www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

1. kolo

501. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BSK TJ Jičín 63:44

(14:6 23:19 43:33); 11.11.2017 17:00; hala: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis

body: Fadrhonsová Hana 14, Hroudná Natálie 14, Lourková Kristýna 10, Zemanová Natalie 8, Konečná Blanka 7, Rajnochová Diana 6, Šrejtrová Eva 4 - Podzimková Anita 14, Hlaváčová Monika 6, Kordíková Tereza 6, Kynčlová Monika 6, Latová Kateřina 6, Kozáková Michaela 2, Nečesaná Šárka 2, Rychnová Markéta 2, Babáková Petra 0; střelba 3b.: 4/4:3/3 střelba 2b.: 23/23:13/13 TH: 7/5:14/9 chyby: 15:14; rozhodčí: Kašpar Tomáš(3/2), Kohout Marek(3/2.5);

502. BK NAPOS Vysoká n.L. - SK Týniště nad Orlicí 77:28

(25:4 43:8 59:18); 11.11.2017 17:30; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis

body: Paclíková Dominika 18, Zoubková Barbora 13, Kaňuková Michaela 12, Bořková Štěpánka 10, Kosová Marcela 6, Králíková Pavlína 6, Hidvéghy Michaela 4, Skřivánková Andrea 4, Stará Tereza 4 - Winklerová Lucie 9, Vejražková Ondřejka 5, Krejčí Klára 4, Šotolová Eva 4, Dlabová Lucie 2, Hoňková Barbora 2, Rydrychová Aneta 2, Kührová Martina 0; střelba 3b.: 8/8:0/0 střelba 2b.: 24/24:12/12 TH: 7/5:12/4 chyby: 15:9; rozhodčí: Němec Karel(1/3.5), Kult Michal(1/2.5);

503. Loko Trutnov "B" - Sokol Nová Paka 63:43

(13:15 25:22 41:30); 11.11.2017 17:00; hala: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov -- technický zápis

body: Kejzlarová Monika 16, Borůvková Martina 11, Vlková Lenka 9, Tommová Lenka 6, Tothová Nikola 6, Gumanová Martina 5, Tomanová Hana 5, Malíková Tereza 4, Doubková Petra 1, Borsová Karolína 0 - Machátová Kateřina 13, Hrušková Pavlína 8, Machová Denisa 6, Fejfarová Lenka 4, Suchardová Eliška 4, Turková Martina 4, Pochopová Kristýna 3, Urbancová Kateřina 1, Horynová Sabina 0, Machová Vlaďka 0; střelba 3b.: 2/2:7/7 střelba 2b.: 19/19:8/8 TH: 27/19:15/6 chyby: 12:24; rozhodčí: Jarolímek Otto(1/2), Kvoch Jan(1/2);

504. BK Přelouč - TJ Pardubičky 91:38

(25:4 47:18 67:31); 11.11.2017 17:00; hala: Sportovní hala Přelouč, Přelouč -- technický zápis

body: Humlová Marie 20, Kralevičová Irena 19, Nešetřilová Lenka 14, Žáková Nikola 11, Roubová Tereza 10, Doležalová Simona 8, Němečková Tereza 8, Bogdányová Lenka 1 - Kadavá Veronika 9, Pokorná Petra 8, Opltová Marcela 6, Kabeláčová Eva 5, Štosková Kateřina 4, Berková Martina 2, Chvojková Leona 2, Opršalová Veronika 2, Jonášová Iva 0; střelba 3b.: 6/6:3/3 střelba 2b.: 30/30:14/14 TH: 19/13:4/1 chyby: 8:17; rozhodčí: Michlík Radek(1/1), Brandejs Tomáš(1/1);

statistiky

střelkyně kola
1.Humlová MarieBK Přelouč20
2.Kralevičová IrenaBK Přelouč19
3.Paclíková DominikaBK NAPOS Vysoká n.L.18
4.Kejzlarová MonikaLoko Trutnov "B"16
5.Fadrhonsová HanaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"14
6.Hroudná NatálieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"14
7.Nešetřilová LenkaBK Přelouč14
8.Podzimková AnitaBSK TJ Jičín14
9.Machátová KateřinaSokol Nová Paka13
10.Zoubková BarboraBK NAPOS Vysoká n.L.13
nejužitečnější hráčky kola
1.Humlová MarieBK Přelouč19
2.Kralevičová IrenaBK Přelouč16
3.Paclíková DominikaBK NAPOS Vysoká n.L.16
4.Kejzlarová MonikaLoko Trutnov "B"15
5.Fadrhonsová HanaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"13
6.Podzimková AnitaBSK TJ Jičín13
7.Hroudná NatálieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"12
8.Machátová KateřinaSokol Nová Paka12
9.Nešetřilová LenkaBK Přelouč12
10.Kaňuková MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.11
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Paclíková DominikaBK NAPOS Vysoká n.L.4/4
2.Machátová KateřinaSokol Nová Paka3/3
3.Podzimková AnitaBSK TJ Jičín3/3
4.Doležalová SimonaBK Přelouč2/2
5.Hroudná NatálieSokol Nilfisk Hradec Králové "B"2/2
6.Hrušková PavlínaSokol Nová Paka2/2
7.Humlová MarieBK Přelouč2/2
8.Kaňuková MichaelaBK NAPOS Vysoká n.L.2/2
9.Lourková KristýnaSokol Nilfisk Hradec Králové "B"2/2
10.Opltová MarcelaTJ Pardubičky2/2
asistence v kole