www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

9. kolo

11065. BSK Continental TJ Jičín - Loko Trutnov "B" 52:71

(4:25 17:39 33:51); 18.02.2018 13:00; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis -- průběh utkání

body: Řeháčková Tereza 15, Tegelová Tereza 15, Havránková Valentýna 6, Kretová Simona 5, Ceeová Kristýna 4, Janková Julie 3, Prášilová Mariana 2, Řeháčková Elen 2, Drbohlavová Lucie 0, Pechotová Adéla 0 - Zahradníková Anna 27, Hůlková Jana 14, Chlebová Anna 10, Stierandová Pavla 8, Bönischová Izabela 6, Gumanová Valérie 4, Sloupová Adéla 2, Feltlová Sandra 0, Friedrichová Nicole 0, Trčková Barbora 0, Uhříčková Amelie 0; střelba 2b.: 22/22:34/34 TH: 23/8:9/3 chyby: 10:21; rozhodčí: Rejlek Martin(), Hlavová Adéla();

11066. BSK Continental TJ Jičín - Loko Trutnov "B" 54:70

(20:13 25:30 39:44); 18.02.2018 15:00; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis -- průběh utkání

body: Řeháčková Tereza 22, Tegelová Tereza 14, Řeháčková Elen 5, Kretová Simona 4, Ceeová Kristýna 2, Drbohlavová Lucie 2, Janková Julie 2, Pechotová Adéla 2, Prášilová Mariana 1 - Zahradníková Anna 42, Hůlková Jana 15, Chlebová Anna 7, Bönischová Izabela 3, Sloupová Adéla 3, Feltlová Sandra 0, Friedrichová Nicole 0, Gumanová Valérie 0, Stierandová Pavla 0, Trčková Barbora 0, Uhříčková Amelie 0; střelba 2b.: 20/20:32/32 TH: 23/14:21/6 chyby: 19:23; rozhodčí: Hlavová Adéla(), Rejlek Martin();

11069. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Nilfisk Hradec Králové 59:48

(10:18 28:31 40:38); 17.02.2018 15:30; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis -- průběh utkání

body: Pleskot Bivoj Xaver 32, Novotný Jakub 12, Lacko Adam 8, Jancur Aleš 4, Novotný Jan 2, Adamušková Adéla 0, Kalmuk Yelyzaveta 0, Mahler David 0, Macháčková Sára 0, Macháčková Vanesa 0, Pavlík Matouš 0, Pavlík Štěpán 0, Tabach Matěj 0, Zástavová Šárka 0 - Kučová Adéla 15, Dittrichová Tatiana 12, Žižková Klára 6, Halíková Kristýna 5, Bláhová Johana 4, Čižková Radka 4, Kyralová Anežka 2, Dašková Veronika 0; střelba 2b.: 28/28:22/22 TH: 9/2:10/4 chyby: 6:7; rozhodčí: Němec Karel(), Bubeníček Daniel();

11070. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Nilfisk Hradec Králové 50:37

(14:8 23:20 31:30); 17.02.2018 17:15; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis -- průběh utkání

body: Pleskot Bivoj Xaver 20, Lacko Adam 12, Novotný Jakub 6, Novotný Jan 4, Pavlík Štěpán 4, Tabach Matěj 4, Adamušková Adéla 0, Jancur Aleš 0, Kalmuk Yelyzaveta 0, Mahler David 0, Macháčková Sára 0, Macháčková Vanesa 0, Pavlík Matouš 0, Zástavová Šárka 0 - Dittrichová Tatiana 10, Kučová Adéla 7, Bláhová Johana 6, Čižková Radka 4, Halíková Kristýna 4, Žižková Klára 4, Kyralová Anežka 2, Dašková Veronika 0; střelba 2b.: 24/24:16/16 TH: 7/2:6/5 chyby: 10:5; rozhodčí: Bubeníček Daniel(), Němec Karel();

11071. TJ Sokol Stěžery - Královští Sokoli 41:75

(13:20 29:36 35:58); 17.02.2018 09:00; hala: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové -- technický zápis -- průběh utkání

body: Kněžour Adam 19, Kuchařová Anna 8, Novák Michal Jan 6, Vargová Nikola 4, Vágnerová Anna 2, Kněžour Matěj 1, Volejníková Viktorie 1, Ryklová Adéla 0, Vágnerová Kristýna 0 - Janoušek Tadeáš 14, Nešpor Matyáš 14, Vecheta Adam 12, Suchan Vilém 10, Chare Daniel Jeremy 8, Jacko Matěj 8, Ságner Michal 4, Šanda Matyáš 3, Nešpor Tadeáš 2, Hruška Jan 0, Nguyen Viet Trung 0, Petr Robin 0, Polák Kryštof 0; střelba 2b.: 17/17:36/36 TH: 15/7:7/3 chyby: 11:17; rozhodčí: Havrda Martin(), ();

11072. TJ Sokol Stěžery - Královští Sokoli 25:44

(6:12 13:20 21:38); 17.02.2018 10:45; hala: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové -- technický zápis -- průběh utkání

body: Kněžour Adam 14, Kuchařová Anna 6, Novák Michal Jan 5, Kněžour Matěj 0, Ryklová Adéla 0, Vágnerová Kristýna 0, Vágnerová Anna 0, Vargová Nikola 0, Volejníková Viktorie 0 - Suchan Vilém 14, Vecheta Adam 10, Jacko Matěj 6, Weniger Tomáš 4, Nešpor Matyáš 2, Nešpor Tadeáš 2, Petr Robin 2, Polák Kryštof 2, Šanda Matyáš 2, Hruška Jan 0, Janoušek Tadeáš 0, Nguyen Viet Trung 0, Ságner Michal 0; střelba 2b.: 10/10:22/22 TH: 10/5:8/0 chyby: 9:9; rozhodčí: Havrda Martin(), ();

statistiky

střelci kola
1.Zahradníková AnnaLoko Trutnov "B"42
2.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.32
3.Zahradníková AnnaLoko Trutnov "B"27
4.Řeháčková TerezaBSK Continental TJ Jičín22
5.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.20
6.Kněžour AdamTJ Sokol Stěžery19
7.Hůlková JanaLoko Trutnov "B"15
8.Kučová AdélaSokol Nilfisk Hradec Králové15
9.Řeháčková TerezaBSK Continental TJ Jičín15
10.Tegelová TerezaBSK Continental TJ Jičín15
nejužitečnější hráči kola
1.Zahradníková AnnaLoko Trutnov "B"37
2.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.29
3.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.18
4.Zahradníková AnnaLoko Trutnov "B"18
5.Řeháčková TerezaBSK Continental TJ Jičín16
6.Janoušek TadeášKrálovští Sokoli 12
7.Kněžour AdamTJ Sokol Stěžery12
8.Dittrichová TatianaSokol Nilfisk Hradec Králové11
9.Kučová AdélaSokol Nilfisk Hradec Králové11
10.Nešpor MatyášKrálovští Sokoli 11
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole