www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

9. kolo

533. TJ Pardubičky - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 43:95

(10:25 20:55 29:74); 25.11.2017 15:00; hala: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice -- technický zápis

body: Berková Martina 16, Kadavá Veronika 9, Fiedlerová Jana 4, Opltová Marcela 4, Štosková Kateřina 4, Vašková Vendula 4, Opršalová Veronika 2, Chvojková Lucie 0 - Zemanová Natalie 21, Fadrhonsová Hana 17, Šrejtrová Eva 16, Lourková Kristýna 14, Hroudná Natálie 11, Elcnerová Jana 10, Říhová Lenka 6; střelba 3b.: 2/2:5/5 střelba 2b.: 15/15:36/36 TH: 8/7:14/8 chyby: 14:8; rozhodčí: Brandejs Tomáš(1/1.5), Kohout Marek(1/1.5);

534. BK Přelouč - BSK TJ Jičín 73:41

(19:10 33:24 52:30); 25.11.2017 18:00; hala: Sportovní hala Přelouč, Přelouč -- technický zápis

body: Humlová Marie 20, Žáková Nikola 20, Roubová Tereza 10, Kralevičová Irena 7, Němečková Tereza 7, Doležalová Simona 5, Fričová Lenka 4 - Kordíková Tereza 10, Dlouhá Michaela 9, Rychnová Markéta 7, Nečesaná Veronika 5, Kynčlová Monika 4, Nečesaná Šárka 3, Kozáková Radka 2, Hlaváčová Monika 1, Vlasáková Kateřina 0; střelba 3b.: 3/3:2/2 střelba 2b.: 26/26:15/15 TH: 24/12:11/5 chyby: 11:17; rozhodčí: Michlík Radek(1/1), Černohorský Marek(1/1);

535. Sokol Nová Paka - BK NAPOS Vysoká n.L. 48:79

(15:26 23:49 37:67); 25.11.2017 17:00; hala: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka -- technický zápis

body: Suchardová Eliška 15, Fejfarová Lenka 8, Pochopová Kristýna 8, Machová Denisa 5, Horynová Sabina 4, Novotná Barbora 4, Machátová Kateřina 2, Suchardová Veronika 2, Jislová Tereza 0, Machová Vlaďka 0, Urbancová Kateřina 0 - Zoubková Barbora 27, Hidvéghy Michaela 21, Králíková Pavlína 9, Paclíková Dominika 9, Stará Tereza 6, Bořková Štěpánka 5, Skřivánková Andrea 2; střelba 3b.: 2/2:3/3 střelba 2b.: 17/17:29/29 TH: 10/8:18/12 chyby: 21:13; rozhodčí: Polda Tomáš(2/1), Tejchman Martin(2/1);

536. Loko Trutnov "B" - SK Týniště nad Orlicí 64:41

(14:10 30:20 48:32); 25.11.2017 14:00; hala: 3. ZŠ, Trutnov -- technický zápis

body: Gumanová Martina 10, Tomanová Hana 10, Tothová Nikola 10, Kejzlarová Monika 8, Borůvková Martina 6, Strnadová Jana 6, Vlková Lenka 5, Smilnická Julie 4, Borsová Karolína 3, Tommová Lenka 2, Doubková Petra 0 - Krejčí Klára 12, Winklerová Lucie 10, Vejražková Ondřejka 8, Martinková Monika 4, Nosková Kateřina 4, Dlabová Lucie 3, Stojková Nicole 0; střelba 3b.: 2/2:1/1 střelba 2b.: 26/26:16/16 TH: 12/6:13/6 chyby: 12:9; rozhodčí: Kubíček Jiří(1/1), Svoboda Martin(1/1);

statistiky

střelkyně kola
1.Zoubková BarboraBK NAPOS Vysoká n.L.27
2.Hidvéghy MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.21
3.Zemanová NatalieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"21
4.Humlová MarieBK Přelouč20
5.Žáková NikolaBK Přelouč20
6.Fadrhonsová HanaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"17
7.Berková MartinaTJ Pardubičky16
8.Šrejtrová EvaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"16
9.Suchardová EliškaSokol Nová Paka15
10.Lourková KristýnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"14
nejužitečnější hráčky kola
1.Zoubková BarboraBK NAPOS Vysoká n.L.26
2.Zemanová NatalieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"17
3.Žáková NikolaBK Přelouč17
4.Fadrhonsová HanaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"16
5.Hidvéghy MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.16
6.Šrejtrová EvaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"16
7.Berková MartinaTJ Pardubičky15
8.Humlová MarieBK Přelouč15
9.Lourková KristýnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"14
10.Hroudná NatálieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"11
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Lourková KristýnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"2/2
2.Zemanová NatalieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"2/2
3.Berková MartinaTJ Pardubičky1/1
4.Doležalová SimonaBK Přelouč1/1
5.Hroudná NatálieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"1/1
6.Humlová MarieBK Přelouč1/1
7.Kadavá VeronikaTJ Pardubičky1/1
8.Kordíková TerezaBSK TJ Jičín1/1
9.Králíková PavlínaBK NAPOS Vysoká n.L.1/1
10.Machová DenisaSokol Nová Paka1/1
asistence v kole