www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

6. kolo

521. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Přelouč 59:43

(14:9 31:21 47:32); 28.10.2017 18:00; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis

body: Kaňuková Michaela 21, Hidvéghy Michaela 12, Zoubková Barbora 10, Kosová Marcela 5, Stará Tereza 4, Králíková Pavlína 3, Bořková Štěpánka 2, Paclíková Dominika 2, Skřivánková Andrea 0 - Němečková Tereza 12, Žáková Nikola 11, Nešetřilová Lenka 9, Roubová Tereza 7, Humlová Marie 4, Bogdányová Lenka 0, Doležalová Simona 0; střelba 3b.: 3/3:3/3 střelba 2b.: 23/23:14/14 TH: 8/4:15/6 chyby: 12:6; rozhodčí: Soudek Martin(1.5/1.5), Černohorský Marek(1.5/1.5);

522. SK Týniště nad Orlicí - TJ Pardubičky 51:57

(12:15 29:31 42:42); 28.10.2017 19:00; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis

body: Krejčí Klára 14, Vejražková Ondřejka 13, Martinková Monika 7, Winklerová Lucie 6, Kührová Martina 5, Dlabová Lucie 2, Hoňková Barbora 2, Nosková Kateřina 2, Rydrychová Aneta 0 - Kadavá Veronika 15, Kabeláčová Eva 14, Štosková Kateřina 8, Hamerská Kateřina 6, Svojanovská Kateřina 6, Pokorná Petra 5, Opltová Marcela 3, Jonášová Iva 0; střelba 3b.: 0/0:3/3 střelba 2b.: 21/21:20/20 TH: 18/9:12/8 chyby: 11:16; rozhodčí: Růžička Martin(1/1), Zima Jan(1/1);

523. Loko Trutnov "B" - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 39:52

(12:21 25:28 30:40); 28.10.2017 14:00; hala: 3. ZŠ, Trutnov -- technický zápis

body: Vlková Lenka 11, Gumanová Martina 7, Borůvková Martina 6, Smilnická Julie 4, Tothová Nikola 4, Tomanová Hana 3, Doubková Petra 2, Marksová Zuzana 2, Borsová Karolína 0, Tommová Lenka 0 - Lourková Kristýna 14, Fadrhonsová Hana 10, Hroudná Natálie 10, Šrejtrová Eva 8, Elcnerová Jana 4, Rajnochová Diana 4, Říhová Lenka 2; střelba 3b.: 1/1:4/4 střelba 2b.: 16/16:18/18 TH: 7/4:8/4 chyby: 18:18; rozhodčí: Chocholoušová Karla(1/1.5), Kohout Marek(1/1.5);

524. Sokol Nová Paka - BSK TJ Jičín 57:55

(4:15 18:22 35:41); 27.10.2017 18:30; hala: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka -- technický zápis

body: Pochopová Kristýna 13, Hrušková Pavlína 8, Turková Martina 8, Machová Denisa 7, Urbancová Kateřina 6, Novotná Barbora 5, Horynová Sabina 4, Jislová Tereza 3, Suchardová Eliška 3, Fejfarová Lenka 0, Machová Vlaďka 0 - Smolíková Eliška 14, Nečesaná Veronika 10, Hlaváčová Monika 9, Dlouhá Michaela 6, Kordíková Tereza 5, Kynčlová Monika 4, Podzimková Anita 3, Babáková Petra 2, Vlasáková Kateřina 2, Kozáková Michaela 0; střelba 3b.: 5/5:4/4 střelba 2b.: 19/19:15/15 TH: 9/4:27/13 chyby: 23:18; rozhodčí: Brandejs Tomáš(2/1), Svoboda Karel(2/2);

statistiky

střelkyně kola
1.Kaňuková MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.21
2.Kadavá VeronikaTJ Pardubičky15
3.Kabeláčová EvaTJ Pardubičky14
4.Krejčí KláraSK Týniště nad Orlicí14
5.Lourková KristýnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"14
6.Smolíková EliškaBSK TJ Jičín14
7.Pochopová KristýnaSokol Nová Paka13
8.Vejražková OndřejkaSK Týniště nad Orlicí13
9.Hidvéghy MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.12
10.Němečková TerezaBK Přelouč12
nejužitečnější hráčky kola
1.Kaňuková MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.20
2.Kadavá VeronikaTJ Pardubičky13
3.Kabeláčová EvaTJ Pardubičky12
4.Němečková TerezaBK Přelouč12
5.Lourková KristýnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"11
6.Žáková NikolaBK Přelouč11
7.Vejražková OndřejkaSK Týniště nad Orlicí10
8.Hidvéghy MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.9
9.Nečesaná VeronikaBSK TJ Jičín9
10.Fadrhonsová HanaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"8
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hroudná NatálieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"2/2
2.Hrušková PavlínaSokol Nová Paka2/2
3.Lourková KristýnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"2/2
4.Nečesaná VeronikaBSK TJ Jičín2/2
5.Němečková TerezaBK Přelouč2/2
6.Gumanová MartinaLoko Trutnov "B"1/1
7.Jislová TerezaSokol Nová Paka1/1
8.Kabeláčová EvaTJ Pardubičky1/1
9.Kadavá VeronikaTJ Pardubičky1/1
10.Kaňuková MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.1/1
asistence v kole