www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

11. kolo

46. TJ TZ Rakovník "B" - BK Kralupy-Junior muži 53:105

(8:30 18:52 38:68); 13.01.2018 15:00; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Wolf Matouš 23, Spilka Jiří  10, Čech Daniel 9, Černý Radek  7, Pufr Zdeněk  4, Beneš David 0, Kraus Karel 0, Kříž Lukáš 0, Mikeš Vojtěch  0, Steidl Zdeněk 0 - Marsa Roman 25, Fíla Ondřej 19, Gospodinov Tomáš 17, Čermák Pavel 13, Chlapec Jiří 13, Lipovský Ondřej 11, Jurik Pavel 4, Štroukal Martin 3, Souček Michal 0; střelba 3b.: 7/7:5/5 střelba 2b.: 14/14:37/37 TH: 7/4:23/16 chyby: 23:18; rozhodčí: Velda Pavel, Nesvadba Miloš;

47. TJ TZ Rakovník "A" - BC Slaný B 66:70

(18:16 29:26 50:45); 13.01.2018 17:00; hala: Sportovní hala, Rakovník -- technický zápis

body: Horník Martin 20, Kovář Jiří 18, Borský Jaroslav 10, Čech Petr 8, Ptáček Ondřej 5, Kaše Martin 3, Beneš Jiří 2 - Lavička Lukáš 34, Libecajt Matěj 11, Horák Lukáš 7, Kus Jaroslav 7, Nový Lubor 4, Nič Jakub 3, Horák Miroslav 2, Kučera David 2, Dragoun Pavel 0; střelba 3b.: 4/4:9/9 střelba 2b.: 22/22:14/14 TH: 20/10:20/15 chyby: 17:23; rozhodčí: Nesvadba Miloš, Velda Pavel;

48. BK Sadská o.s. - BK Beroun B 60:85

(15:19 31:48 50:58); 13.01.2018 17:30; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Kruliš Ondřej 22, Daněk Václav 16, Holakovský Jakub 10, Plinta Martin 6, Krátký Petr 5, Novák Zdeněk 1, Lukavec Vlastimil 0, Řeháček Tomáš 0 - Stejskal Petr 25, Franc Jan 19, Polák Robert 17, Šmíd Pavel 13, Klobása Tomáš 6, Sládek Karel 3, Matejsek Vladimír 2, Franc Jan 0; střelba 3b.: 3/3:2/2 střelba 2b.: 20/20:36/36 TH: 21/11:20/7 chyby: 18:19; rozhodčí: Vávra Petr, Vyhlídal Michal;

49. Basket Poděbrady o.s. "B" - BK Příbram 2000 "B" 60:44

(10:9 25:20 43:37); 13.01.2018 18:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Vrba Tomáš 17, Dub Ondřej 10, Kovář Jan 10, Kukačka Tomáš 8, Drahokoupil Radek 7, Jeřábek Petr 4, Štěpán Jaroslav 4 - Mokruša Oldřich 28, Šesták Matěj 6, Petřík Ladislav 5, Beran Ondřej 3, Novák Matěj 2, Horník Martin 0, Králík Johan 0, Navrátil Martin 0; střelba 3b.: 5/5:3/3 střelba 2b.: 22/22:16/16 TH: 10/1:6/3 chyby: 7:13; rozhodčí: Buršík Petr, Růzha Jan;

statistiky

střelci kola
1.Lavička LukášSlaný B34
2.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"28
3.Marsa RomanBK Kralupy-Junior muži25
4.Stejskal PetrBK Beroun B25
5.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"23
6.Kruliš OndřejBK Sadská22
7.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"20
8.Fíla OndřejBK Kralupy-Junior muži19
9.Franc JanBK Beroun B19
10.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"18
nejužitečnější hráči kola
1.Lavička LukášSlaný B29
2.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"25
3.Marsa RomanBK Kralupy-Junior muži24
4.Kruliš OndřejBK Sadská19
5.Stejskal PetrBK Beroun B17
6.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"17
7.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"16
8.Vrba TomášBA Poděbrady o.s. "B"16
9.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži15
10.Franc JanBK Beroun B14
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Lavička LukášSlaný B8/8
2.Wolf MatoušTJ TZ Rakovník "B"5/5
3.Čermák PavelBK Kralupy-Junior muži2/2
4.Holakovský JakubBK Sadská2/2
5.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"2/2
6.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"2/2
7.Kovář JanBA Poděbrady o.s. "B"2/2
8.Šesták MatějBK Příbram 2000 "B"2/2
9.Vrba TomášBA Poděbrady o.s. "B"2/2
10.Čech DanielTJ TZ Rakovník "B"1/1
asistence v kole