www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

7. kolo

525. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Pardubičky 84:67

(19:19 44:36 75:50); 29.10.2017 10:30; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis

body: Králíková Pavlína 17, Kaňuková Michaela 16, Zoubková Barbora 16, Hidvéghy Michaela 12, Kosová Marcela 11, Stará Tereza 8, Paclíková Dominika 4, Skřivánková Andrea 0 - Kabeláčová Eva 21, Hamerská Kateřina 14, Pokorná Petra 9, Vašková Vendula 8, Kadavá Veronika 6, Svojanovská Kateřina 5, Jonášová Iva 4, Opltová Marcela 0; střelba 3b.: 3/3:3/3 střelba 2b.: 29/29:21/21 TH: 21/17:22/16 chyby: 17:16; rozhodčí: Kvoch Jan(1/1), Fikarová Žaneta(1/1);

526. SK Týniště nad Orlicí - BK Přelouč 51:56

(16:15 24:29 36:42); 29.10.2017 13:00; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis

body: Vejražková Ondřejka 15, Krejčí Klára 14, Winklerová Lucie 13, Hoňková Barbora 3, Dlabová Lucie 2, Kührová Martina 2, Martinková Monika 2, Nosková Kateřina 0, Stojková Nicole 0 - Humlová Marie 23, Žáková Nikola 12, Nešetřilová Lenka 10, Roubová Tereza 8, Doležalová Simona 3, Němečková Tereza 0; střelba 3b.: 1/1:4/4 střelba 2b.: 23/23:18/18 TH: 7/2:11/8 chyby: 10:8; rozhodčí: Michlík Radek(1/1), Havrda Martin(1/1);

527. Loko Trutnov "B" - BSK TJ Jičín 62:45

(25:10 38:21 52:32); 29.10.2017 11:45; hala: 3. ZŠ, Trutnov -- technický zápis

body: Smilnická Julie 14, Borůvková Martina 12, Doubková Petra 11, Gumanová Martina 6, Tothová Nikola 6, Vlková Lenka 6, Borsová Karolína 4, Tommová Lenka 3, Marksová Zuzana 0 - Vlasáková Kateřina 15, Kordíková Tereza 11, Nečesaná Veronika 9, Babáková Petra 5, Kozáková Michaela 2, Nečesaná Šárka 2, Dlouhá Michaela 1, Kynčlová Monika 0; střelba 3b.: 4/4:3/3 střelba 2b.: 23/23:11/11 TH: 13/4:24/14 chyby: 19:11; rozhodčí: Kult Michal(1/1), Hartig Lukáš(1/1);

528. Sokol Nová Paka - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 38:81

(12:22 23:38 33:56); 29.10.2017 10:00; hala: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka -- technický zápis

body: Hrušková Pavlína 7, Machátová Kateřina 7, Machová Denisa 5, Horynová Sabina 4, Novotná Barbora 4, Suchardová Eliška 4, Fejfarová Lenka 2, Machová Vlaďka 2, Pochopová Kristýna 2, Urbancová Kateřina 1 - Fadrhonsová Hana 22, Lourková Kristýna 15, Hroudná Natálie 14, Rajnochová Diana 11, Šrejtrová Eva 8, Říhová Lenka 7, Konečná Blanka 4; střelba 3b.: 3/3:3/3 střelba 2b.: 12/12:28/28 TH: 7/5:26/16 chyby: 22:9; rozhodčí: Polda Tomáš(2/2), Černohorský Marek(2/2);

statistiky

střelkyně kola
1.Humlová MarieBK Přelouč23
2.Fadrhonsová HanaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"22
3.Kabeláčová EvaTJ Pardubičky21
4.Králíková PavlínaBK NAPOS Vysoká n.L.17
5.Kaňuková MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.16
6.Zoubková BarboraBK NAPOS Vysoká n.L.16
7.Lourková KristýnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"15
8.Vejražková OndřejkaSK Týniště nad Orlicí15
9.Vlasáková KateřinaBSK TJ Jičín15
10.Hamerská KateřinaTJ Pardubičky14
nejužitečnější hráčky kola
1.Humlová MarieBK Přelouč20
2.Kabeláčová EvaTJ Pardubičky20
3.Fadrhonsová HanaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"19
4.Králíková PavlínaBK NAPOS Vysoká n.L.15
5.Vlasáková KateřinaBSK TJ Jičín14
6.Kaňuková MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.13
7.Krejčí KláraSK Týniště nad Orlicí13
8.Vejražková OndřejkaSK Týniště nad Orlicí13
9.Hroudná NatálieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"12
10.Zoubková BarboraBK NAPOS Vysoká n.L.12
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Doubková PetraLoko Trutnov "B"3/3
2.Humlová MarieBK Přelouč3/3
3.Hroudná NatálieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"2/2
4.Kabeláčová EvaTJ Pardubičky2/2
5.Králíková PavlínaBK NAPOS Vysoká n.L.2/2
6.Babáková PetraBSK TJ Jičín1/1
7.Doležalová SimonaBK Přelouč1/1
8.Hrušková PavlínaSokol Nová Paka1/1
9.Kaňuková MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.1/1
10.Kordíková TerezaBSK TJ Jičín1/1
asistence v kole