www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

10. kolo

42. Basket Poděbrady o.s. "B" - BC Slaný B 44:62

(11:17 17:32 28:45); 17.12.2017 14:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Kovář Jan 13, Kukačka Tomáš 10, Vrba Tomáš 9, Dub Ondřej 6, Roubíček Martin 4, Jeřábek Petr 2, Fingr Patrik 0, Štěpán Jaroslav 0 - Lavička Lukáš 16, Horák Lukáš 11, Libecajt Matěj 9, Horák Miroslav 8, Nový Lubor 8, Kus Jaroslav 5, Nič Jakub 4, Fivébr Miroslav 1; střelba 3b.: 5/5:2/2 střelba 2b.: 11/11:22/22 TH: 14/7:22/12 chyby: 17:19; rozhodčí: Laš Luděk, Zachara Jakub;

43. BK Sadská o.s. - BK Kralupy-Junior muži 53:100

(9:33 23:58 37:75); 17.12.2017 13:00; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Daněk Václav 23, Kruliš Ondřej 15, Bradáč Michal 4, Krátký Lukáš 4, Řeháček Tomáš 3, Krátký Petr 2, Novák Zdeněk 2, Hanousek Jiří 0, Houser Josef 0, Němeček Zdeněk 0, Plinta Martin 0 - Gospodinov Tomáš 32, Marsa Roman 16, Chlapec Jiří 11, Čermák Pavel 10, Jurik Pavel 9, Frgál Vojtěch 8, Lipovský Ondřej 6, Souček Michal 4, Štroukal Martin 4; střelba 3b.: 3/3:9/9 střelba 2b.: 18/18:29/29 TH: 14/8:23/15 chyby: 19:16; rozhodčí: Velda Pavel, Nesvadba Miloš;

44. TJ TZ Rakovník "A" - AŠ Mladá Boleslav C 76:78

(19:13 38:30 62:55); 17.12.2017 10:00; hala: TJ Sokol Rakovník, Rakovník -- technický zápis

body: Horník Martin 26, Kovář Jiří 22, Borský Jaroslav 10, Loula Kryštof 9, Varšavský Jan 7, Polívka Štěpán 2 - Vida Michal 22, Novák Petr 21, Bušek Jan 14, Roštejnský Tomáš 12, Vacek Tomáš 5, Kerda Marek 2, Vodseďálek Jan 2, Hostonský Jan 0, Pilvousek Pavel 0; střelba 3b.: 8/8:13/13 střelba 2b.: 22/22:18/18 TH: 8/8:8/3 chyby: 11:11; rozhodčí: Dub Michal, Šťavík Radek;

45. TJ TZ Rakovník "B" - BK Brandýs nad Labem, o.s. B 38:101

(10:19 14:45 26:76); 17.12.2017 12:00; hala: TJ Sokol Rakovník, Rakovník -- technický zápis

body: Spilka Jiří  14, Čech Daniel 8, Mikeš Vojtěch  4, Wolf Matouš 4, Kolář Dan 3, Beneš David 2, Kříž Lukáš 2, Kraus Karel 1, Steidl Zdeněk 0 - Hrabý David 22, Dvořák Rudolf 16, Birkuš Tomáš 13, Klusáček Adam 13, Helt Stanislav 12, Borl Václav 9, Rožka Marek 8, Birkuš Patrik 6, Šustr Jaroslav 2; střelba 3b.: 0/0:8/8 střelba 2b.: 15/15:34/34 TH: 14/8:20/9 chyby: 22:19; rozhodčí: Šťavík Radek, Dub Michal;

statistiky

střelci kola
1.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži32
2.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"26
3.Daněk VáclavBK Sadská23
4.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B22
5.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"22
6.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C22
7.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C21
8.Dvořák RudolfBK Brandýs n.L. B16
9.Lavička LukášSlaný B16
10.Marsa RomanBK Kralupy-Junior muži16
nejužitečnější hráči kola
1.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"26
2.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži25
3.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"21
4.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C20
5.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C20
6.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B19
7.Daněk VáclavBK Sadská17
8.Dvořák RudolfBK Brandýs n.L. B14
9.Lavička LukášSlaný B14
10.Marsa RomanBK Kralupy-Junior muži13
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"6/6
2.Hrabý DavidBK Brandýs n.L. B5/5
3.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C5/5
4.Bušek JanAŠ Mladá Boleslav C4/4
5.Kruliš OndřejBK Sadská3/3
6.Novák PetrAŠ Mladá Boleslav C3/3
7.Čermák PavelBK Kralupy-Junior muži2/2
8.Frgál VojtěchBK Kralupy-Junior muži2/2
9.Gospodinov TomášBK Kralupy-Junior muži2/2
10.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"2/2
asistence v kole