www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

15. kolo

64. AŠ Mladá Boleslav C - BK Beroun B 60:49

(9:9 38:17 51:24); 10.02.2018 18:30; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Novák Petr 14, Vida Michal 13, Kerda Marek 10, Bušek Jan 6, Vodseďálek Jan 6, Hostonský Jan 4, Vacek Tomáš 4, Roštejnský Tomáš 2, Bártl Vlastimil 1, Bušek Petr 0, Krejcar Petr 0, Pilvousek Pavel 0 - Látal Jan 10, Stejskal Petr 10, Polák Richard 9, Slaboch Tomáš 5, Forejt Petr 4, Táborský Štěpán 4, Matejsek Vladimír 3, Čochnář Vojtěch 2, Klobása Tomáš 2; střelba 3b.: 5/5:3/3 střelba 2b.: 18/18:18/18 TH: 11/9:10/4 chyby: 16:13; rozhodčí: Zachara Jakub, Laš Luděk;

65. BK Brandýs nad Labem, o.s. B - BK Příbram 2000 "B" 57:52

(9:13 21:31 44:33); 10.02.2018 18:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Birkuš Tomáš 16, Hrabý David 14, Alfery Dominik 8, Hykel Josef 7, Birkuš Patrik 4, Dvořák Rudolf 4, Klusáček Adam 2, Šustr Jaroslav 2 - Beran Ondřej 17, Petřík Ladislav 14, Šesták Matěj 9, Novák Matěj 6, Mokruša Oldřich 4, Bělík Daniel 1, Navrátil Martin 1, Horník Martin 0; střelba 3b.: 2/2:4/4 střelba 2b.: 24/24:14/14 TH: 10/3:22/12 chyby: 20:13; rozhodčí: Matějček Josef, Martínek Karel;

66. TJ TZ Rakovník "B" - Basket Poděbrady o.s. "B" 57:104

(14:17 27:46 41:69); 25.03.2018 10:00; hala: TJ Sokol Rakovník, Rakovník -- technický zápis

body: Wolf Matouš 38, Spilka Jiří  9, Kříž Lukáš 8, Kraus Karel 2, Beneš David 0, Beneš Štepán 0, Kolář Dan 0, Pufr Zdeněk  0 - Sixta Jakub 44, Jarkovský Matěj 18, Drahokoupil Radek 16, Kukačka Tomáš 16, Jeřábek Petr 10; střelba 3b.: 4/4:18/18 střelba 2b.: 22/22:22/22 TH: 2/1:9/6 chyby: 7:3; rozhodčí: Strnad Pavel, Pazourek Jaroslav;

67. TJ TZ Rakovník "A" - BK Sadská o.s. 89:56

(23:11 49:26 70:42); 10.02.2018 18:00; hala: TJ Sokol Rakovník, Rakovník -- technický zápis

body: Horník Martin 43, Kovář Jiří 20, Borský Jaroslav 10, Čech Petr 8, Polívka Štěpán 6, Borský Martin 2, Kaše Martin 0, Ptáček Ondřej 0 - Krátký Lukáš 21, Daněk Václav 18, Krátký Petr 7, Lukavec Vlastimil 5, Plinta Martin 4, Holakovský Jakub 1, Novák Zdeněk 0, Řeháček Tomáš 0; střelba 3b.: 4/4:2/2 střelba 2b.: 33/33:20/20 TH: 19/11:13/10 chyby: 13:18; rozhodčí: Pazourek Jaroslav, Veselý Jiří;

statistiky

střelci kola
1.Sixta JakubBA Poděbrady o.s. "B"44
2.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"43
3.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"38
4.Krátký LukášBK Sadská21
5.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"20
6.Daněk VáclavBK Sadská18
7.Jarkovský MatějBA Poděbrady o.s. "B"18
8.Beran OndřejBK Příbram 2000 "B"17
9.Birkuš TomášBK Brandýs n.L. B16
10.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"16
nejužitečnější hráči kola
1.Sixta JakubBA Poděbrady o.s. "B"44
2.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"38
3.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"37
4.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"20
5.Daněk VáclavBK Sadská17
6.Krátký LukášBK Sadská17
7.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"16
8.Kukačka TomášBA Poděbrady o.s. "B"16
9.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B14
10.Jarkovský MatějBA Poděbrady o.s. "B"14
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Sixta JakubBA Poděbrady o.s. "B"12/12
2.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"4/4
3.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"4/4
4.Jeřábek PetrBA Poděbrady o.s. "B"3/3
5.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C3/3
6.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"2/2
7.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B2/2
8.Látal JanBK Beroun B2/2
9.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"2/2
10.Jarkovský MatějBA Poděbrady o.s. "B"1/1
asistence v kole