www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

16. kolo

68. BC Slaný B - BK Kralupy-Junior muži 88:87

(16:21 43:42 62:63); 10.02.2018 20:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Lavička Lukáš 22, Kozelka Roman 20, Libecajt Matěj 18, Kučera David 17, Nič Jakub 7, Kus Jaroslav 4, Fivébr Miroslav 0 - Miloš Pavel 23, Chlapec Jiří 15, Fíla Ondřej 11, Gospodinov Tomáš 11, Marsa Roman 10, Jurik Pavel 8, Lipovský Ondřej 5, Karhan Michal 2, Štroukal Martin 2, Čermák Pavel 0; střelba 3b.: 5/5:8/8 střelba 2b.: 25/25:21/21 TH: 33/23:29/21 chyby: 24:27; rozhodčí: Benda Tomáš, Dub Michal;

69. BK Brandýs nad Labem, o.s. B - BK Beroun B 67:98

(15:24 32:47 53:73); 11.02.2018 13:30; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Tomášek Milan 22, Alfery Dominik 10, Hrabý David 10, Dvořák Rudolf 8, Hykel Josef 7, Klusáček Adam 6, Helt Přemysl 4, Šustr Jaroslav 0 - Franc Jan 28, Forejt Petr 22, Polák Richard 17, Stejskal Petr 14, Soukup Milan 8, Klobása Tomáš 5, Matejsek Vladimír 2, Táborský Štěpán 2, Slaboch Tomáš 0; střelba 3b.: 10/10:4/4 střelba 2b.: 14/14:34/34 TH: 14/9:28/18 chyby: 24:10; rozhodčí: Matějček Josef, Jon Miloslav;

70. AŠ Mladá Boleslav C - BK Příbram 2000 "B" 91:34

(18:7 35:13 56:24); 11.02.2018 09:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Vida Michal 19, Roštejnský Tomáš 17, Bušek Jan 12, Bušek Petr 11, Novák Petr 10, Vodseďálek Jan 6, Kerda Marek 5, Krejcar Petr 4, Vacek Tomáš 4, Pilvousek Pavel 3 - Novák Matěj 9, Beran Ondřej 8, Šesták Matěj 8, Mokruša Oldřich 4, Navrátil Martin 3, Horník Martin 2, Bělík Daniel 0, Králík Johan 0; střelba 3b.: 10/10:4/4 střelba 2b.: 28/28:10/10 TH: 10/5:7/2 chyby: 10:11; rozhodčí: Laš Luděk, Zachara Jakub;

71. TJ TZ Rakovník "A" - Basket Poděbrady o.s. "B" 67:62

(14:14 23:29 47:43); 24.03.2018 15:30; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Horník Martin 14, Borský Jaroslav 13, Kovář Jiří 10, Beneš Jiří 8, Varšavský Jan 8, Loula Kryštof 7, Ptáček Ondřej 7 - Sixta Jakub 26, Drahokoupil Radek 11, Jarkovský Matěj 10, Vrba Tomáš 7, Jeřábek Petr 5, Štěpán Jaroslav 3; střelba 3b.: 4/4:9/9 střelba 2b.: 22/22:12/12 TH: 18/11:22/11 chyby: 16:13; rozhodčí: Málek Jan, Strnad Pavel;

72. TJ TZ Rakovník "B" - BK Sadská o.s. 72:66

(14:24 34:44 57:48); 11.02.2018 16:30; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Wolf Matouš 21, Mikeš Vojtěch  14, Čech Daniel 9, Kříž Lukáš 8, Spilka Jiří  6, Černý Radek  5, Steidl Vít 4, Kolář Dan 2, Pufr Zdeněk  1 - Daněk Václav 18, Lukavec Vlastimil 16, Krátký Lukáš 9, Krátký Petr 7, Novák Zdeněk 6, Bradáč Michal 4, Holakovský Jakub 3, Řeháček Tomáš 3; střelba 3b.: 3/3:6/6 střelba 2b.: 23/23:20/20 TH: 25/15:17/8 chyby: 17:24; rozhodčí: Pazourek Jaroslav, Veselý Jiří;

statistiky

střelci kola
1.Franc JanBK Beroun B28
2.Sixta JakubBA Poděbrady o.s. "B"26
3.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži23
4.Forejt PetrBK Beroun B22
5.Lavička LukášSlaný B22
6.Tomášek MilanBK Brandýs n.L. B22
7.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"21
8.Kozelka RomanSlaný B20
9.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C19
10.Daněk VáclavBK Sadská18
nejužitečnější hráči kola
1.Franc JanBK Beroun B27
2.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"21
3.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži20
4.Forejt PetrBK Beroun B19
5.Sixta JakubBA Poděbrady o.s. "B"19
6.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C18
7.Tomášek MilanBK Brandýs n.L. B17
8.Kozelka RomanSlaný B16
9.Lavička LukášSlaný B16
10.Roštejnský TomášAŠ Mladá Boleslav C15
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Sixta JakubBA Poděbrady o.s. "B"4/4
2.Bušek PetrAŠ Mladá Boleslav C3/3
3.Forejt PetrBK Beroun B3/3
4.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži3/3
5.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži3/3
6.Tomášek MilanBK Brandýs n.L. B3/3
7.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C3/3
8.Alfery DominikBK Brandýs n.L. B2/2
9.Bušek JanAŠ Mladá Boleslav C2/2
10.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"2/2
asistence v kole