www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

5. kolo

11033. Loko Trutnov "B" - Sokol Nilfisk Hradec Králové 46:37

(18:10 30:14 38:28); 25.11.2017 09:00; hala: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov -- technický zápis -- průběh utkání

body: Zahradníková Anna 20, Hůlková Jana 8, Chlebová Anna 8, Bönischová Izabela 6, Gumanová Valérie 4, Feltlová Sandra 0, Friedrichová Nicole 0, Hyjánková Barbora 0, Kuřitková Nikola 0, Sloupová Adéla 0, Stierandová Pavla 0, Trčková Barbora 0, Uhříčková Amelie 0 - Viková Karolína 10, Žižková Klára 8, Bláhová Johana 4, Petříková Adéla 4, Halíková Kristýna 3, Dašková Veronika 2, Hánělová Petra 2, Kyralová Anežka 2, Matyášová Nikola 2, Čižková Radka 0, Dittrichová Tatiana 0, Novotná Adéla 0; střelba 2b.: 21/21:16/16 TH: 4/4:13/5 chyby: 11:7; rozhodčí: Jiříček Petr(), ();

11034. Loko Trutnov "B" - Sokol Nilfisk Hradec Králové 23:70

(14:12 17:24 23:58); 25.11.2017 10:45; hala: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov -- technický zápis -- průběh utkání

body: Zahradníková Anna 8, Hůlková Jana 6, Bönischová Izabela 4, Chlebová Anna 2, Stierandová Pavla 2, Gumanová Valérie 1, Feltlová Sandra 0, Friedrichová Nicole 0, Hyjánková Barbora 0, Kuřitková Nikola 0, Sloupová Adéla 0, Trčková Barbora 0, Uhříčková Amelie 0 - Viková Karolína 14, Dašková Veronika 8, Dittrichová Tatiana 8, Kyralová Anežka 8, Žižková Klára 8, Novotná Adéla 6, Čižková Radka 4, Halíková Kristýna 4, Hánělová Petra 4, Bláhová Johana 2, Matyášová Nikola 2, Petříková Adéla 2; střelba 2b.: 11/11:35/35 TH: 4/1:2/0 chyby: 5:8; rozhodčí: Jiříček Petr(), ();

11035. Loko Trutnov - Královští Sokoli 29:71

(7:21 15:38 18:57); 25.11.2017 13:00; hala: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov -- technický zápis -- průběh utkání

body: Fiala Martin 9, Lannen Tomáš  7, Prokopec Adam 7, Klucho Ondřej 4, Vávra Ondřej 2, Frinta Lukáš 0, Kalousek Vojtěch 0, Konfederák Filip 0, Kos Nikolas 0 - Vecheta Adam 24, Suchan Vilém 22, Janoušek Tadeáš 13, Chare Daniel Jeremy 4, Deutsch Patrik 2, Dvořák Martin 2, Hála Jan 2, Ságner Michal 2, Jacko Matěj 0, Nguyen Viet Trung 0, Petr Robin 0, Polák Kryštof 0, Šanda Matyáš 0; střelba 2b.: 11/11:34/34 TH: 15/7:8/3 chyby: 12:15; rozhodčí: Jiříček Pavel(), Doubková Tereza();

11036. Loko Trutnov - Královští Sokoli 33:68

(9:16 13:34 20:52); 25.11.2017 14:45; hala: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov -- technický zápis -- průběh utkání

body: Lannen Tomáš  12, Prokopec Adam 8, Klucho Ondřej 5, Vávra Ondřej 4, Kos Nikolas 2, Fiala Martin 1, Frinta Lukáš 1, Kalousek Vojtěch 0, Konfederák Filip 0, Zálešák Matěj  0 - Deutsch Patrik 20, Vecheta Adam 20, Chare Daniel Jeremy 10, Hála Jan 4, Petr Robin 4, Janoušek Tadeáš 3, Suchan Vilém 3, Polák Kryštof 2, Šanda Matyáš 2, Dvořák Martin 0, Jacko Matěj 0, Nguyen Viet Trung 0, Ságner Michal 0; střelba 2b.: 13/13:33/33 TH: 17/7:12/2 chyby: 9:19; rozhodčí: Doubková Tereza(), Jiříček Pavel();

11037. BSK Continental TJ Jičín - TJ Sokol Stěžery 76:39

(18:11 32:20 48:29); 25.11.2017 13:00; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis -- průběh utkání

body: Cvrčková Eliška 15, Flaxová Natálie 14, Zachovalová Lucie 14, Štampochová Nicol 9, Řeháčková Tereza 8, Janková Julie 7, Havránková Valentýna 4, Pechotová Adéla 4, Kretová Simona 1, Bodláková Karolína 0, Drbohlavová Lucie 0, Řeháčková Elen 0 - Novák Michal Jan 19, Kněžour Adam 13, Kuchařová Anna 7, Czarnik Tomáš 0, Kněžour Matěj 0, Knopová Valentina 0, Ryklová Adéla 0, Vágnerová Kristýna 0, Vágnerová Anna 0, Volejníková Viktorie 0; střelba 2b.: 34/34:16/16 TH: 18/8:23/7 chyby: 17:20; rozhodčí: Novák Petr(), ();

11038. BSK Continental TJ Jičín - TJ Sokol Stěžery 79:45

(16:10 42:15 57:28); 25.11.2017 15:00; hala: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín -- technický zápis -- průběh utkání

body: Flaxová Natálie 20, Janková Julie 11, Štampochová Nicol 11, Cvrčková Eliška 9, Řeháčková Tereza 8, Zachovalová Lucie 8, Kretová Simona 6, Havránková Valentýna 4, Pechotová Adéla 2, Bodláková Karolína 0, Drbohlavová Lucie 0, Řeháčková Elen 0 - Kněžour Adam 29, Novák Michal Jan 8, Kuchařová Anna 5, Kněžour Matěj 3, Czarnik Tomáš 0, Knopová Valentina 0, Ryklová Adéla 0, Vágnerová Kristýna 0, Vágnerová Anna 0, Volejníková Viktorie 0; střelba 2b.: 36/36:18/18 TH: 12/7:28/9 chyby: 14:13; rozhodčí: Novák Petr(), ();

11039. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 38:63

(6:14 14:37 26:50); 25.11.2017 09:00; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis -- průběh utkání

body: Vagnecht Ondřej 11, Dostálová Eliška 9, Švandelíková Simona 8, Závodní Daniel 4, Kolářová Natálie 2, Koňařík Tobias 2, Trpčevska Jana 2, Kmeť Adam Marián 0, Prokop Tomáš 0, Vašata Karel 0 - Novotný Jakub 24, Pleskot Bivoj Xaver 23, Jancur Aleš 6, Bartaušic Nikola 4, Pecha Tomáš 4, Capko David 2, Adamušková Adéla 0, Lacková Dominika 0, Macháčková Vanesa 0, Macháčková Sára 0, Novotný Jan 0, Pavlík Matouš 0, Pavlík Štěpán 0, Tabach Matěj 0, Zástavová Šárka 0; střelba 2b.: 17/17:30/30 TH: 13/4:14/3 chyby: 11:12; rozhodčí: Brandejs Tomáš(), Černohorský Marek();

11040. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 42:94

(8:20 23:47 35:65); 25.11.2017 11:00; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis -- průběh utkání

body: Závodní Daniel 9, Dostálová Eliška 8, Koňařík Tobias 8, Švandelíková Simona 6, Kmeť Adam Marián 4, Vagnecht Ondřej 3, Trpčevska Jana 2, Vašata Karel 2, Kolářová Natálie 0, Prokop Tomáš 0 - Novotný Jakub 29, Jancur Aleš 28, Pleskot Bivoj Xaver 17, Pecha Tomáš 10, Capko David 4, Macháčková Vanesa 3, Bartaušic Nikola 2, Novotný Jan 1, Adamušková Adéla 0, Lacková Dominika 0, Macháčková Sára 0, Tabach Matěj 0, Zástavová Šárka 0; střelba 2b.: 20/20:43/43 TH: 6/2:33/8 chyby: 26:17; rozhodčí: Kohout Marek(), Brandejs Tomáš();

statistiky

střelci kola
1.Kněžour AdamTJ Sokol Stěžery29
2.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.29
3.Jancur AlešBK NAPOS Vysoká n.L.28
4.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.24
5.Vecheta AdamKrálovští Sokoli 24
6.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.23
7.Suchan VilémKrálovští Sokoli 22
8.Deutsch PatrikKrálovští Sokoli 20
9.Flaxová NatálieBSK Continental TJ Jičín20
10.Vecheta AdamKrálovští Sokoli 20
nejužitečnější hráči kola
1.Jancur AlešBK NAPOS Vysoká n.L.24
2.Vecheta AdamKrálovští Sokoli 24
3.Kněžour AdamTJ Sokol Stěžery21
4.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.20
5.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.19
6.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.18
7.Vecheta AdamKrálovští Sokoli 18
8.Zahradníková AnnaLoko Trutnov "B"17
9.Flaxová NatálieBSK Continental TJ Jičín16
10.Suchan VilémKrálovští Sokoli 16
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole