www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

22. kolo

127. BK Slovan Ustí n.L. - BK Brandýs nad Labem, z.s. C 72:51

(14:14 29:28 50:45); 26.02.2017 12:30; hala: SPŠ spojů , Ústí nad Labem -- technický zápis

body: Jalamudisová Veronika 18, Jalamudisová Denisa 14, Malá Ivana 12, Linková Kateřina 8, Plichtová Eliška 8, Malá Alena 6, Lehečková Amálie 4, Lehečková Vendula 2 - Pěkná Adéla 15, Urbanová Simona 10, Walterová Kristýna 10, Mlčkovská Sabina 6, Procházková Lucie 6, Nergerová Barbora 2, Poživilová Anna 2, Kárná Kristýna 0; střelba 3b.: 3/3:4/4 střelba 2b.: 25/25:13/13 TH: 23/13:16/13 chyby: 15:21; rozhodčí: Šťavík Radek(1/1.5), Balog Lukáš(1/2);

128. ASK BK Lovosice - BK Brandýs nad Labem, z.s. B 63:51

(12:16 29:28 46:41); 24.02.2017 17:30; hala: Hala U Přívozu, Lovosice -- technický zápis

body: Kovaříková Lenka 22, Jančáková Jitka 15, Lahovská Barbora 10, Živcová Tereza 8, Palusková Denisa 6, Palusková Daniela 2, Hrzánová Petra 0 - Burkertová Tereza 14, Maršíková Jana 11, Vitamvás Zuzana 9, Bartošová Martina 5, Hvězdová Lenka 5, Antošová Eva 3, Havelková Helena 2, Richterová Jitka 2, Cafourková Blanka 0; střelba 3b.: 2/2:5/5 střelba 2b.: 23/23:14/14 TH: 20/11:10/8 chyby: 11:17; rozhodčí: Balog Lukáš(1.5/2), Matějček Josef(1.5/2);

129. AŠ Mladá Boleslav - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 45:59

(14:7 25:22 29:44); 10.03.2017 18:00; hala: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Dřevová Markéta 28, Vitovská Iveta 7, Baboráková Simona 4, Houšková Markéta 4, Ledvinová Margit 2, Kolářová Lucie 0, Peštová Kateřina 0, Vinšová Veronika 0 - Žampová Karolína 19, Milaniaková Lucie 18, Flašíková Martina 8, Hojková Michaela 8, Caňkářová Denisa 4, Hojková Lenka 2, Štechová Tereza 0; střelba 3b.: 2/2:5/5 střelba 2b.: 17/17:17/17 TH: 12/5:15/10 chyby: 22:13; rozhodčí: Mareš Jan(1/1), Málek Jan(1/1);

130. BC Kolín - Basket Poděbrady z.s. B 56:47

(16:13 32:27 40:40); 26.02.2017 10:00; hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín -- technický zápis

body: Růžičková Lucie 17, Štěpánková Radka 9, Bejda Karolína 6, Mikšovská Ivana 5, Šafranková Michaela 5, Bezoušková Dominika 4, Hoznauerová Aneta 4, Czakojová Nikola 2, Máchová Dominika 2, Soukalová Tereza 2 - Švachová Tereza 14, Paroulková Michaela 11, Soukalová Denisa 7, Znamínková Jana 6, Hnátková Nikola 5, Koldinská Kristýna 4, Špeldová Gabriela 0; střelba 3b.: 2/2:1/1 střelba 2b.: 20/20:17/17 TH: 23/10:17/10 chyby: 18:21; rozhodčí: Mareš Jan(1/1), Hartig Lukáš(1/1);

131. BC Benešov B - TJ Sokol Dobřichovice "A" 51:67

(8:15 23:34 42:47); 26.02.2017 09:00; hala: SH Benešov, Benešov -- technický zápis

body: Mazurová Ludmila 18, Řeháková Tereza 14, Vrkoslavová Dita 9, Maršíčková Kamila 4, Němcová Olga 4, Bervidová Hana 2, Hocková Barbora 0 - Rosolová Marie 17, Čechová Barbora 16, Havránková Alžběta 16, Kavková Aneta 8, Smejkalová Andrea 5, Dlouhá Lucie 3, Chládková Denisa 2, Suchá Soňa 0; střelba 3b.: 2/2:3/3 střelba 2b.: 17/17:22/22 TH: 19/11:19/14 chyby: 16:18; rozhodčí: Strnad Pavel(1/1), Veselý Jiří(1/1);

132. Basketbal Čelákovice - BC Slaný 62:57

(13:11 27:31 44:41); 26.02.2017 09:30; hala: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice -- technický zápis

body: Uhrová Michaela 17, Šuráňová Karolína 10, Bohuslavová Lenka 9, Kudrnová Kateřina 9, Jenčíková Eva 7, Homolová Kristýna 6, Vedralová Barbora 4 - Duchoslavová Markéta 24, Matějková Zuzana 17, Dohnalová Gabriela 6, Jandová Lenka 6, Svítková Kateřina 4, Beťková Magdaléna 0, Ničová Iva 0, Urbánková Lenka 0; střelba 3b.: 4/4:1/1 střelba 2b.: 19/19:23/23 TH: 14/12:12/8 chyby: 13:11; rozhodčí: Benda Tomáš(1/1), Reitzová Patricie Anna(1/1);

statistiky

střelkyně kola
1.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav28
2.Duchoslavová MarkétaBC Slaný24
3.Kovaříková Lenka ASK BK Lovosice22
4.Žampová KarolínaŠBK P-H Sadská19
5.Jalamudisová VeronikaBK Slovan Ustí n.L.18
6.Mazurová LudmilaBC Benešov B18
7.Milaniaková LucieŠBK P-H Sadská18
8.Matějková ZuzanaBC Slaný17
9.Rosolová MarieSokol Dobřichovice "A"17
10.Růžičková LucieBC Kolín17
nejužitečnější hráčky kola
1.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav23
2.Kovaříková Lenka ASK BK Lovosice22
3.Duchoslavová MarkétaBC Slaný20
4.Uhrová MichaelaBasketbal Čelákovice16
5.Žampová KarolínaŠBK P-H Sadská16
6.Rosolová MarieSokol Dobřichovice "A"14
7.Jalamudisová VeronikaBK Slovan Ustí n.L.13
8.Jančáková Jitka ASK BK Lovosice13
9.Čechová BarboraSokol Dobřichovice "A"12
10.Matějková ZuzanaBC Slaný12
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Burkertová TerezaBK Brandýs n.L. B2/2
2.Čechová BarboraSokol Dobřichovice "A"2/2
3.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav2/2
4.Hojková MichaelaŠBK P-H Sadská2/2
5.Jalamudisová VeronikaBK Slovan Ustí n.L.2/2
6.Milaniaková LucieŠBK P-H Sadská2/2
7.Řeháková TerezaBC Benešov B2/2
8.Šuráňová KarolínaBasketbal Čelákovice2/2
9.Urbanová SimonaBK Brandýs n.L. C2/2
10.Antošová EvaBK Brandýs n.L. B1/1
asistence v kole