBK Beroun B26
4.Daněk VáclavBK Sadská23
5.Krátký LukášBK Sadská21
6.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"20
7.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži19
8.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C19
9.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C15
10.Beran OndřejBK Příbram 2000 "B"14
nejužitečnější hráči kola
1.Forejt PetrBK Beroun B27
2.Polák RobertBK Beroun B25
3.Lavička LukášSlaný B21
4.Daněk VáclavBK Sadská20
5.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C16
6.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži15
7.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C14
8.Krátký LukášBK Sadská13
9.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"13
10.Horák MiroslavSlaný B10
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Forejt PetrBK Beroun B7/7
2.Lavička LukášSlaný B3/3
3.Šesták MatějBK Příbram 2000 "B"3/3
4.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C3/3
5.Vrba TomášBA Poděbrady o.s. "B"3/3
6.Beran OndřejBK Příbram 2000 "B"2/2
7.Borl VáclavBK Brandýs n.L. B2/2
8.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži2/2
9.Jurik PavelBK Kralupy-Junior muži2/2
10.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C2/2
asistence v kole