www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

1. kolo

1. BK Brandýs nad Labem, o.s. B - AŠ Mladá Boleslav C 55:62

(13:19 30:31 41:45); 21.10.2017 16:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Birkuš Patrik 12, Birkuš Tomáš 11, Dvořák Rudolf 9, Hrabý David 7, Hykel Josef 7, Alfery Dominik 4, Borl Václav 3, Rožka Marek 2, Klusáček Adam 0 - Vida Michal 26, Bušek Jan 9, Zima Tomáš 7, Hostonský Jan 5, Roštejnský Tomáš 5, Krejcar Petr 4, Kerda Marek 3, Vacek Tomáš 2, Vodseďálek Jan 1, Kira Michal 0, Kovárik Petr 0; střelba 3b.: 4/4:4/4 střelba 2b.: 18/18:21/21 TH: 10/7:13/8 chyby: 19:14; rozhodčí: Benda Tomáš, Vyhlídal Michal;

2. BK Kralupy-Junior muži - TJ TZ Rakovník "A" 59:53

(5:16 25:36 37:47); 21.10.2017 18:00; hala: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou -- technický zápis

body: Modr Miroslav 23, Miloš Pavel 9, Marsa Roman 6, Fíla Ondřej 5, Jurik Pavel 5, Frgál Vojtěch 4, Karhan Michal 3, Lipovský Ondřej 2, Žák Jakub 2, Kazda Michal 0, Souček Michal 0, Štroukal Martin 0 - Kovář Jiří 21, Čech Petr 10, Horník Martin 10, Borský Jaroslav 7, Ptáček Ondřej 5, Borský Martin 0, Kaše Martin 0, Loula Kryštof 0; střelba 3b.: 8/8:9/9 střelba 2b.: 14/14:10/10 TH: 12/7:12/6 chyby: 14:12; rozhodčí: Velda Pavel, Matějček Josef;

3. BC Slaný B - TJ TZ Rakovník "B" 102:16

(23:3 49:8 68:13); 21.10.2017 20:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Libecajt Matěj 25, Lavička Lukáš 23, Kučera David 16, Kus Jaroslav 12, Nič Jakub 6, Dragoun Pavel 4, Horák Lukáš 4, Červený Martin 3, Fivébr Miroslav 3, Kozelka Roman 3, Nič Jaroslav 2, Kurilla Jozef 1 - Čech Daniel 7, Černý Radek  3, Spilka Jiří  3, Kříž Lukáš 2, Mikeš Vojtěch  1, Beneš Štepán 0, Beneš David 0, Kolář Dan 0, Kraus Karel 0, Pufr Zdeněk  0, Steidl Vít 0; střelba 3b.: 3/3:1/1 střelba 2b.: 38/38:5/5 TH: 28/17:8/3 chyby: 14:20; rozhodčí: Šmíd Pavel, Bohata Pavel;

4. BK Beroun B - Basket Poděbrady o.s. "B" 72:62

(22:13 36:31 57:47); 21.10.2017 16:00; hala: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun -- technický zápis

body: Franc Jan 19, Stejskal Petr 17, Látal Jan 9, Slaboch Tomáš 6, Klobása Tomáš 4, Polák Robert 4, Polák Richard 4, Večeřa Tomáš 4, Matejsek Vladimír 3, Šmíd Pavel 2, Čochnář Vojtěch 0, Forejt Petr 0 - Dub Ondřej 22, Štěpán Jaroslav 17, Roubíček Martin 12, Fingr Patrik 7, Drahokoupil Radek 4; střelba 3b.: 2/2:6/6 střelba 2b.: 31/31:16/16 TH: 11/4:23/12 chyby: 21:13; rozhodčí: Šmíd Vojtěch, Zachara Jakub;

5. BK Příbram 2000 "B" - BK Sadská o.s. 70:57

(11:18 32:31 47:47); 21.10.2017 13:00; hala: ZŠ Březové Hory, Příbram -- technický zápis

body: Mokruša Oldřich 18, Petřík Ladislav 16, Novák Matěj 12, Řeřicha Tomáš 12, Holeček Petr 4, Horník Martin 3, Vestfal Aleš 3, Šesták Matěj 2, Bělík Daniel 0, Králík Johan 0, Krejča Zdeněk 0 - Lukavec Vlastimil 13, Plinta Martin 9, Řeháček Tomáš 9, Kruliš Ondřej 7, Němeček Zdeněk 7, Daněk Václav 6, Novák Zdeněk 4, Krátký Petr 2, Bradáč Michal 0, Holakovský Jakub 0, Houser Josef 0, Krátký Lukáš 0; střelba 3b.: 6/6:3/3 střelba 2b.: 22/22:18/18 TH: 22/8:29/12 chyby: 24:20; rozhodčí: Martínek Karel, Zachara Jakub;

statistiky

střelci kola
1.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C26
2.Libecajt MatějSlaný B25
3.Lavička LukášSlaný B23
4.Modr MiroslavBK Kralupy-Junior muži23
5.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"22
6.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"21
7.Franc JanBK Beroun B19
8.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"18
9.Stejskal PetrBK Beroun B17
10.Štěpán JaroslavBA Poděbrady o.s. "B"17
nejužitečnější hráči kola
1.Libecajt MatějSlaný B23
2.Modr MiroslavBK Kralupy-Junior muži22
3.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C22
4.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"21
5.Lavička LukášSlaný B21
6.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"16
7.Franc JanBK Beroun B15
8.Mokruša OldřichBK Příbram 2000 "B"13
9.Kučera DavidSlaný B11
10.Kus JaroslavSlaný B11
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Kovář JiříTJ TZ Rakovník "A"5/5
2.Modr MiroslavBK Kralupy-Junior muži4/4
3.Dub OndřejBA Poděbrady o.s. "B"3/3
4.Petřík LadislavBK Příbram 2000 "B"3/3
5.Řeřicha TomášBK Příbram 2000 "B"3/3
6.Vida MichalAŠ Mladá Boleslav C3/3
7.Horník MartinTJ TZ Rakovník "A"2/2
8.Lavička LukášSlaný B2/2
9.Řeháček TomášBK Sadská2/2
10.Borl VáclavBK Brandýs n.L. B1/1
asistence v kole