www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

2. kolo

7. BC Benešov B - BK Slovan Ustí n.L. 69:42

(18:9 38:22 50:36); 18.12.2016 10:00; hala: SH Benešov, Benešov -- technický zápis

body: Vrkoslavová Dita 21, Mazurová Ludmila 20, Kotová Petra 14, Pajkrtová Lenka 7, Slámová Petra 5, Řeháková Tereza 2, Hocková Barbora 0, Maršíčková Kamila 0, Němcová Olga 0 - Lehečková Amálie 15, Malá Ivana 8, Jalamudisová Denisa 7, Jalamudisová Veronika 4, Malá Alena 4, Lehečková Vendula 2, Plichtová Eliška 2; střelba 3b.: 3/3:2/2 střelba 2b.: 24/24:17/17 TH: 17/12:3/2 chyby: 7:18; rozhodčí: Koudela Pavel(1/1), Licari Emanuele(1/1);

8. Basketbal Čelákovice - ASK BK Lovosice 51:71

(8:12 24:35 38:55); 11.03.2017 18:00; hala: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice -- technický zápis

body: Uhrová Michaela 17, Bohuslavová Lenka 14, Vedralová Barbora 8, Šuráňová Karolína 5, Jenčíková Eva 4, Homolová Kristýna 2, Růžičková Soňa 1, Karlová Sabina 0, Kudrnová Kateřina 0 - Jančáková Jitka 19, Lahovská Barbora 19, Kovaříková Lenka 14, Palusková Denisa 9, Palusková Daniela 6, Kubínová Adéla 4; střelba 3b.: 11/11:2/2 střelba 2b.: 8/8:25/25 TH: 13/2:24/15 chyby: 21:15; rozhodčí: Zachara Jakub(1/2), Málek Jan(1/3);

9. AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Dobřichovice "A" 70:32

(19:12 30:18 46:24); 11.03.2017 17:00; hala: IX. základní škola, Mladá Boleslav -- technický zápis

body: Dřevová Markéta 30, Peštová Kateřina 14, Baboráková Simona 10, Kolářová Lucie 8, Houšková Markéta 4, Nováková Mariána 2, Paurová Iva 2, Vitovská Iveta 0 - Havránková Alžběta 10, Čechová Barbora 6, Suchá Soňa 5, Chládková Denisa 3, Motlochová Sandra 2, Paterová Veronika 2, Rosolová Marie 2, Smejkalová Andrea 2, Dlouhá Lucie 0, Kavková Aneta 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 24/24:14/14 TH: 23/19:11/4 chyby: 12:20; rozhodčí: Mareš Jan(1/3), Timko Viktor(1/3);

10. BC Kolín - BC Slaný 45:83

(10:22 12:49 30:64); 11.03.2017 09:00; hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín -- technický zápis

body: Štěpánková Radka 16, Růžičková Lucie 7, Bejda Karolína 6, Hoznauerová Aneta 6, Mikšovská Ivana 4, Bezoušková Dominika 2, Máchová Dominika 2, Soukalová Tereza 2, Czakojová Nikola 0 - Duchoslavová Markéta 31, Jandová Lenka 17, Ničová Iva 12, Matějková Zuzana 10, Svítková Kateřina 10, Beťková Magdaléna 3; střelba 3b.: 0/0:4/4 střelba 2b.: 21/21:33/33 TH: 8/3:7/5 chyby: 8:10; rozhodčí: Buršík Petr(1/1), Martínek Karel(1/1);

11. BK Brandýs nad Labem, z.s. C - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 44:77

(12:19 24:32 30:56); 11.03.2017 10:30; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Šorelová Michaela 12, Procházková Lucie 10, Urbanová Simona 7, Walterová Kristýna 7, Mlčkovská Sabina 4, Pěkná Adéla 4, Mutlová Michaela 0, Poživilová Anna 0 - Žampová Karolína 25, Hojková Lenka 16, Caňkářová Denisa 12, Hojková Michaela 12, Horynová Pavla 6, Štechová Tereza 6; střelba 3b.: 4/4:9/9 střelba 2b.: 14/14:20/20 TH: 6/4:16/10 chyby: 15:7; rozhodčí: Velda Pavel(1/1), Tejček Tomáš(2/1.5);

12. BK Brandýs nad Labem, z.s. B - Basket Poděbrady z.s. B 55:41

(7:8 21:18 44:28); 06.04.2017 20:00; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Maršíková Jana 14, Englmaierová Tereza 11, Havelková Helena 8, Matějková Kateřina 8, Hvězdová Lenka 7, Burkertová Tereza 6, Bartošová Martina 1, Cafourková Blanka 0, Richterová Jitka 0 - Martincová Eliška 14, Kaminská Vanda 12, Švachová Tereza 5, Soukalová Denisa 4, Fekarová Tereza 2, Pekárková Aneta 2, Špeldová Gabriela 2, Hnátková Nikola 0; střelba 3b.: 2/2:1/1 střelba 2b.: 18/18:16/16 TH: 19/13:7/6 chyby: 15:14; rozhodčí: Málek Jan(1/1), Matějček Josef(1/1);

statistiky

střelkyně kola
1.Duchoslavová MarkétaBC Slaný31
2.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav30
3.Žampová KarolínaŠBK P-H Sadská25
4.Vrkoslavová DitaBC Benešov B21
5.Mazurová LudmilaBC Benešov B20
6.Jančáková Jitka ASK BK Lovosice19
7.Lahovská Barbora ASK BK Lovosice19
8.Jandová LenkaBC Slaný17
9.Uhrová MichaelaBasketbal Čelákovice17
10.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská16
nejužitečnější hráčky kola
1.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav29
2.Duchoslavová MarkétaBC Slaný28
3.Žampová KarolínaŠBK P-H Sadská20
4.Jančáková Jitka ASK BK Lovosice19
5.Mazurová LudmilaBC Benešov B19
6.Vrkoslavová DitaBC Benešov B17
7.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská16
8.Uhrová MichaelaBasketbal Čelákovice16
9.Jandová LenkaBC Slaný15
10.Lahovská Barbora ASK BK Lovosice13
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Bohuslavová LenkaBasketbal Čelákovice4/4
2.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská4/4
3.Uhrová MichaelaBasketbal Čelákovice4/4
4.Jandová LenkaBC Slaný3/3
5.Caňkářová DenisaŠBK P-H Sadská2/2
6.Hojková MichaelaŠBK P-H Sadská2/2
7.Šorelová MichaelaBK Brandýs n.L. C2/2
8.Vedralová BarboraBasketbal Čelákovice2/2
9.Vrkoslavová DitaBC Benešov B2/2
10.Duchoslavová MarkétaBC Slaný1/1
asistence v kole