www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

7. kolo

11051. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Nilfisk Hradec Králové 58:23

(12:2 29:4 43:16); 07.01.2018 13:30; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis -- průběh utkání

body: Flaxová Natálie 25, Řeháčková Tereza 12, Zachovalová Lucie 12, Tegelová Tereza 5, Hřebíková Johana 2, Prášilová Mariana 2, Bodláková Karolína 0, Ceeová Kristýna 0, Drbohlavová Lucie 0, Havránková Valentýna 0, Janková Julie 0, Pechotová Adéla 0, Rybová Anna 0, Řeháčková Elen 0, Štampochová Nicol 0 - Kučová Adéla 6, Halíková Kristýna 4, Dašková Veronika 3, Hánělová Petra 3, Bláhová Johana 2, Petříková Adéla 2, Víšková Tamara 2, Žižková Klára 1, Čižková Radka 0, Dittrichová Tatiana 0, Kyralová Anežka 0, Matyášová Nikola 0, Viková Karolína 0; střelba 2b.: 28/28:10/10 TH: 12/2:12/3 chyby: 13:15; rozhodčí: Rejlek Martin(), Jarolímek Otto();

11052. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Nilfisk Hradec Králové 73:34

(30:4 44:10 48:31); 07.01.2018 15:30; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis -- průběh utkání

body: Cvrčková Eliška 28, Flaxová Natálie 12, Řeháčková Tereza 11, Pechotová Adéla 8, Zachovalová Lucie 6, Havránková Valentýna 4, Ceeová Kristýna 2, Prášilová Mariana 2, Bodláková Karolína 0, Drbohlavová Lucie 0, Hřebíková Johana 0, Janková Julie 0, Rybová Anna 0, Řeháčková Elen 0 - Petříková Adéla 6, Viková Karolína 6, Dašková Veronika 5, Hánělová Petra 4, Dittrichová Tatiana 3, Bláhová Johana 2, Halíková Kristýna 2, Kučová Adéla 2, Kyralová Anežka 2, Žižková Klára 2, Čižková Radka 0, Matyášová Nikola 0, Víšková Tamara 0; střelba 2b.: 35/35:14/14 TH: 6/3:14/6 chyby: 12:13; rozhodčí: Jarolímek Otto(), Rejlek Martin();

11053. SK Týniště nad Orlicí - Královští Sokoli 35:68

(13:14 21:33 24:55); 07.01.2018 10:00; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis -- průběh utkání

body: Vagnecht Ondřej 22, Trpčevska Jana 5, Vašata Karel 3, Závodní Daniel 3, Prokop Tomáš 2, Dostálová Eliška 0, Kolářová Natálie 0 - Suchan Vilém 15, Deutsch Patrik 11, Ságner Michal 10, Vecheta Adam 10, Nešpor Matyáš 7, Chare Daniel Jeremy 4, Hála Jan 2, Hruška Jan 2, Janoušek Tadeáš 2, Petr Robin 2, Šanda Matyáš 2, Jacko Matěj 1, Nguyen Viet Trung 0, Polák Kryštof 0; střelba 2b.: 11/11:32/32 TH: 23/13:17/4 chyby: 13:21; rozhodčí: Černohorský Marek(), Kohout Marek();

11054. SK Týniště nad Orlicí - Královští Sokoli 28:94

(8:24 18:44 24:67); 07.01.2018 12:00; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis -- průběh utkání

body: Dostálová Eliška 10, Vašata Karel 10, Vagnecht Ondřej 4, Koňařík Tobias 2, Závodní Daniel 2, Kolářová Natálie 0, Prokop Tomáš 0, Trpčevska Jana 0 - Suchan Vilém 33, Vecheta Adam 14, Deutsch Patrik 10, Chare Daniel Jeremy 10, Ságner Michal 9, Jacko Matěj 6, Nešpor Matyáš 6, Hála Jan 2, Polák Kryštof 2, Hruška Jan 1, Petr Robin 1, Nguyen Viet Trung 0, Šanda Matyáš 0; střelba 2b.: 12/12:44/44 TH: 7/4:16/6 chyby: 16:14; rozhodčí: Kohout Marek(), Černohorský Marek();

11055. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 54:23

(8:11 20:20 34:22); 06.01.2018 09:00; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis -- průběh utkání

body: Pleskot Bivoj Xaver 20, Novotný Jakub 14, Jancur Aleš 8, Adamušková Adéla 4, Macháčková Vanesa 2, Macháčková Sára 2, Novotný Jan 2, Tabach Matěj 2, Bartaušic Nikola 0, Kalmuk Yelyzaveta 0, Lacková Dominika 0, Mahler David 0, Pavlík Štěpán 0, Synáček Matěj 0, Zástavová Šárka 0 - Novák Michal Jan 7, Kuchařová Anna 6, Volejníková Viktorie 6, Vargová Nikola 3, Ryklová Adéla 1, Vágnerová Kristýna 0, Vágnerová Anna 0; střelba 2b.: 27/27:10/10 TH: 6/0:6/3 chyby: 9:7; rozhodčí: Havrda Martin(), ();

11056. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 67:19

(6:2 23:11 51:11); 06.01.2018 10:45; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis -- průběh utkání

body: Pleskot Bivoj Xaver 29, Novotný Jakub 18, Jancur Aleš 8, Pavlík Štěpán 8, Bartaušic Nikola 2, Macháčková Vanesa 2, Adamušková Adéla 0, Kalmuk Yelyzaveta 0, Lacková Dominika 0, Mahler David 0, Macháčková Sára 0, Novotný Jan 0, Synáček Matěj 0, Tabach Matěj 0, Zástavová Šárka 0 - Vágnerová Kristýna 7, Kuchařová Anna 6, Vargová Nikola 4, Novák Michal Jan 2, Ryklová Adéla 0, Vágnerová Anna 0, Volejníková Viktorie 0; střelba 2b.: 33/33:9/9 TH: 1/1:1/1 chyby: 6:4; rozhodčí: Havrda Martin(), ();

statistiky

střelci kola
1.Suchan VilémKrálovští Sokoli 33
2.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.29
3.Cvrčková EliškaBSK Continental TJ Jičín28
4.Flaxová NatálieBSK Continental TJ Jičín25
5.Vagnecht OndřejSK Týniště nad Orlicí 22
6.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.20
7.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.18
8.Suchan VilémKrálovští Sokoli 15
9.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.14
10.Vecheta AdamKrálovští Sokoli 14
nejužitečnější hráči kola
1.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.29
2.Suchan VilémKrálovští Sokoli 29
3.Cvrčková EliškaBSK Continental TJ Jičín28
4.Flaxová NatálieBSK Continental TJ Jičín19
5.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.18
6.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.18
7.Vagnecht OndřejSK Týniště nad Orlicí 15
8.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.12
9.Suchan VilémKrálovští Sokoli 11
10.Vecheta AdamKrálovští Sokoli 11
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole