www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

14. kolo

59. BK Sadská o.s. - Basket Poděbrady o.s. "B" 57:68

(9:10 30:32 40:52); 05.11.2017 10:30; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Daněk Václav 25, Krátký Lukáš 12, Němeček Zdeněk 10, Lukavec Vlastimil 6, Plinta Martin 3, Kruliš Ondřej 1, Bradáč Michal 0, Holakovský Jakub 0, Novák Zdeněk 0, Řeháček Tomáš 0 - Dub Ondřej 21, Roubíček Martin 15, Fingr Patrik 10, Vrba Tomáš 10, Štěpán Jaroslav 8, Jeřábek Petr 4; střelba 3b.: 1/1:3/3 střelba 2b.: 22/22:17/17 TH: 26/10:40/25 chyby: 30:16; rozhodčí: Pokorný Štěpán, Pazourek Jaroslav;

60. BK Beroun B - TJ TZ Rakovník "A" 76:51

(21:12 41:27 54:36); 28.01.2018 10:30; hala: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun -- technický zápis

body: Franc Jan 16, Polák Richard 15, Stejskal Petr 13, Forejt Petr 10, Večeřa Tomáš 7, Polák Robert 6, Slaboch Tomáš 3, Čochnář Vojtěch 2, Matejsek Vladimír 2, Šmíd Pavel 2, Franc Jan 0 - Borský Jaroslav 16, Kovář Jiří 16, Horník Martin 12, Beneš Jiří 2, Kaše Martin 2, Křikava Jiří 2, Varšavský Jan 1, Polívka Štěpán 0; střelba 3b.: 4/4:3/3 střelba 2b.: 27/27:18/18 TH: 20/10:15/6 chyby: 11:14; rozhodčí: Šupej Michal, Růzha Jan;

61. BK Příbram 2000 "B" - TJ TZ Rakovník "B" 79:47

(16:15 37:22 52:31); 28.01.2018 11:00; hala: ZŠ Březové Hory, Příbram -- technický zápis

body: Mokruša Oldřich 23, Beran Ondřej 13, Petřík Ladislav 13, Šesták Matěj 13, Novák Matěj 11, Králík Johan 4, Bělík Daniel 2, Horník Martin 0, Navrátil Martin 0 - Wolf Matouš 16, Černý Radek  11, Beneš David 8, Spilka Jiří  5, Steidl Vít 5, Pufr Zdeněk  2, Kolařík Matouš 0, Kříž Lukáš 0; střelba 3b.: 5/5:4/4 střelba 2b.: 29/29:13/13 TH: 12/6:18/9 chyby: 19:12; rozhodčí: Martínek Karel, Zachara Jakub;

62. BK Kralupy-Junior muži - BK Brandýs nad Labem, o.s. B 87:54

(17:17 45:29 66:38); 01.02.2018 19:30; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Chlapec Jiří 26, Miloš Pavel 20, Fíla Ondřej 18, Jurik Pavel 8, Lipovský Ondřej 7, Gospodinov Tomáš 6, Karhan Michal 2, Frgál Vojtěch 0, Souček Michal 0, Štroukal Martin 0 - Klusáček Adam 12, Birkuš Tomáš 9, Tomášek Milan 9, Birkuš Patrik 8, Hykel Josef 6, Hrabý David 4, Dvořák Rudolf 3, Helt Přemysl 3, Borl Václav 0; střelba 3b.: 14/14:8/8 střelba 2b.: 15/15:12/12 TH: 22/15:9/6 chyby: 16:19; rozhodčí: Šťavík Radek, Tejček Tomáš;

63. BC Slaný B - AŠ Mladá Boleslav C 68:63

(18:22 34:37 55:51); 28.01.2018 17:30; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Kozelka Roman 18, Lavička Lukáš 16, Horák Miroslav 8, Kučera David 8, Libecajt Matěj 8, Nič Jakub 4, Dragoun Pavel 3, Kus Jaroslav 3, Nový Lubor 0 - Vida Michal 25, Novák Petr 19, Roštejnský Tomáš 11, Bušek Jan 4, Hostonský Jan 2, Kovárik Petr 2, Bušek Petr 0, Krejcar Petr 0, Vacek Tomáš 0; střelba 3b.: 4/4:4/4 střelba 2b.: 21/21:15/15 TH: 25/14:29/21 chyby: 27:24; rozhodčí: Šmíd Vojtěch, Dub Michal;

statistiky

střelci kola
1.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži26
2.Daněk VáclavBK Sadská25
3.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C25
4.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"23
5.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"21
6.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži20
7.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C19
8.Fíla OndřejBK Kralupy-Junior muži18
9.Kozelka RomanSlaný B18
10.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"16
nejužitečnější hráči kola
1.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži25
2.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"21
3.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži18
4.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C17
5.Fíla OndřejBK Kralupy-Junior muži15
6.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C15
7.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"14
8.Daněk VáclavBK Sadská14
9.Polák RichardBK Beroun B14
10.Kozelka RomanSlaný B13
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži6/6
2.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži4/4
3.Kozelka RomanSlaný B3/3
4.Šesták MatějBK Příbram 2000 "B"3/3
5.Tomášek MilanBK Brandýs n.L. B3/3
6.Forejt PetrBK Beroun B2/2
7.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"2/2
8.Jurik PavelBK Kralupy-Junior muži2/2
9.Klusáček AdamBK Brandýs n.L. B2/2
10.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C2/2
asistence v kole