www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

12. kolo

50. AŠ Mladá Boleslav C - BK Brandýs nad Labem, o.s. B 87:63

(17:17 43:26 65:42); 14.01.2018 11:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Novák Petr 25, Vida Michal 23, Kerda Marek 15, Bušek Jan 7, Bušek Petr 6, Hostonský Jan 5, Vacek Tomáš 4, Bártl Vlastimil 2, Vodseďálek Jan 0 - Birkuš Tomáš 22, Dvořák Rudolf 13, Rožka Marek 10, Borl Václav 5, Hrabý David 5, Birkuš Patrik 3, Šustr Jaroslav 3, Alfery Dominik 2, Hykel Josef 0; střelba 3b.: 11/11:5/5 střelba 2b.: 21/21:18/18 TH: 17/12:21/12 chyby: 16:19; rozhodčí: Benda Tomáš, Laš Luděk;

51. TJ TZ Rakovník "A" - BK Kralupy-Junior muži 62:74

(14:14 28:33 44:59); 14.01.2018 10:00; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Čech Petr 16, Horník Martin 15, Borský Jaroslav 14, Beneš Jiří 7, Kovář Jiří 6, Kaše Martin 4, Loula Kryštof 0 - Chlapec Jiří 20, Fíla Ondřej 10, Marsa Roman 10, Čermák Pavel 9, Gospodinov Tomáš 8, Jurik Pavel 6, Štroukal Martin 6, Lipovský Ondřej 5, Souček Michal 0; střelba 3b.: 5/5:6/6 střelba 2b.: 16/16:23/23 TH: 25/15:25/10 chyby: 22:18; rozhodčí: Velda Pavel, Nesvadba Miloš;

52. TJ TZ Rakovník "B" - BC Slaný B 41:87

(13:21 20:43 30:63); 14.01.2018 12:00; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Kříž Lukáš 13, Čech Daniel 9, Wolf Matouš 7, Spilka Jiří  4, Steidl Vít 4, Mikeš Vojtěch  2, Pufr Zdeněk  2, Kraus Karel 0 - Kus Jaroslav 27, Horák Miroslav 23, Kučera David 20, Dragoun Pavel 8, Nový Lubor 4, Fivébr Miroslav 3, Kavalier Andrej 2; střelba 3b.: 5/5:3/3 střelba 2b.: 12/12:34/34 TH: 9/2:13/10 chyby: 11:13; rozhodčí: Nesvadba Miloš, Velda Pavel;

53. Basket Poděbrady o.s. "B" - BK Beroun B 55:62

(12:17 26:35 42:49); 14.01.2018 11:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Drahokoupil Radek 24, Jeřábek Petr 11, Kovář Jan 8, Dub Ondřej 5, Štěpán Jaroslav 4, Kukačka Tomáš 3, Vrba Tomáš 0 - Forejt Petr 16, Polák Robert 15, Stejskal Petr 15, Franc Jan 6, Ondráček Tomáš 4, Šmíd Pavel 4, Franc Jan 2, Klobása Tomáš 0, Matejsek Vladimír 0; střelba 3b.: 4/4:3/3 střelba 2b.: 14/14:22/22 TH: 27/15:12/9 chyby: 13:15; rozhodčí: Buršík Petr, Růzha Jan;

54. BK Sadská o.s. - BK Příbram 2000 "B" 61:83

(18:18 27:41 43:68); 14.01.2018 09:00; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Daněk Václav 23, Kruliš Ondřej 12, Plinta Martin 8, Holakovský Jakub 6, Krátký Petr 6, Bradáč Michal 4, Řeháček Tomáš 2 - Beran Ondřej 38, Mokruša Oldřich 24, Šesták Matěj 8, Novák Matěj 7, Horník Martin 6; střelba 3b.: 0/0:3/3 střelba 2b.: 27/27:33/33 TH: 12/7:10/8 chyby: 11:8; rozhodčí: Vyhlídal Michal, Vávra Petr;

statistiky

střelci kola
1.Beran OndřejBK Příbram 2000 "B"38
2.Kus JaroslavSlaný B27
3.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C25
4.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"24
5.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"24
6.Daněk VáclavBK Sadská23
7.Horák MiroslavSlaný B23
8.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C23
9.Birkuš TomášBK Brandýs n.L. B22
10.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži20
nejužitečnější hráči kola
1.Beran OndřejBK Příbram 2000 "B"35
2.Horák MiroslavSlaný B23
3.Kus JaroslavSlaný B23
4.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C23
5.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"21
6.Daněk VáclavBK Sadská18
7.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C18
8.Drahokoupil RadekBA Poděbrady o.s. "B"17
9.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži17
10.Kučera DavidSlaný B17
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C5/5
2.Dvořák RudolfBK Brandýs n.L. B3/3
3.Forejt PetrBK Beroun B3/3
4.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"3/3
5.Kříž LukášTJ TZ Rakovník "B"3/3
6.Bušek PetrAŠ Mladá Boleslav C2/2
7.Čermák PavelBK Kralupy-Junior muži2/2
8.Chlapec JiříBK Kralupy-Junior muži2/2
9.Kovář JanBA Poděbrady o.s. "B"2/2
10.Kus JaroslavSlaný B2/2
asistence v kole