www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

17. kolo

97. ASK BK Lovosice - AŠ Mladá Boleslav 56:80

(6:23 20:40 33:63); 28.01.2017 10:00; hala: Hala U Přívozu, Lovosice -- technický zápis

body: Žáková Petra 12, Kovaříková Lenka 11, Palusková Daniela 11, Kubínová Adéla 7, Lahovská Barbora 7, Palusková Denisa 4, Živcová Tereza 3, Šebová Hana 1 - Dřevová Markéta 24, Vinšová Veronika 15, Dlouhá Kateřina 11, Peštová Kateřina 10, Weberová Denisa 8, Vitovská Iveta 5, Adamcová Lucie 3, Baboráková Simona 2, Houšková Markéta 1, Kolářová Lucie 1, Zákoutská Adéla 0; střelba 3b.: 0/0:6/6 střelba 2b.: 17/17:24/24 TH: 27/22:24/14 chyby: 17:17; rozhodčí: Josefus Ondřej(2.5/2.5), Asztalos Ondřej(2.5/2.5);

98. BK Slovan Ustí n.L. - BC Kolín 49:48

(10:13 26:27 41:35); 28.01.2017 17:00; hala: SPŠ spojů , Ústí nad Labem -- technický zápis

body: Jalamudisová Veronika 17, Malá Ivana 12, Jalamudisová Denisa 6, Lehečková Vendula 6, Linková Kateřina 4, Malá Alena 4, Plichtová Eliška 0 - Šafranková Michaela 16, Štěpánková Radka 13, Bezoušková Dominika 6, Bejda Karolína 5, Hoznauerová Aneta 4, Máchová Dominika 2, Mikšovská Ivana 2; střelba 3b.: 1/1:1/1 střelba 2b.: 21/21:19/19 TH: 9/4:9/7 chyby: 11:12; rozhodčí: Josefus Ondřej(1/1), Asztalos Ondřej(1/1);

99. Basketbal Čelákovice - BK Brandýs nad Labem, z.s. C 65:35

(14:6 25:14 42:22); 28.01.2017 18:00; hala: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice -- technický zápis

body: Jenčíková Eva 13, Bohuslavová Lenka 11, Šuráňová Karolína 10, Uhrová Michaela 10, Homolová Kristýna 6, Kudrnová Kateřina 6, Růžičková Soňa 5, Bodláková Štěpánka 4 - Procházková Lucie 14, Pěkná Adéla 7, Mlčkovská Sabina 4, Poživilová Anna 4, Kárná Kristýna 2, Nergerová Barbora 2, Šorelová Michaela 2, Mutlová Michaela 0, Urbanová Simona 0; střelba 3b.: 5/5:0/0 střelba 2b.: 21/21:17/17 TH: 14/8:4/1 chyby: 9:19; rozhodčí: Dub Michal(1/3), Martínek Karel(1/3);

100. BC Benešov B - BK Brandýs nad Labem, z.s. B 40:42

(16:8 31:17 38:23); 23.10.2016 12:00; hala: SH Benešov, Benešov -- technický zápis

body: Mazurová Ludmila 16, Kotová Petra 10, Maršíčková Kamila 6, Crháková Lucie 5, Řeháková Tereza 2, Bervidová Hana 1, Hocková Barbora 0, Němcová Olga 0, Pajkrtová Lenka 0, Richterová Radka 0, Slámová Petra 0 - Richterová Jitka 10, Matějková Kateřina 9, Maršíková Jana 7, Hvězdová Lenka 5, Rejtharová Monika 4, Bartošová Martina 3, Vitamvás Zuzana 2, Zapletalová Kateřina 2, Cafourková Blanka 0, Englmaierová Tereza 0, Havelková Helena 0; střelba 3b.: 1/1:1/1 střelba 2b.: 16/16:16/16 TH: 10/5:10/7 chyby: 12:13; rozhodčí: Zachara Jakub(2/1), Šťavík Radek(1.5/1);

101. BC Slaný - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 54:84

(8:18 19:40 39:61); 28.01.2017 18:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Duchoslavová Markéta 23, Jandová Lenka 14, Matějková Zuzana 10, Kozáková Katka 5, Beťková Magdaléna 2, Ničová Iva 0, Svítková Kateřina 0 - Caňkářová Denisa 25, Žampová Karolína 23, Hojková Lenka 16, Hojková Michaela 15, Štechová Tereza 5; střelba 3b.: 5/5:10/10 střelba 2b.: 17/17:21/21 TH: 8/5:13/12 chyby: 14:12; rozhodčí: Šťavík Radek(1/1), Veselý Jiří(1/1);

102. TJ Sokol Dobřichovice "A" - Basket Poděbrady z.s. B 63:76

(15:16 30:36 44:60); 18.03.2017 16:00; hala: Tělocvična TJ Sokol, Dobřichovice -- technický zápis

body: Čechová Barbora 19, Kavková Aneta 12, Havránková Alžběta 10, Rosolová Marie 9, Smejkalová Andrea 4, Dlouhá Lucie 3, Suchá Soňa 3, Chládková Denisa 2, Motlochová Sandra 1 - Martincová Eliška 26, Kaminská Vanda 22, Koldinská Kristýna 8, Švachová Tereza 7, Znamínková Jana 7, Pekárková Aneta 6, Fekarová Tereza 0, Hnátková Nikola 0; střelba 3b.: 1/1:1/1 střelba 2b.: 23/23:26/26 TH: 30/14:27/21 chyby: 28:25; rozhodčí: Balog Lukáš(3/1), Machálek Jan(3/1);

statistiky

střelkyně kola
1.Martincová EliškaBasket Poděbrady B26
2.Caňkářová DenisaŠBK P-H Sadská25
3.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav24
4.Duchoslavová MarkétaBC Slaný23
5.Žampová KarolínaŠBK P-H Sadská23
6.Kaminská VandaBasket Poděbrady B22
7.Čechová BarboraSokol Dobřichovice "A"19
8.Jalamudisová VeronikaBK Slovan Ustí n.L.17
9.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská16
10.Mazurová LudmilaBC Benešov B16
nejužitečnější hráčky kola
1.Caňkářová DenisaŠBK P-H Sadská22
2.Kaminská VandaBasket Poděbrady B21
3.Žampová KarolínaŠBK P-H Sadská21
4.Martincová EliškaBasket Poděbrady B19
5.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav18
6.Duchoslavová MarkétaBC Slaný18
7.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská15
8.Jalamudisová VeronikaBK Slovan Ustí n.L.15
9.Čechová BarboraSokol Dobřichovice "A"14
10.Šafranková MichaelaBC Kolín14
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská4/4
2.Caňkářová DenisaŠBK P-H Sadská3/3
3.Hojková MichaelaŠBK P-H Sadská3/3
4.Vinšová VeronikaAŠ M. Boleslav3/3
5.Duchoslavová MarkétaBC Slaný2/2
6.Homolová KristýnaBasketbal Čelákovice2/2
7.Jandová LenkaBC Slaný2/2
8.Weberová DenisaAŠ M. Boleslav2/2
9.Bejda KarolínaBC Kolín1/1
10.Bohuslavová LenkaBasketbal Čelákovice1/1
asistence v kole