www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

8. kolo

43. BK Slovan Ustí n.L. - TJ Sokol Dobřichovice "A" 57:67

(20:19 29:38 38:53); 05.11.2016 17:00; hala: SPŠ spojů , Ústí nad Labem -- technický zápis

body: Jalamudisová Denisa 14, Jalamudisová Veronika 9, Malá Alena 9, Šumová Denisa 8, Lehečková Vendula 7, Malá Ivana 6, Palaščáková Eliška 2, Plichtová Eliška 2, Hozáková Eliška 0 - Havránková Alžběta 24, Čechová Barbora 11, Suchá Soňa 8, Rosolová Marie 7, Kavková Aneta 6, Rošická Petra 5, Paterová Veronika 4, Čechová Tereza 1, Chládková Denisa 1, Dlouhá Lucie 0; střelba 3b.: 2/2:1/1 střelba 2b.: 21/21:24/24 TH: 20/9:26/16 chyby: 20:21; rozhodčí: Dub Michal(1/2), Veselý Jiří(1/2);

44. ASK BK Lovosice - BC Slaný 80:57

(13:16 28:27 46:42); 05.11.2016 09:00; hala: Hala U Přívozu, Lovosice -- technický zápis

body: Kovaříková Lenka 18, Žáková Petra 15, Palusková Daniela 11, Lahovská Barbora 10, Hanzlíková Tereza 9, Jančáková Jitka 9, Kubínová Adéla 4, Živcová Tereza 4, Palusková Denisa 0 - Duchoslavová Markéta 25, Matějková Zuzana 10, Rosenbergová Michaela 8, Kozáková Katka 6, Jandová Lenka 4, Urbánková Lenka 2, Zelenková Šárka 2, Beťková Magdaléna 0, Ničová Iva 0; střelba 3b.: 5/5:1/1 střelba 2b.: 29/29:17/17 TH: 10/7:24/20 chyby: 17:11; rozhodčí: Kout Jan(1/1), Rom Daniel(1.5/1);

45. BC Benešov B - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 34:70

(4:23 14:33 20:47); 05.11.2016 16:00; hala: SH Benešov, Benešov -- technický zápis

body: Kotová Petra 11, Mazurová Ludmila 8, Maršíčková Kamila 7, Crháková Lucie 4, Bervidová Hana 2, Řeháková Tereza 2, Hocková Barbora 0, Němcová Olga 0, Slámová Petra 0, Vrkoslavová Dita 0 - Hojková Lenka 28, Žampová Karolína 20, Caňkářová Denisa 12, Hojková Michaela 5, Štechová Tereza 5; střelba 3b.: 1/1:9/9 střelba 2b.: 13/13:19/19 TH: 6/5:11/5 chyby: 11:3; rozhodčí: Linhart Tomáš(2/1), Barták Matěj(2/1);

46. Basketbal Čelákovice - Basket Poděbrady z.s. B 56:63

(6:16 26:32 43:51); 05.11.2016 18:00; hala: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice -- technický zápis

body: Šuráňová Karolína 11, Vedralová Barbora 8, Marc Pavlína 7, Růžičková Soňa 7, Bodláková Štěpánka 6, Bohuslavová Lenka 6, Pýchová Alena 6, Homolová Kristýna 3, Kudrnová Kateřina 2, Karlová Sabina 0 - Soukalová Denisa 17, Martincová Eliška 12, Paroulková Michaela 12, Znamínková Jana 9, Švachová Tereza 7, Koldinská Kristýna 4, Nykodýmová Kateřina 2, Hnátková Nikola 0, Pekárková Aneta 0; střelba 3b.: 3/3:3/3 střelba 2b.: 18/18:21/21 TH: 24/11:20/12 chyby: 21:20; rozhodčí: Laš Luděk(1/1), Matějček Josef(1/1);

47. AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs nad Labem, z.s. C 87:39

(25:7 46:15 64:27); 05.11.2016 15:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Dřevová Markéta 29, Baboráková Simona 13, Vitovská Iveta 12, Adamcová Lucie 10, Andltová Kristýna 10, Peštová Kateřina 8, Kolářová Lucie 3, Nováková Mariána 2 - Šorelová Michaela 14, Procházková Lucie 12, Poživilová Anna 5, Pěkná Adéla 3, Walterová Kristýna 3, Nergerová Barbora 2, Kárná Kristýna 0, Mlčkovská Sabina 0, Urbanová Simona 0; střelba 3b.: 3/3:4/4 střelba 2b.: 33/33:12/12 TH: 21/12:8/3 chyby: 11:20; rozhodčí: Balog Lukáš(1/2), Frána Petr(1/1.5);

48. BC Kolín - BK Brandýs nad Labem, z.s. B 56:68

(21:24 27:33 37:50); 05.11.2016 16:00; hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín -- technický zápis

body: Šafranková Michaela 14, Štěpánková Radka 10, Bejda Karolína 7, Soukalová Tereza 5, Czakojová Nikola 4, Dvořáková Anna 4, Hoznauerová Aneta 4, Mikšovská Ivana 4, Bezoušková Dominika 2, Máchová Dominika 2, Kocourková Markéta 0, Slabá Vendula 0 - Maršíková Jana 18, Havelková Helena 14, Richterová Jitka 12, Matějková Kateřina 7, Englmaierová Tereza 6, Zapletalová Kateřina 6, Rejtharová Monika 5, Bartošová Martina 0, Cafourková Blanka 0, Hvězdová Lenka 0; střelba 3b.: 2/2:0/0 střelba 2b.: 20/20:27/27 TH: 17/10:26/14 chyby: 16:19; rozhodčí: Martínek Karel(2/2), Zachara Jakub(2/2);

statistiky

střelkyně kola
1.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav29
2.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská28
3.Duchoslavová MarkétaBC Slaný25
4.Havránková AlžbětaSokol Dobřichovice "A"24
5.Žampová KarolínaŠBK P-H Sadská20
6.Kovaříková Lenka ASK BK Lovosice18
7.Maršíková JanaBK Brandýs n.L. B18
8.Soukalová DenisaBasket Poděbrady B17
9.Žáková Petra ASK BK Lovosice15
10.Havelková HelenaBK Brandýs n.L. B14
nejužitečnější hráčky kola
1.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská28
2.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav25
3.Duchoslavová MarkétaBC Slaný20
4.Havránková AlžbětaSokol Dobřichovice "A"20
5.Kovaříková Lenka ASK BK Lovosice17
6.Šorelová MichaelaBK Brandýs n.L. C14
7.Maršíková JanaBK Brandýs n.L. B13
8.Žampová KarolínaŠBK P-H Sadská13
9.Baboráková SimonaAŠ M. Boleslav12
10.Jalamudisová DenisaBK Slovan Ustí n.L.12
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská8/8
2.Jalamudisová DenisaBK Slovan Ustí n.L.2/2
3.Kovaříková Lenka ASK BK Lovosice2/2
4.Procházková LucieBK Brandýs n.L. C2/2
5.Šorelová MichaelaBK Brandýs n.L. C2/2
6.Baboráková SimonaAŠ M. Boleslav1/1
7.Čechová BarboraSokol Dobřichovice "A"1/1
8.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav1/1
9.Hanzlíková Tereza ASK BK Lovosice1/1
10.Hojková MichaelaŠBK P-H Sadská1/1
asistence v kole