www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

3. kolo

509. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - TJ Pardubičky 75:36

(17:15 43:25 61:29); 08.10.2017 12:00; hala: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Říhová Lenka 15, Lourková Kristýna 14, Elcnerová Jana 13, Filipová Dana 11, Brožová Anna 9, Hroudná Natálie 9, Šrejtrová Eva 4 - Pokorná Petra 10, Včelišová Lenka 8, Berková Martina 6, Kadavá Veronika 6, Vašková Vendula 4, Opltová Marcela 2; střelba 3b.: 6/6:2/2 střelba 2b.: 25/25:14/14 TH: 17/7:6/2 chyby: 17:15; rozhodčí: Plecháč Vojtěch(2.5/1), Chocholoušová Karla(2.5/1);

510. BSK TJ Jičín - BK Přelouč 37:86

(5:26 17:47 26:62); 01.10.2017 09:00; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis

body: Kordíková Tereza 12, Vlasáková Kateřina 12, Latová Kateřina 6, Kynčlová Monika 4, Babáková Petra 2, Dlouhá Michaela 1, Kozáková Michaela 0, Kozáková Radka 0, Rychnová Markéta 0, Smolíková Eliška 0 - Žáková Nikola 27, Němečková Tereza 18, Humlová Marie 15, Roubová Tereza 15, Doležalová Simona 7, Roubová Renáta 4; střelba 3b.: 1/1:8/8 střelba 2b.: 16/16:23/23 TH: 4/2:20/16 chyby: 19:12; rozhodčí: Kohout Marek(1/1), Brandejs Tomáš(1/1);

511. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Nová Paka 78:33

(18:14 35:22 57:29); 01.10.2017 10:30; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis

body: Bořková Štěpánka 16, Zoubková Barbora 13, Hidvéghy Michaela 10, Paclíková Dominika 10, Kosová Marcela 9, Tomšíková Lenka 9, Králíková Pavlína 7, Skřivánková Andrea 4 - Pochopová Kristýna 9, Fejfarová Lenka 6, Machová Vlaďka 5, Jislová Tereza 4, Turková Martina 4, Horynová Sabina 3, Machová Denisa 2, Novotná Barbora 0, Suchardová Veronika 0, Urbancová Kateřina 0; střelba 3b.: 4/4:3/3 střelba 2b.: 27/27:12/12 TH: 17/12:4/0 chyby: 16:21; rozhodčí: Kmošek Jakub(1/2), Kvoch Jan(1/2);

512. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov "B" 51:57

(17:16 32:39 49:49); 01.10.2017 09:30; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis

body: Vejražková Ondřejka 17, Winklerová Lucie 16, Krejčí Klára 11, Kührová Martina 4, Hoňková Barbora 3, Borisová Eliška 0, Martinková Monika 0, Nosková Kateřina 0 - Strnadová Jana 15, Tothová Nikola 14, Borůvková Martina 8, Gumanová Martina 8, Vlková Lenka 8, Smilnická Julie 2, Tommová Lenka 2, Borsová Karolína 0, Doubková Petra 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 21/21:24/24 TH: 22/9:8/6 chyby: 11:16; rozhodčí: Zima Jan(1/1), Němec Karel(1/1);

statistiky

střelkyně kola
1.Žáková NikolaBK Přelouč27
2.Němečková TerezaBK Přelouč18
3.Vejražková OndřejkaSK Týniště nad Orlicí17
4.Bořková ŠtěpánkaBK NAPOS Vysoká n.L.16
5.Winklerová LucieSK Týniště nad Orlicí16
6.Humlová MarieBK Přelouč15
7.Roubová TerezaBK Přelouč15
8.Říhová LenkaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"15
9.Strnadová JanaLoko Trutnov "B"15
10.Lourková KristýnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"14
nejužitečnější hráčky kola
1.Žáková NikolaBK Přelouč24
2.Němečková TerezaBK Přelouč17
3.Bořková ŠtěpánkaBK NAPOS Vysoká n.L.13
4.Lourková KristýnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"13
5.Říhová LenkaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"13
6.Vejražková OndřejkaSK Týniště nad Orlicí13
7.Roubová TerezaBK Přelouč12
8.Strnadová JanaLoko Trutnov "B"12
9.Tothová NikolaLoko Trutnov "B"12
10.Zoubková BarboraBK NAPOS Vysoká n.L.12
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Žáková NikolaBK Přelouč4/4
2.Filipová DanaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"2/2
3.Hroudná NatálieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"2/2
4.Humlová MarieBK Přelouč2/2
5.Lourková KristýnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"2/2
6.Paclíková DominikaBK NAPOS Vysoká n.L.2/2
7.Tomšíková LenkaBK NAPOS Vysoká n.L.2/2
8.Včelišová LenkaTJ Pardubičky2/2
9.Doležalová SimonaBK Přelouč1/1
10.Horynová SabinaSokol Nová Paka1/1
asistence v kole