www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

2. kolo

11009. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov 74:50

(11:16 27:27 41:44); 14.10.2017 09:30; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis -- průběh utkání

body: Brož Matěj 38, Dostálová Eliška 11, Švandelíková Simona 9, Vagnecht Ondřej 8, Koňařík Tobias 6, Prokop Tomáš 2, Kmeť Adam Marián 0, Kolářová Natálie 0, Vašata Karel 0, Závodní Daniel 0 - Prokopec Adam 15, Sýkora František 12, Klucho Ondřej 10, Rychetský Lukáš 5, Fiala Martin 2, Frinta Lukáš 2, Mečíř Jonáš 2, Zálešák Matěj  2, Konfederák Filip 0, Kos Nikolas 0, Křemenský Štěpán  0, Rosa Zdeněk 0, Rózanski Ondřej 0; střelba 2b.: 35/35:22/22 TH: 14/4:14/6 chyby: 10:10; rozhodčí: Brandejs Tomáš(), ();

11010. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov 68:52

(17:11 35:17 53:31); 14.10.2017 11:30; hala: hala U dubu, Týniště nad Orlicí -- technický zápis -- průběh utkání

body: Brož Matěj 21, Švandelíková Simona 17, Koňařík Tobias 12, Vagnecht Ondřej 12, Dostálová Eliška 2, Kolářová Natálie 2, Vašata Karel 2, Kmeť Adam Marián 0, Prokop Tomáš 0, Závodní Daniel 0 - Prokopec Adam 13, Fiala Martin 10, Frinta Lukáš 9, Klucho Ondřej 8, Konfederák Filip 4, Sýkora František 4, Rosa Zdeněk 2, Rychetský Lukáš 2, Kos Nikolas 0, Křemenský Štěpán  0, Mečíř Jonáš 0, Rózanski Ondřej 0, Zálešák Matěj  0; střelba 2b.: 33/33:24/24 TH: 12/2:6/4 chyby: 7:11; rozhodčí: Brandejs Tomáš(), ();

11011. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov "B" 68:29

(18:10 38:18 54:18); 14.10.2017 09:00; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis -- průběh utkání

body: Pleskot Bivoj Xaver 25, Novotný Jakub 19, Lacko Adam 12, Capko David 8, Novotný Jan 4, Adamušková Adéla 0, Bartaušic Nikola 0, Kalmuk Yelyzaveta 0, Koutník Josef 0, Lacková Dominika 0, Mahler David 0, Macháčková Sára 0, Macháčková Vanesa 0, Synáček Matěj 0, Tabach Matěj 0 - Zahradníková Anna 11, Hůlková Jana 6, Sloupová Adéla 6, Bönischová Izabela 4, Friedrichová Nicole 2, Feltlová Sandra 0, Chlebová Anna 0, Kuřitková Nikola 0, Stierandová Pavla 0, Trčková Barbora 0, Uhříčková Amelie 0; střelba 2b.: 32/32:13/13 TH: 9/4:8/3 chyby: 13:8; rozhodčí: Havrda Martin(), ();

11012. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov "B" 60:27

(14:8 24:16 44:20); 14.10.2017 10:45; hala: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem -- technický zápis -- průběh utkání

body: Pleskot Bivoj Xaver 22, Novotný Jakub 18, Novotný Jan 12, Lacko Adam 4, Bartaušic Nikola 2, Macháčková Sára 2, Adamušková Adéla 0, Capko David 0, Kalmuk Yelyzaveta 0, Lacková Dominika 0, Mahler David 0, Macháčková Vanesa 0, Synáček Matěj 0, Tabach Matěj 0 - Hůlková Jana 8, Zahradníková Anna 8, Bönischová Izabela 5, Kuřitková Nikola 4, Stierandová Pavla 2, Friedrichová Nicole 0, Chlebová Anna 0, Sloupová Adéla 0, Trčková Barbora 0, Uhříčková Amelie 0; střelba 2b.: 30/30:11/11 TH: 0/0:6/5 chyby: 10:1; rozhodčí: Havrda Martin(), ();

11015. Královští Sokoli - Sokol Nilfisk Hradec Králové 47:5

(15:0 25:4 38:4); 14.10.2017 09:00; hala: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis -- průběh utkání

body: Chare Daniel Jeremy 14, Vecheta Adam 14, Suchan Vilém 10, Janoušek Tadeáš 3, Jacko Matěj 2, Nguyen Viet Trung 2, Šanda Matyáš 2, Deutsch Patrik 0, Hála Jan 0, Hruška Jan 0, Jarka Rudolf 0, Nešpor Matyáš 0, Petr Robin 0, Polák Kryštof 0, Ságner Michal 0 - Kyralová Anežka 2, Víšková Tamara 2, Hánělová Petra 1, Bláhová Johana 0, Čižková Radka 0, Dašková Veronika 0, Dittrichová Tatiana 0, Halíková Kristýna 0, Kučová Adéla 0, Matyášová Nikola 0, Petříková Adéla 0, Viková Karolína 0, Žižková Klára 0; střelba 2b.: 22/22:2/2 TH: 10/3:6/1 chyby: 11:12; rozhodčí: Kohout Marek(), ();

11016. Královští Sokoli - Sokol Nilfisk Hradec Králové 46:16

(8:4 24:5 32:12); 14.10.2017 11:00; hala: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové -- technický zápis -- průběh utkání

body: Nguyen Viet Trung 8, Suchan Vilém 7, Jacko Matěj 5, Deutsch Patrik 4, Hruška Jan 4, Janoušek Tadeáš 4, Vecheta Adam 4, Chare Daniel Jeremy 3, Ságner Michal 3, Polák Kryštof 2, Šanda Matyáš 2, Hála Jan 0, Jarka Rudolf 0, Nešpor Matyáš 0, Petr Robin 0 - Halíková Kristýna 3, Bláhová Johana 2, Dašková Veronika 2, Kučová Adéla 2, Petříková Adéla 2, Víšková Tamara 2, Žižková Klára 2, Dittrichová Tatiana 1, Čižková Radka 0, Hánělová Petra 0, Kyralová Anežka 0, Matyášová Nikola 0, Viková Karolína 0; střelba 2b.: 20/20:5/5 TH: 15/6:18/6 chyby: 21:16; rozhodčí: Kohout Marek(), ();

statistiky

střelci kola
1.Brož MatějSK Týniště nad Orlicí 38
2.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.25
3.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.22
4.Brož MatějSK Týniště nad Orlicí 21
5.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.19
6.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.18
7.Švandelíková SimonaSK Týniště nad Orlicí 17
8.Prokopec AdamLoko Trutnov15
9.Chare Daniel JeremyKrálovští Sokoli 14
10.Vecheta AdamKrálovští Sokoli 14
nejužitečnější hráči kola
1.Brož MatějSK Týniště nad Orlicí 32
2.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.21
3.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.18
4.Pleskot Bivoj XaverBK NAPOS Vysoká n.L.18
5.Novotný JakubBK NAPOS Vysoká n.L.16
6.Švandelíková SimonaSK Týniště nad Orlicí 16
7.Brož MatějSK Týniště nad Orlicí 13
8.Prokopec AdamLoko Trutnov13
9.Chare Daniel JeremyKrálovští Sokoli 12
10.Novotný JanBK NAPOS Vysoká n.L.12
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole