www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

ženy
Oblasti
ročník 2018/19
1.třída
Základní fáze

tabulka
1. TJ Radlice 20 20 0 1223:866 40
2. Slovan Litoměřice B 20 16 4 1343:1007 36
3. TJ Sokol Dubeč 20 14 6 1232:1031 34
4. BC Xtreme Tigers 20 12 8 1210:1158 32
5. HB Basket Praha B 20 10 10 1097:1137 30
6. BK Pirelli B 20 10 10 942:1017 30
7. BK Prosek B 20 9 11 1107:1099 29
8. Sokol Dolní Počernice B 20 7 13 1057:1222 27
9. Basketalová škola - Tygři Praha 20 7 13 1021:1210 27
10. DDM Praha 10 20 6 14 913:1032 26
11. TJ Ruzyně 20 6 14 889:1051 26
12. Sokol Horní Počernice 20 3 17 815:1019 23
1. kolo
1. TJ Sokol Dubeč - BŠ - Tygři Praha 70:43 (9:8 25:16 49:27)
2. BK Prosek B - TJ Ruzyně 46:27 (11:6 22:11 35:16)
3. Sokol Dolní Počernice B - BK Pirelli B 59:64 (8:21 20:42 37:44 53:53)
4. Slovan Litoměřice B - S.H.Počernice 54:47 (16:13 32:25 40:39)
5. BC Xtreme Tigers - HB Basket B 71:38 (22:11 31:26 47:32)
6. DDM Praha 10 - TJ Radlice 30:42 (6:8 18:19 23:30)
2. kolo
7. BŠ - Tygři Praha - TJ Radlice 54:71 (10:22 29:46 39:53)
8. HB Basket B - DDM Praha 10 42:51 (5:16 15:30 22:40)
9. S.H.Počernice - BC Xtreme Tigers 38:52 (6:16 20:28 27:37)
10. BK Pirelli B - Slovan Litoměřice B 54:49 (17:16 30:26 46:41)
11. TJ Ruzyně - Sokol Dolní Počernice B 58:60 (17:20 30:33 52:46)
12. TJ Sokol Dubeč - BK Prosek B 75:47 (23:8 38:29 56:37)
3. kolo
13. BK Prosek B - BŠ - Tygři Praha 64:48 (11:15 35:25 49:41)
14. Sokol Dolní Počernice B - TJ Sokol Dubeč 66:59 (25:16 43:29 52:38)
15. Slovan Litoměřice B - TJ Ruzyně 62:33 (15:8 31:16 45:24)
16. BC Xtreme Tigers - BK Pirelli B 65:53 (21:6 41:18 50:31)
17. DDM Praha 10 - S.H.Počernice 60:42 (8:12 28:21 42:33)
18. TJ Radlice - HB Basket B 49:43 (14:14 28:24 38:37)
4. kolo
19. BŠ - Tygři Praha - HB Basket B 54:72 (19:19 30:37 39:53)
20. S.H.Počernice - TJ Radlice 38:53 (12:12 20:24 28:35)
21. BK Pirelli B - DDM Praha 10 44:36 (10:6 18:17 37:23)
22. TJ Ruzyně - BC Xtreme Tigers 47:65 (13:15 26:37 39:56)
23. TJ Sokol Dubeč - Slovan Litoměřice B 77:76 (12:14 34:38 50:49)
24. BK Prosek B - Sokol Dolní Počernice B 53:41 (13:9 31:20 43:30)
5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice B - BŠ - Tygři Praha 50:68 (7:15 25:27 40:38)
26. Slovan Litoměřice B - BK Prosek B 66:50 (18:19 40:24 47:45)
27. BC Xtreme Tigers - TJ Sokol Dubeč 61:66 (14:13 28:34 47:47)
28. DDM Praha 10 - TJ Ruzyně 39:28 (7:6 21:11 29:20)
29. TJ Radlice - BK Pirelli B 51:40 (12:8 25:19 35:33)
30. HB Basket B - S.H.Počernice 54:49 (7:14 23:29 33:47)
6. kolo
31. BŠ - Tygři Praha - S.H.Počernice 49:39 (13:14 23:25 33:35)
32. BK Pirelli B - HB Basket B 45:56 (10:11 22:23 39:38)
33. TJ Ruzyně - TJ Radlice 55:73 (16:18 29:38 45:48)
34. TJ Sokol Dubeč - DDM Praha 10 64:53 (15:7 32:19 49:37)
35. BK Prosek B - BC Xtreme Tigers 65:67 (18:10 41:27 55:45)
36. Sokol Dolní Počernice B - Slovan Litoměřice B 52:84 (14:19 21:45 37:69)
7. kolo
37. Slovan Litoměřice B - BŠ - Tygři Praha 74:44 (14:13 39:24 56:38)
38. BC Xtreme Tigers - Sokol Dolní Počernice B 69:60 (15:19 31:28 45:40)
39. DDM Praha 10 - BK Prosek B 43:65 (2:14 14:30 28:45)
40. TJ Radlice - TJ Sokol Dubeč 50:41 (6:14 16:21 24:34)
41. HB Basket B - TJ Ruzyně 60:39 (14:7 31:15 40:27)
42. S.H.Počernice - BK Pirelli B 47:46 (14:12 20:29 33:36 40:40)
8. kolo
43. BŠ - Tygři Praha - BK Pirelli B 49:43 (12:18 21:30 31:41)
44. TJ Ruzyně - S.H.Počernice 47:43 (13:16 32:30 44:41)
45. TJ Sokol Dubeč - HB Basket B 54:73 (15:21 30:41 42:58)
46. BK Prosek B - TJ Radlice 51:53 (12:12 20:30 35:38)
47. Sokol Dolní Počernice B - DDM Praha 10 59:37 (14:4 31:12 44:25)
48. Slovan Litoměřice B - BC Xtreme Tigers 74:38 (19:13 33:23 52:35)
9. kolo
49. BC Xtreme Tigers - BŠ - Tygři Praha 50:62 (8:16 18:30 38:46)
50. DDM Praha 10 - Slovan Litoměřice B 59:60 (10:21 26:36 42:48)
51. TJ Radlice - Sokol Dolní Počernice B 55:32 (10:12 20:18 39:23)
52. HB Basket B - BK Prosek B 73:60 (17:16 33:28 59:43)
53. S.H.Počernice - TJ Sokol Dubeč 39:53 (18:13 24:27 33:43)
54. BK Pirelli B - TJ Ruzyně 48:33 (16:4 24:12 39:24)
10. kolo
55. BŠ - Tygři Praha - TJ Ruzyně 62:58 (12:13 28:26 45:40)
56. TJ Sokol Dubeč - BK Pirelli B 63:46 (23:18 33:32 52:35)
57. BK Prosek B - S.H.Počernice 55:41 (5:12 26:26 40:32)
58. Sokol Dolní Počernice B - HB Basket B 62:78 (13:20 30:48 43:67)
59. Slovan Litoměřice B - TJ Radlice 49:66 (13:12 24:26 37:49)
60. BC Xtreme Tigers - DDM Praha 10 65:40 (14:10 37:19 53:29)
11. kolo
61. DDM Praha 10 - BŠ - Tygři Praha 51:60 (10:13 30:26 42:39)
62. TJ Radlice - BC Xtreme Tigers 61:58 (17:17 35:30 48:43)
63. HB Basket B - Slovan Litoměřice B 62:90 (9:16 22:38 49:64)
64. S.H.Počernice - Sokol Dolní Počernice B 48:43 (18:11 32:20 43:34)
65. BK Pirelli B - BK Prosek B 53:52 (16:12 27:22 38:43)
66. TJ Ruzyně - TJ Sokol Dubeč 43:34 (12:11 21:15 31:30)
12. kolo
67. BŠ - Tygři Praha - TJ Sokol Dubeč 46:66 (17:27 24:42 35:56)
68. TJ Ruzyně - BK Prosek B 53:51 (15:11 23:21 31:33 45:45 )
69. BK Pirelli B - Sokol Dolní Počernice B 57:39 (24:5 34:15 49:32)
70. S.H.Počernice - Slovan Litoměřice B 42:68 (14:13 20:30 29:48)
71. HB Basket B - BC Xtreme Tigers 73:89 (16:33 36:47 51:67)
72. TJ Radlice - DDM Praha 10 50:27 (14:8 27:14 36:23)
13. kolo
73. TJ Radlice - BŠ - Tygři Praha 88:40 (17:13 37:19 62:30)
74. DDM Praha 10 - HB Basket B 60:47 (15:6 30:18 38:34)
75. BC Xtreme Tigers - S.H.Počernice 40:36 (12:7 16:16 31:25)
76. Slovan Litoměřice B - BK Pirelli B 77:29 (18:6 35:19 53:23)
77. Sokol Dolní Počernice B - TJ Ruzyně 66:53 (16:11 36:23 54:34)
78. BK Prosek B - TJ Sokol Dubeč 51:48 (10:7 23:24 34:36)
14. kolo
79. BŠ - Tygři Praha - BK Prosek B 39:73 (16:16 25:37 30:51)
80. TJ Sokol Dubeč - Sokol Dolní Počernice B 71:47 (25:13 38:25 54:38)
81. TJ Ruzyně - Slovan Litoměřice B 46:71 (11:27 25:42 35:56)
82. BK Pirelli B - BC Xtreme Tigers 46:68 (12:25 26:37 37:50)
83. S.H.Počernice - DDM Praha 10 56:58 (11:19 28:31 40:46)
84. HB Basket B - TJ Radlice 47:72 (9:21 25:31 34:51)
15. kolo
85. HB Basket B - BŠ - Tygři Praha 53:44 (11:8 31:21 39:27)
86. TJ Radlice - S.H.Počernice 60:27 (20:4 31:13 47:23)
87. DDM Praha 10 - BK Pirelli B 41:46 (8:11 12:17 12:6 9:12)
88. BC Xtreme Tigers - TJ Ruzyně 35:66 (8:8 19:27 29:46)
89. Slovan Litoměřice B - TJ Sokol Dubeč 45:54 (13:13 24:26 45:35)
90. Sokol Dolní Počernice B - BK Prosek B 54:52 (7:16 29:28 43:39)
16. kolo
91. BŠ - Tygři Praha - Sokol Dolní Počernice B 42:43 (4:12 16:24 26:34)
92. BK Prosek B - Slovan Litoměřice B 61:72 (10:21 26:35 38:51)
93. TJ Sokol Dubeč - BC Xtreme Tigers 83:44 (18:11 36:21 56:31)
94. TJ Ruzyně - DDM Praha 10 45:26 (10:2 27:9 41:14)
95. BK Pirelli B - TJ Radlice 35:60 (10:16 23:26 28:40)
96. S.H.Počernice - HB Basket B 36:39 (10:11 15:20 26:26)
17. kolo
97. S.H.Počernice - BŠ - Tygři Praha (51:59) (12:11 22:23 36:32 49:49)
98. HB Basket B - BK Pirelli B (42:54) (16:14 23:29 42:44)
99. TJ Radlice - TJ Ruzyně (70:32) (14:9 27:17 46:26)
100. DDM Praha 10 - TJ Sokol Dubeč (60:66) historie
101. BC Xtreme Tigers - BK Prosek B (90:53) (22:15 38:31 69:37)
102. Slovan Litoměřice B - Sokol Dolní Počernice B 82:52 (21:18 43:28 57:41)
18. kolo
103. BŠ - Tygři Praha - Slovan Litoměřice B (56:67) (7:14 31:37 43:56)
104. Sokol Dolní Počernice B - BC Xtreme Tigers (77:74) (21:25 40:39 65:55)
105. BK Prosek B - DDM Praha 10 (50:46) (9:19 21:29 35:40)
106. TJ Sokol Dubeč - TJ Radlice (65:66) (22:15 32:35 48:50)
107. TJ Ruzyně - HB Basket B (46:59) (12:16 23:33 34:49)
108. BK Pirelli B - S.H.Počernice (33:30) (11:5 16:16 24:22)
19. kolo
109. BK Pirelli B - BŠ - Tygři Praha (61:46) (17:14 32:26 45:39)
110. S.H.Počernice - TJ Ruzyně (36:26) (5:4 18:8 24:17)
111. HB Basket B - TJ Sokol Dubeč (45:53) (15:12 23:25 35:35)
112. TJ Radlice - BK Prosek B (69:49) (14:10 44:22 63:28)
113. DDM Praha 10 - Sokol Dolní Počernice B 54:42 (16:10 31:22 45:32)
114. BC Xtreme Tigers - Slovan Litoměřice B 43:64 (12:14 32:35 36:47)
20. kolo
115. BŠ - Tygři Praha - BC Xtreme Tigers (56:66) (10:13 27:30 41:44)
116. Slovan Litoměřice B - DDM Praha 10 (59:42) (12:8 25:21 41:36)
117. Sokol Dolní Počernice B - TJ Radlice (53:64) (16:13 33:34 42:50)
118. BK Prosek B - HB Basket B (59:41) (10:10 26:18 44:31)
119. TJ Sokol Dubeč - S.H.Počernice (70:30) (17:6 41:15 49:24)
120. TJ Ruzyně - BK Pirelli B (54:45) (17:13 34:21 50:31)
21. kolo
121. TJ Ruzyně - BŠ - Tygři Praha 26.03.2019 18:40 historie
122. BK Pirelli B - TJ Sokol Dubeč 27.03.2019 19:40 historie
123. S.H.Počernice - BK Prosek B 29.03.2019 19:30 historie
124. HB Basket B - Sokol Dolní Počernice B 28.03.2019 19:15 historie
125. TJ Radlice - Slovan Litoměřice B 27.03.2019 19:10 historie
126. DDM Praha 10 - BC Xtreme Tigers 25.03.2019 20:10 historie
22. kolo
127. BŠ - Tygři Praha - DDM Praha 10 02.04.2019 20:10 historie
128. BC Xtreme Tigers - TJ Radlice 01.04.2019 19:45 historie
129. Slovan Litoměřice B - HB Basket B 04.04.2019 18:35 historie
130. Sokol Dolní Počernice B - S.H.Počernice 04.04.2019 19:10 historie
131. BK Prosek B - BK Pirelli B 01.04.2019 19:30 historie
132. TJ Sokol Dubeč - TJ Ruzyně 01.04.2019 18:30 historie
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.