www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

14. kolo

553. BK Přelouč - BK NAPOS Vysoká n.L. 44:70

(11:17 24:31 34:52); 07.01.2018 09:00; hala: Sportovní hala Přelouč, Přelouč -- technický zápis

body: Žáková Nikola 16, Roubová Tereza 8, Doležalová Simona 7, Kralevičová Irena 7, Němečková Tereza 6, Hejná Aneta 0, Žáčková Tereza 0 - Kaňuková Michaela 21, Zoubková Barbora 12, Kosová Marcela 8, Tomšíková Lenka 7, Králíková Pavlína 6, Stará Tereza 6, Bořková Štěpánka 4, Paclíková Dominika 3, Skřivánková Andrea 3, Hidvéghy Michaela 0; střelba 3b.: 5/5:5/5 střelba 2b.: 9/9:23/23 TH: 15/11:19/9 chyby: 13:20; rozhodčí: Šindelář Miloš(1.5/1), Scholze Štěpán(1/1);

554. TJ Pardubičky - SK Týniště nad Orlicí 75:77

(19:12 43:32 62:54); 07.01.2018 09:00; hala: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice -- technický zápis

body: Kabeláčová Eva 22, Berková Martina 16, Kadavá Veronika 10, Pokorná Petra 10, Opltová Marcela 9, Jonášová Iva 4, Fiedlerová Jana 3, Svojanovská Kateřina 1 - Krejčí Klára 30, Vejražková Ondřejka 16, Winklerová Lucie 16, Martinková Monika 7, Nosková Kateřina 5, Rydrychová Aneta 2, Kührová Martina 1, Hoňková Barbora 0, Stojková Nicole 0; střelba 3b.: 4/4:2/2 střelba 2b.: 28/28:27/27 TH: 11/7:25/17 chyby: 18:12; rozhodčí: Polda Tomáš(1/1), Halíková Barbora(1/1);

555. Sokol Hradec Králové "B" - Loko Trutnov "B" 66:51

(12:9 29:26 48:34); 07.01.2018 15:00; hala: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Lourková Kristýna 20, Fadrhonsová Hana 16, Šlapáková Johana 10, Brožová Anna 6, Hroudná Natálie 6, Šrejtrová Eva 4, Elcnerová Jana 2, Říhová Lenka 2, Linhartová Klára 0, Zemanová Natalie 0 - Kejzlarová Monika 17, Tothová Nikola 15, Marksová Zuzana 5, Doubková Petra 4, Gumanová Martina 4, Vlková Lenka 4, Borůvková Martina 2, Tommová Lenka 0; střelba 3b.: 2/2:2/2 střelba 2b.: 24/24:14/14 TH: 17/12:20/17 chyby: 17:15; rozhodčí: Plecháč Vojtěch(2.5/1), Jiříček Pavel(2.5/1);

556. BSK TJ Jičín - Sokol Nová Paka 62:55

(15:15 35:29 50:44); 07.01.2018 09:30; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis

body: Kordíková Tereza 16, Podzimková Anita 16, Kynčlová Monika 8, Smolíková Eliška 8, Dlouhá Michaela 6, Nečesaná Šárka 6, Rychnová Markéta 2, Babáková Petra 0, Hlaváčová Monika 0, Kozáková Radka 0, Vlasáková Kateřina 0 - Machová Denisa 15, Fejfarová Lenka 10, Hrušková Pavlína 9, Suchardová Eliška 8, Novotná Barbora 6, Pochopová Kristýna 4, Machová Vlaďka 2, Podrazilová Tereza 1, Machátová Kateřina 0; střelba 3b.: 3/3:2/2 střelba 2b.: 17/17:20/20 TH: 25/19:12/9 chyby: 16:22; rozhodčí: Kmošek Jakub(1/2), Jarolímek Otto(1/2);

statistiky

střelkyně kola
1.Krejčí KláraSK Týniště nad Orlicí30
2.Kabeláčová EvaTJ Pardubičky22
3.Kaňuková MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.21
4.Lourková KristýnaSokol Hradec Králové "B"20
5.Kejzlarová MonikaLoko Trutnov "B"17
6.Berková MartinaTJ Pardubičky16
7.Fadrhonsová HanaSokol Hradec Králové "B"16
8.Kordíková TerezaBSK TJ Jičín16
9.Podzimková AnitaBSK TJ Jičín16
10.Vejražková OndřejkaSK Týniště nad Orlicí16
nejužitečnější hráčky kola
1.Krejčí KláraSK Týniště nad Orlicí28
2.Kabeláčová EvaTJ Pardubičky19
3.Kaňuková MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.18
4.Lourková KristýnaSokol Hradec Králové "B"18
5.Machová DenisaSokol Nová Paka15
6.Vejražková OndřejkaSK Týniště nad Orlicí15
7.Podzimková AnitaBSK TJ Jičín14
8.Berková MartinaTJ Pardubičky13
9.Fadrhonsová HanaSokol Hradec Králové "B"13
10.Kejzlarová MonikaLoko Trutnov "B"13
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Žáková NikolaBK Přelouč4/4
2.Kaňuková MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.3/3
3.Kabeláčová EvaTJ Pardubičky2/2
4.Podzimková AnitaBSK TJ Jičín2/2
5.Winklerová LucieSK Týniště nad Orlicí2/2
6.Doležalová SimonaBK Přelouč1/1
7.Hroudná NatálieSokol Hradec Králové "B"1/1
8.Hrušková PavlínaSokol Nová Paka1/1
9.Kadavá VeronikaTJ Pardubičky1/1
10.Kejzlarová MonikaLoko Trutnov "B"1/1
asistence v kole