www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

13. kolo

55. BK Příbram 2000 "B" - TJ TZ Rakovník "A" 62:73

(13:20 31:36 49:58); 27.01.2018 17:00; hala: ZŠ Březové Hory, Příbram -- technický zápis

body: Petřík Ladislav 23, Beran Ondřej 10, Mokruša Oldřich 6, Novák Matěj 6, Šesták Matěj 6, Horník Martin 4, Králík Johan 4, Navrátil Martin 3, Bělík Daniel 0 - Horník Martin 22, Borský Jaroslav 21, Čech Petr 13, Beneš Jiří 9, Kovář Jiří 6, Varšavský Jan 2, Kaše Martin 0; střelba 3b.: 7/7:6/6 střelba 2b.: 18/18:21/21 TH: 8/5:20/13 chyby: 16:9; rozhodčí: Zachara Jakub, Martínek Karel;

56. BK Beroun B - TJ TZ Rakovník "B" 92:45

(26:3 53:17 71:30); 27.01.2018 13:00; hala: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun -- technický zápis

body: Polák Richard 26, Franc Jan 21, Stejskal Petr 17, Šmíd Pavel 17, Večeřa Tomáš 5, Ondráček Tomáš 3, Forejt Petr 2, Franc Jan 1, Čochnář Vojtěch 0, Matejsek Vladimír 0 - Wolf Matouš 22, Beneš David 6, Černý Radek  6, Pufr Zdeněk  5, Spilka Jiří  4, Kříž Lukáš 2, Steidl Zdeněk 0, Steidl Vít 0; střelba 3b.: 2/2:1/1 střelba 2b.: 37/37:17/17 TH: 22/12:16/8 chyby: 17:16; rozhodčí: Matějček Josef, Pazourek Jaroslav;

57. BC Slaný B - BK Brandýs nad Labem, o.s. B 88:74

(26:21 48:37 69:57); 27.01.2018 17:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Libecajt Matěj 24, Lavička Lukáš 19, Kozelka Roman 12, Nič Jakub 11, Kučera David 10, Rédli Tomáš 7, Kavalier Andrej 5, Nový Lubor 0 - Birkuš Tomáš 15, Hrabý David 13, Klusáček Adam 11, Birkuš Patrik 9, Hykel Josef 9, Dvořák Rudolf 7, Rožka Marek 6, Alfery Dominik 2, Borl Václav 2; střelba 3b.: 5/5:5/5 střelba 2b.: 27/27:26/26 TH: 40/19:16/7 chyby: 16:34; rozhodčí: Dub Michal, Šmíd Vojtěch;

58. BK Kralupy-Junior muži - AŠ Mladá Boleslav C 69:55

(15:9 31:27 50:40); 27.01.2018 20:30; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Miloš Pavel 16, Chlapec Jiří 15, Fíla Ondřej 14, Karhan Michal 8, Jurik Pavel 6, Lipovský Ondřej 4, Čermák Pavel 3, Štroukal Martin 3, Souček Michal 0 - Vida Michal 25, Roštejnský Tomáš 10, Bušek Jan 9, Zima Tomáš 4, Vacek Tomáš 3, Kerda Marek 2, Kovárik Petr 2, Bušek Petr 0; střelba 3b.: 6/6:10/10 střelba 2b.: 21/21:10/10 TH: 19/9:8/5 chyby: 16:16; rozhodčí: Veselý Jiří, Tejček Tomáš;

statistiky

střelci kola
1.Polák RichardBK Beroun B26
2.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C25
3.Libecajt MatějSlaný B24
4.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"23
5.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"22
6.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"22
7.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"21
8.Franc JanBK Beroun B21
9.Lavička LukášSlaný B19
10.Stejskal PetrBK Beroun B17
nejužitečnější hráči kola
1.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C23
2.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"22
3.Libecajt MatějSlaný B20
4.Borský JaroslavTJ TZ Rakovník "A"19
5.Polák RichardBK Beroun B18
6.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"16
7.Franc JanBK Beroun B15
8.Lavička LukášSlaný B15
9.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"15
10.Stejskal PetrBK Beroun B14
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C6/6
2.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"4/4
3.Lavička LukášSlaný B4/4
4.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"4/4
5.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B3/3
6.Bušek JanAŠ Mladá Boleslav C2/2
7.Miloš PavelBK Kralupy-Junior muži2/2
8.Roštejnský TomášAŠ Mladá Boleslav C2/2
9.Šesták MatějBK Příbram 2000 "B"2/2
10.Beneš JiříTJ TZ Rakovník "A"1/1
asistence v kole