www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

2. kolo

505. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BK Přelouč 69:77

(21:17 36:38 51:57); 26.09.2017 19:30; hala: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové -- technický zápis

body: Fadrhonsová Hana 24, Brožová Anna 15, Hroudná Natálie 11, Zemanová Natalie 9, Konečná Blanka 7, Elcnerová Jana 2, Lourková Kristýna 1, Šrejtrová Eva 0 - Žáková Nikola 24, Němečková Tereza 19, Roubová Tereza 17, Nešetřilová Lenka 13, Doležalová Simona 4, Urbanová Markéta 0; střelba 3b.: 4/4:7/7 střelba 2b.: 26/26:19/19 TH: 8/5:26/18 chyby: 18:14; rozhodčí: Kvoch Jan(2/1), Pačovský Jan(2/1);

506. BSK TJ Jičín - TJ Pardubičky 72:69

(14:6 25:19 41:41 60:60 66:66); 07.10.2017 17:00; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis

body: Smolíková Eliška 13, Hlaváčová Monika 10, Kordíková Tereza 9, Podzimková Anita 9, Vlasáková Kateřina 9, Babáková Petra 6, Rychnová Markéta 6, Nečesaná Šárka 5, Nečesaná Veronika 3, Kozáková Radka 2, Kozáková Michaela 0 - Pokorná Petra 23, Svojanovská Kateřina 20, Kadavá Veronika 10, Berková Martina 8, Kabeláčová Eva 4, Jonášová Iva 2, Opltová Marcela 2; střelba 3b.: 3/3:2/2 střelba 2b.: 23/23:26/26 TH: 32/17:19/11 chyby: 16:22; rozhodčí: Plecháč Vojtěch(1/1), Zima Jan(1/1);

507. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov "B" 71:48

(29:6 48:22 60:31); 30.09.2017 18:00; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis

body: Tomšíková Lenka 14, Kosová Marcela 12, Bořková Štěpánka 10, Hidvéghy Michaela 8, Králíková Pavlína 8, Paclíková Dominika 8, Zoubková Barbora 7, Skřivánková Andrea 4 - Strnadová Jana 16, Tothová Nikola 12, Borůvková Martina 5, Gumanová Martina 5, Smilnická Julie 4, Vlková Lenka 4, Borsová Karolína 2, Doubková Petra 0, Tommová Lenka 0; střelba 3b.: 3/3:1/1 střelba 2b.: 24/24:17/17 TH: 21/14:20/11 chyby: 20:24; rozhodčí: Brandejs Tomáš(1/1), Kohout Marek(1/2.5);

508. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Nová Paka 55:44

(14:14 31:25 46:33); 30.09.2017 19:00; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis

body: Krejčí Klára 15, Vejražková Ondřejka 13, Winklerová Lucie 7, Borisová Eliška 6, Nosková Kateřina 6, Šotolová Eva 4, Hoňková Barbora 2, Martinková Monika 2, Kührová Martina 0, Rydrychová Aneta 0 - Machátová Kateřina 8, Fejfarová Lenka 7, Machová Denisa 6, Pochopová Kristýna 6, Suchardová Eliška 5, Horynová Sabina 4, Machová Vlaďka 2, Suchardová Veronika 2, Turková Martina 2, Urbancová Kateřina 2, Jislová Tereza 0, Novotná Barbora 0; střelba 3b.: 1/1:2/2 střelba 2b.: 21/21:14/14 TH: 20/10:16/10 chyby: 15:19; rozhodčí: Hrdý Jakub(1/2), Pačovský Jan(1/2);

statistiky

střelkyně kola
1.Fadrhonsová HanaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"24
2.Žáková NikolaBK Přelouč24
3.Pokorná PetraTJ Pardubičky23
4.Svojanovská KateřinaTJ Pardubičky20
5.Němečková TerezaBK Přelouč19
6.Roubová TerezaBK Přelouč17
7.Strnadová JanaLoko Trutnov "B"16
8.Brožová AnnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"15
9.Krejčí KláraSK Týniště nad Orlicí15
10.Tomšíková LenkaBK NAPOS Vysoká n.L.14
nejužitečnější hráčky kola
1.Fadrhonsová HanaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"21
2.Žáková NikolaBK Přelouč20
3.Pokorná PetraTJ Pardubičky18
4.Němečková TerezaBK Přelouč17
5.Roubová TerezaBK Přelouč13
6.Strnadová JanaLoko Trutnov "B"13
7.Vejražková OndřejkaSK Týniště nad Orlicí13
8.Svojanovská KateřinaTJ Pardubičky12
9.Bořková ŠtěpánkaBK NAPOS Vysoká n.L.10
10.Brožová AnnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"10
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hroudná NatálieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"3/3
2.Žáková NikolaBK Přelouč3/3
3.Němečková TerezaBK Přelouč2/2
4.Paclíková DominikaBK NAPOS Vysoká n.L.2/2
5.Berková MartinaTJ Pardubičky1/1
6.Doležalová SimonaBK Přelouč1/1
7.Hlaváčová MonikaBSK TJ Jičín1/1
8.Kadavá VeronikaTJ Pardubičky1/1
9.Kordíková TerezaBSK TJ Jičín1/1
10.Kosová MarcelaBK NAPOS Vysoká n.L.1/1
asistence v kole