www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

12. kolo

68. BK Kladno - Basketbalová škola Praha 18:100

(12:20 16:46 16:74); 20.02.2016 10:15; hala: ZŠ Horáčkova, Praha 4 -- technický zápis

body: Lorenc Lukáš 10, Švéda Jakub 4, Bechyně Petr 2, Žák Martin 2, Gevorkyan Arsen 0, Kaupovský Lukáš 0, Klička Pavel 0, Michalík Tobiáš 0, Mlch Karel 0, Novotný Milan 0, Střela Roman 0, Suchánek Martin 0, Vlček Štěpán 0 - Bubeník Štěpán 26, Novotný Vojtěch 23, Kačírek Jáchym  17, Skřivánek Václav 10, Skřivánek František 6, Švagr Jan 6, Záruba Martin  6, Kocourek Vojtěch 3, Valeš Petr 3, Inemann Daniel 0, Petrovka Ondřej 0; střelba 2b.: 8/8:47/47 TH: 6/2:17/6 chyby: 13:8; rozhodčí: Balog Lukáš, Kočová Magdalena;

69. NBK Praha 2008 - Sokol Vyšehrad 91:18

(23:2 43:4 71:14); 13.04.2016 17:00; hala: ZŠ Plamínková, Praha 4 -- technický zápis

body: Krapf Daniel 29, Sinkule Daniel 14, Chachkhiani Gio 10, Nezdařil Nikolas  10, Delevič Jan  8, Kraut Matyáš 8, Sichka Andej 6, El Karib Richard 5, Mamula Matyáš 1 - Macho Ondřej 9, Pulkrábek Šimon 4, Palas Jakub 3, Chvapil Roman 2, Berauer Edward 0, Bočev Boris 0, Danny Wilder Samuel 0, Havelka Šimon 0, Palla Marek 0, Pros Timotej Vilém 0, Tichý Marek 0; střelba 2b.: 42/42:6/6 TH: 18/7:13/6 chyby: 17:19; rozhodčí: Kotrbatá Zuzana, Dub Michal;

70. Jižní Supi - Sokol Kbely 24:43

(4:9 11:20 17:31); 21.02.2016 09:00; hala: ZŠ Mochovská, Praha 9 -- technický zápis

body: Široký Matěj 5, Súkala Adam 4, Janota Vojtěch 3, Lízálek Robert 3, Dobiš Martin 2, Hořínek Jakub 2, Novotný Oliver 2, Trnka Josef 2, Svoboda Lukáš 1, Čechlovský Štěpán 0, Hořínek Jan 0, Hron Jan 0, Pastorek Jan 0, Vosol Vojtěch 0, Ziegner Petr 0 - Štěrbáček Kryštof 14, Lněníček Samuel 10, Štěrbáček Robin 7, Matejka Michal 6, Vrba Vladimír 3, Petržík Šimon 2, Procházka Viktor 1, Bašta Pavel 0, Bíman Nicolas 0, Hloušek Štěpán 0, Klečka Tadeáš 0, Pejsar Albert 0, Pokorný Vojtěch 0, Viktorin Vojtěch 0, Wasserbauer Tomáš 0; střelba 2b.: 10/10:19/19 TH: 12/4:20/5 chyby: 21:15; rozhodčí: Nevšímal Jiří, Nejtek Tomáš;

71. TJ Sokol Dubeč - BA Sparta 39:53

(7:12 14:24 35:33); 17.01.2016 10:30; hala: ZŠ Horáčkova, Praha 4 -- technický zápis

body: Hajič Vojtěch 18, Čapek Jan 12, Synovec Patrik 9, Bednář Jan 0, Nezveda Alfréd 0, Smutek Martin 0, Svoboda Ondřej 0 - Kramosil Mikuláš 12, Lomička Jakub 12, Střílka Daniel 10, Strmiska Jan 5, Baštář Melichar 4, Pufler Adrian 4, Macháček Jakub 3, Petrovichev Vasil 2, Ivankovič Nikola 1, Mésl Jan 0, Mochan Adam 0, Petrák Ondřej 0, Smělý Dominik 0; střelba 2b.: 14/14:24/24 TH: 36/11:22/5 chyby: 20:28; rozhodčí: Barták Matěj, Kotrbatá Zuzana;

72. BK Kunratice DDM P10 - USK Praha 21:91

(4:14 7:49 16:65); 16.01.2016 09:00; hala: ZŠ Horáčkova, Praha 4 -- technický zápis

body: Fíla Karel 6, Novák Zdeněk 5, Čermák Vojtěch 4, Jirát Adam 3, Hrehor Lukáš 2, Hendrich Jan 1, Balůsek Ondřej 0, Ernst Dominik 0, Kotrba Matěj 0, Luňáček Filip 0, Škarka Oliver 0, Škrobánek Vojtěch 0, Volke Adam 0 - Povolný Vojtěch 22, Látal David 17, Marek Benedikt 9, Schneider Wolf 8, Teřl Lukáš 8, Mondschein Jan 6, Štefl Daniel 5, Dohnálek Vojtěch 4, Krtek Daniel 4, Navrátil Tomáš 4, Salomé Alexandr 2, Zadražil Tadeáš 2, Kopic Antonín 0, Petr Tomáš 0; střelba 2b.: 8/8:44/44 TH: 15/5:10/3 chyby: 9:12; rozhodčí: Barták Matěj, Kočová Magdalena;

statistiky

střelci kola
1.Krapf DanielNBK Praha 200829
2.Bubeník ŠtěpánBŠ-Tygři Praha26
3.Novotný VojtěchBŠ-Tygři Praha23
4.Povolný VojtěchUSK Praha 22
5.Hajič VojtěchTJ Sokol Dubeč18
6.Kačírek Jáchym BŠ-Tygři Praha17
7.Látal DavidUSK Praha 17
8.Sinkule DanielNBK Praha 200814
9.Štěrbáček KryštofSokol Kbely14
10.Čapek JanTJ Sokol Dubeč12
nejužitečnější hráči kola
1.Krapf DanielNBK Praha 200825
2.Bubeník ŠtěpánBŠ-Tygři Praha24
3.Povolný VojtěchUSK Praha 22
4.Novotný VojtěchBŠ-Tygři Praha21
5.Látal DavidUSK Praha 15
6.Kačírek Jáchym BŠ-Tygři Praha12
7.Sinkule DanielNBK Praha 200812
8.Kramosil MikulášBA Sparta 11
9.Skřivánek VáclavBŠ-Tygři Praha10
10.Chachkhiani GioNBK Praha 20088
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole