www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

14. kolo

79. BK Slovan Ustí n.L. - BC Benešov B 90:52

(19:16 44:28 63:42); 11.03.2017 14:00; hala: SPŠ spojů , Ústí nad Labem -- technický zápis

body: Lehečková Amálie 28, Malá Alena 19, Malá Ivana 16, Jalamudisová Denisa 13, Jalamudisová Veronika 8, Lehečková Vendula 6, Hozáková Eliška 0 - Mazurová Ludmila 20, Slámová Petra 10, Pajkrtová Lenka 8, Crháková Lucie 6, Maršíčková Kamila 4, Králíková Iva 2, Řeháková Tereza 2, Bervidová Hana 0, Hocková Barbora 0; střelba 3b.: 3/3:2/2 střelba 2b.: 35/35:20/20 TH: 17/11:12/6 chyby: 7:11; rozhodčí: Linka Michael(1/3), Josefus Ondřej(1/3);

80. ASK BK Lovosice - Basketbal Čelákovice 62:47

(18:18 27:33 51:39); 18.12.2016 10:00; hala: Hala U Přívozu, Lovosice -- technický zápis

body: Kovaříková Lenka 20, Lahovská Barbora 11, Palusková Daniela 9, Palusková Denisa 7, Miková Kateřina 6, Kubínová Adéla 5, Šebová Hana 4, Živcová Tereza 0 - Šuráňová Karolína 23, Růžičková Soňa 9, Kudrnová Kateřina 5, Karlová Sabina 4, Marc Pavlína 4, Šnajdrová Lucie 2; střelba 3b.: 3/3:5/5 střelba 2b.: 24/24:12/12 TH: 5/5:19/8 chyby: 15:11; rozhodčí: Doksanský Milan(1/1), Tesař Michal(1.5/1);

81. TJ Sokol Dobřichovice "A" - AŠ Mladá Boleslav 63:69

(13:16 29:28 44:44); 18.12.2016 10:00; hala: Tělocvična TJ Sokol, Dobřichovice -- technický zápis

body: Čechová Barbora 14, Dušková Lucie 14, Havránková Alžběta 11, Kavková Aneta 11, Paterová Veronika 6, Dlouhá Lucie 3, Malá Denisa 2, Motlochová Sandra 2, Chládková Denisa 0 - Baboráková Simona 20, Dřevová Markéta 18, Peštová Kateřina 15, Ledvinová Margit 10, Paurová Iva 3, Weberová Denisa 3, Zákoutská Adéla 0; střelba 3b.: 2/2:2/2 střelba 2b.: 22/22:27/27 TH: 19/13:18/9 chyby: 19:14; rozhodčí: Jon Miloslav(1/1), Strnad Pavel(1/1);

82. BC Slaný - BC Kolín 82:28

(15:5 41:8 64:14); 18.12.2016 10:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Duchoslavová Markéta 16, Matějková Zuzana 16, Jandová Lenka 13, Ničová Iva 13, Svítková Kateřina 10, Dohnalová Gabriela 6, Kozáková Katka 6, Beťková Magdaléna 2 - Šafranková Michaela 9, Bezoušková Dominika 7, Štěpánková Radka 4, Hoznauerová Aneta 3, Mikšovská Ivana 3, Slabá Vendula 2, Kocourková Markéta 0, Máchová Dominika 0; střelba 3b.: 3/3:1/1 střelba 2b.: 33/33:10/10 TH: 11/7:17/5 chyby: 14:12; rozhodčí: Martínek Karel(1/2), Timko Viktor(1/2);

83. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BK Brandýs nad Labem, z.s. C 110:39

(26:4 54:16 81:23); 16.12.2016 18:00; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Hojková Michaela 31, Žampová Karolína 26, Hojková Lenka 25, Caňkářová Denisa 10, Štechová Tereza 10, Dolistová Radka 8 - Procházková Lucie 16, Walterová Kristýna 11, Poživilová Anna 6, Pěkná Adéla 4, Šorelová Michaela 2, Mlčkovská Sabina 0, Urbanová Simona 0; střelba 3b.: 15/15:2/2 střelba 2b.: 27/27:15/15 TH: 14/11:3/3 chyby: 7:11; rozhodčí: Hejnic Jan(1/2), Frána Petr(1/2);

84. Basket Poděbrady z.s. B - BK Brandýs nad Labem, z.s. B 49:57

(10:15 21:32 36:46); 18.12.2016 09:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Martincová Eliška 16, Fekarová Tereza 12, Znamínková Jana 6, Nykodýmová Kateřina 4, Špeldová Gabriela 3, Koldinská Kristýna 2 - Havelková Helena 15, Maršíková Jana 14, Burkertová Tereza 9, Rejtharová Monika 6, Hvězdová Lenka 4, Richterová Jitka 4, Bartošová Martina 3, Cafourková Blanka 2; střelba 3b.: 0/0:2/2 střelba 2b.: 18/18:20/20 TH: 8/7:22/11 chyby: 14:11; rozhodčí: Machálek Jan(1/2), Koudela Martin(1/2);

statistiky

střelkyně kola
1.Hojková MichaelaŠBK P-H Sadská31
2.Lehečková AmálieBK Slovan Ustí n.L.28
3.Žampová KarolínaŠBK P-H Sadská26
4.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská25
5.Šuráňová KarolínaBasketbal Čelákovice23
6.Baboráková SimonaAŠ M. Boleslav20
7.Kovaříková Lenka ASK BK Lovosice20
8.Mazurová LudmilaBC Benešov B20
9.Malá AlenaBK Slovan Ustí n.L.19
10.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav18
nejužitečnější hráčky kola
1.Hojková MichaelaŠBK P-H Sadská28
2.Lehečková AmálieBK Slovan Ustí n.L.28
3.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská25
4.Žampová KarolínaŠBK P-H Sadská25
5.Mazurová LudmilaBC Benešov B19
6.Šuráňová KarolínaBasketbal Čelákovice19
7.Baboráková SimonaAŠ M. Boleslav18
8.Kovaříková Lenka ASK BK Lovosice18
9.Malá AlenaBK Slovan Ustí n.L.18
10.Duchoslavová MarkétaBC Slaný16
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hojková MichaelaŠBK P-H Sadská8/8
2.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská7/7
3.Šuráňová KarolínaBasketbal Čelákovice3/3
4.Burkertová TerezaBK Brandýs n.L. B2/2
5.Lehečková AmálieBK Slovan Ustí n.L.2/2
6.Pajkrtová LenkaBC Benešov B2/2
7.Baboráková SimonaAŠ M. Boleslav1/1
8.Dlouhá LucieSokol Dobřichovice "A"1/1
9.Duchoslavová MarkétaBC Slaný1/1
10.Jalamudisová DenisaBK Slovan Ustí n.L.1/1
asistence v kole