www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

11. kolo

61. BK Brandýs nad Labem, z.s. C - ASK BK Lovosice 39:91

(10:27 25:52 37:71); 20.11.2016 13:30; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Procházková Lucie 12, Šorelová Michaela 9, Borlová Ladislava 6, Pěkná Adéla 5, Poživilová Anna 3, Mlčkovská Sabina 2, Nergerová Barbora 2, Kárná Kristýna 0, Urbanová Simona 0, Walterová Kristýna 0 - Lahovská Barbora 30, Kovaříková Lenka 17, Žáková Petra 15, Palusková Denisa 11, Palusková Daniela 10, Živcová Tereza 6, Kubínová Adéla 2, Hrzánová Petra 0; střelba 3b.: 5/5:6/6 střelba 2b.: 11/11:32/32 TH: 4/2:16/9 chyby: 14:13; rozhodčí: Strnad Pavel(2/1.5), Buršík Petr(2/1.5);

62. BK Brandýs nad Labem, z.s. B - BK Slovan Ustí n.L. 59:54

(16:9 32:26 50:40); 17.11.2016 17:30; hala: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem -- technický zápis

body: Rejtharová Monika 27, Vitamvás Zuzana 10, Maršíková Jana 6, Englmaierová Tereza 5, Bartošová Martina 4, Hvězdová Lenka 4, Antošová Eva 3, Cafourková Blanka 0, Richterová Jitka 0 - Jalamudisová Denisa 13, Malá Ivana 12, Jalamudisová Veronika 11, Lehečková Amálie 11, Plichtová Eliška 3, Lehečková Vendula 2, Malá Alena 2; střelba 3b.: 3/3:5/5 střelba 2b.: 21/21:16/16 TH: 9/8:10/7 chyby: 11:11; rozhodčí: Hejnic Jan(1.5/1), Frána Petr(1.5/1);

63. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BC Kolín 78:41

(28:5 41:16 62:27); 20.11.2016 12:30; hala: Hala ZŠ, Sadská -- technický zápis

body: Milaniaková Lucie 31, Caňkářová Denisa 22, Hojková Michaela 12, Hojková Lenka 10, Dolistová Radka 3, Trojanová Markéta 0 - Šafranková Michaela 15, Štěpánková Radka 10, Máchová Dominika 8, Soukalová Tereza 4, Bezoušková Dominika 2, Dvořáková Anna 1, Mikšovská Ivana 1, Bejda Karolína 0, Czakojová Nikola 0, Hoznauerová Aneta 0, Kocourková Markéta 0, Slabá Vendula 0; střelba 3b.: 8/8:0/0 střelba 2b.: 23/23:16/16 TH: 9/8:20/9 chyby: 14:13; rozhodčí: Benda Tomáš(1/1.5), Koudela Martin(1/1.5);

64. Basket Poděbrady z.s. B - AŠ Mladá Boleslav 52:76

(11:18 26:36 36:60); 20.11.2016 12:00; hala: MSH Ostende, Poděbrady -- technický zápis

body: Paroulková Michaela 12, Kaminská Vanda 10, Martincová Eliška 10, Fekarová Tereza 8, Nykodýmová Kateřina 4, Hnátková Klára 2, Koldinská Kristýna 2, Špeldová Gabriela 2, Znamínková Jana 2 - Dřevová Markéta 26, Baboráková Simona 20, Ledvinová Margit 12, Kolářová Lucie 7, Nováková Mariána 6, Peštová Kateřina 3, Zákoutská Adéla 2; střelba 3b.: 0/0:4/4 střelba 2b.: 25/25:25/25 TH: 3/2:19/14 chyby: 14:10; rozhodčí: Jon Miloslav(1/1), Martínek Karel(1/1);

65. TJ Sokol Dobřichovice "A" - Basketbal Čelákovice 63:70

(16:17 27:38 47:58); 20.11.2016 10:00; hala: Tělocvična TJ Sokol, Dobřichovice -- technický zápis

body: Havránková Alžběta 15, Rosolová Marie 12, Čechová Barbora 10, Kavková Aneta 8, Rošická Petra 7, Suchá Soňa 6, Dlouhá Lucie 3, Čechová Tereza 2, Chládková Denisa 0, Malá Denisa 0, Motlochová Sandra 0 - Uhrová Michaela 34, Šuráňová Karolína 16, Šnajdrová Lucie 6, Vedralová Barbora 6, Bohuslavová Lenka 4, Kudrnová Kateřina 4, Karlová Sabina 0, Marc Pavlína 0; střelba 3b.: 2/2:5/5 střelba 2b.: 24/24:20/20 TH: 17/9:22/15 chyby: 19:18; rozhodčí: Strnad Pavel(3/2), Buršík Petr(3/1.5);

66. BC Slaný - BC Benešov B 63:40

(10:14 38:24 51:30); 20.11.2016 10:00; hala: Víceúčelová sportovní hala , Slaný -- technický zápis

body: Duchoslavová Markéta 21, Matějková Zuzana 16, Jandová Lenka 14, Ničová Iva 6, Svítková Kateřina 4, Beťková Magdaléna 2 - Kotová Petra 12, Mazurová Ludmila 9, Crháková Lucie 5, Řeháková Tereza 4, Vrkoslavová Dita 4, Hocková Barbora 2, Maršíčková Kamila 2, Němcová Olga 2, Bervidová Hana 0, Slámová Petra 0; střelba 3b.: 4/4:0/0 střelba 2b.: 23/23:16/16 TH: 9/5:11/8 chyby: 14:9; rozhodčí: Šťavík Radek(1/3), Matějček Josef(1/4);

statistiky

střelkyně kola
1.Uhrová MichaelaBasketbal Čelákovice34
2.Milaniaková LucieŠBK P-H Sadská31
3.Lahovská Barbora ASK BK Lovosice30
4.Rejtharová MonikaBK Brandýs n.L. B27
5.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav26
6.Caňkářová DenisaŠBK P-H Sadská22
7.Duchoslavová MarkétaBC Slaný21
8.Baboráková SimonaAŠ M. Boleslav20
9.Kovaříková Lenka ASK BK Lovosice17
10.Matějková ZuzanaBC Slaný16
nejužitečnější hráčky kola
1.Uhrová MichaelaBasketbal Čelákovice31
2.Milaniaková LucieŠBK P-H Sadská29
3.Lahovská Barbora ASK BK Lovosice27
4.Rejtharová MonikaBK Brandýs n.L. B25
5.Dřevová MarkétaAŠ M. Boleslav23
6.Baboráková SimonaAŠ M. Boleslav19
7.Caňkářová DenisaŠBK P-H Sadská18
8.Duchoslavová MarkétaBC Slaný17
9.Kovaříková Lenka ASK BK Lovosice14
10.Jandová LenkaBC Slaný13
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Baboráková SimonaAŠ M. Boleslav3/3
2.Duchoslavová MarkétaBC Slaný3/3
3.Jalamudisová VeronikaBK Slovan Ustí n.L.3/3
4.Uhrová MichaelaBasketbal Čelákovice3/3
5.Caňkářová DenisaŠBK P-H Sadská2/2
6.Hojková LenkaŠBK P-H Sadská2/2
7.Hojková MichaelaŠBK P-H Sadská2/2
8.Palusková Daniela ASK BK Lovosice2/2
9.Procházková LucieBK Brandýs n.L. C2/2
10.Žáková Petra ASK BK Lovosice2/2
asistence v kole