www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

6. kolo

31. AŠ Mladá Boleslav - BK Slovan Ustí n.L. 85:34

(22:2 38:15 63:24); 22.10.2016 17:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Dřevová Markéta 30, Ledvinová Margit 10, Vitovská Iveta 9, Weberová Denisa 9, Vinšová Veronika 8, Adamcová Lucie 7, Kolářová Lucie 6, Nováková Mariána 2, Peštová Kateřina 2, Zákoutská Adéla 2 - Lehečková Amálie 13, Malá Alena 6, Malá Ivana 5, Hozáková Eliška 2, Jalamudisová Veronika 2, Obořilová Martina 2, Palaščáková Eliška 2, Plichtová Eliška 2; střelba 3b.: 5/5:2/2 střelba 2b.: 28/28:13/13 TH: 23/14:9/2 chyby: 13:20; rozhodčí: Machálek Jan(1/1), Dub Michal(1/1);

32. BC Kolín - ASK BK Lovosice 28:90

(7:23 12:48 22:60); 22.10.2016 16:00; hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín -- technický zápis

body: Štěpánková Radka 14, Czakojová Nikola 6, Hoznauerová Aneta 2, Mikšovská Ivana 2, Slabá Vendula 2, Soukalová Tereza 2, Bejda Karolína 0, Dvořáková Anna 0, Máchová Dominika 0 - Lahovská Barbora 24, Jančáková Jitka 21, Palusková Denisa 18, Palusková Daniela 11, Hanzlíková Tereza 10, Kubínová Adéla 4, Berková Eliška 2, Hrzánová Petra 0; střelba 3b.: 2/2:1/1 střelba 2b.: 9/9:41/41 TH: 4/4:10/5 chyby: 9:5; rozhodčí: Buršík Petr(1/1.5), Martínek Karel(1/1.5);

33. BK Brandýs nad Labem, z.s. C - BC Benešov B 34:54

(8:12 19:33 26:39); 22.10.2016 15:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Procházková Lucie 8, Šorelová Michaela 8, Borlová Ladislava 4, Mlčkovská Sabina 3, Pěkná Adéla 3, Urbanová Simona 3, Nergerová Barbora 2, Poživilová Anna 2, Walterová Kristýna 1, Procházková Kateřina 0 - Mazurová Ludmila 22, Kotová Petra 19, Maršíčková Kamila 4, Řeháková Tereza 3, Crháková Lucie 2, Pajkrtová Lenka 2, Richterová Radka 2, Bervidová Hana 0, Hocková Barbora 0, Němcová Olga 0; střelba 3b.: 0/0:2/2 střelba 2b.: 15/15:17/17 TH: 11/4:20/14 chyby: 17:14; rozhodčí: Málek Jan(2/1.5), Velda Pavel(1.5/1.5);

34. BK Brandýs nad Labem, z.s. B - Basketbal Čelákovice 48:38

(19:8 28:18 39:29); 18.10.2016 19:50; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Maršíková Jana 16, Rejtharová Monika 7, Richterová Jitka 5, Bartošová Martina 4, Havelková Helena 4, Matějková Kateřina 3, Šimonová Radka 3, Englmaierová Tereza 2, Hvězdová Lenka 2, Vitamvás Zuzana 2 - Růžičková Soňa 8, Šuráňová Karolína 7, Šedová Andrea 6, Bodláková Štěpánka 4, Karlová Sabina 4, Marc Pavlína 4, Bohuslavová Lenka 3, Pýchová Alena 2, Homolová Kristýna 0, Kudrnová Kateřina 0; střelba 3b.: 1/1:3/3 střelba 2b.: 19/19:13/13 TH: 14/7:8/3 chyby: 11:10; rozhodčí: Hejnic Jan(1/1), Timko Viktor(1/1);

35. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - TJ Sokol Dobřichovice "A" 89:44

(25:8 44:17 59:28); 22.10.2016 17:00; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Hojková Lenka 21, Štechová Tereza 16, Milaniaková Lucie 13, Caňkářová Denisa 9, Flašíková Martina 9, Žampová Karolína 8, Horynová Pavla 6, Hojková Michaela 5, Dolistová Radka 2 - Dušková Lucie 14, Čechová Barbora 8, Kavková Aneta 7, Rosolová Marie 6, Havránková Alžběta 4, Čechová Tereza 3, Suchá Soňa 2, Dlouhá Lucie 0, Motlochová Sandra 0; střelba 3b.: 10/10:3/3 střelba 2b.: 27/27:17/17 TH: 9/5:5/1 chyby: 12:10; rozhodčí: Frána Petr(1/3), Balog Lukáš(1/3);

36. Basket Poděbrady z.s. B - BC Slaný 64:42

(17:9 32:17 48:34); 11.11.2016 18:30; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Caldová Hana 13, Švachová Tereza 13, Kaminská Vanda 12, Hnátková Klára 8, Nykodýmová Kateřina 6, Hnátková Nikola 5, Paroulková Michaela 3, Pekárková Aneta 2, Špeldová Gabriela 2 - Duchoslavová Markéta 17, Jandová Lenka 13, Svítková Kateřina 6, Matějková Zuzana 4, Zelenková Šárka 2, Beťková Magdaléna 0, Ničová Iva 0; střelba 3b.: 6/6:1/1 střelba 2b.: 20/20:18/18 TH: 13/6:4/3 chyby: 10:13; rozhodčí: Vondráček Marek(1/1), Reitzová Patricie Anna(1/1);

statistiky

střelkyně kola
1.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav30
2.Lahovská Barbora ASK BK Lovosice24
3.Mazurová LudmilaBC Benešov B22
4.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská21
5.Jančáková Jitka ASK BK Lovosice21
6.Kotová PetraBC Benešov B19
7.Palusková Denisa ASK BK Lovosice18
8.Duchoslavová MarkétaBC Slaný17
9.Maršíková JanaBK Brandýs n.L. B16
10.Štechová TerezaŠBK P-H Sadská16
nejužitečnější hráčky kola
1.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav29
2.Lahovská Barbora ASK BK Lovosice22
3.Jančáková Jitka ASK BK Lovosice19
4.Mazurová LudmilaBC Benešov B19
5.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská18
6.Palusková Denisa ASK BK Lovosice17
7.Kotová PetraBC Benešov B15
8.Maršíková JanaBK Brandýs n.L. B15
9.Štechová TerezaŠBK P-H Sadská15
10.Duchoslavová MarkétaBC Slaný14
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská5/5
2.Švachová TerezaBasket Poděbrady B3/3
3.Czakojová NikolaBC Kolín2/2
4.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav2/2
5.Dušková LucieSokol Dobřichovice "A"2/2
6.Kolářová LucieAŠ M. Boleslav2/2
7.Lehečková AmálieBK Slovan Ustí n.L.2/2
8.Nykodýmová KateřinaBasket Poděbrady B2/2
9.Bohuslavová LenkaBasketbal Čelákovice1/1
10.Caňkářová DenisaŠBK P-H Sadská1/1
asistence v kole