www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

muži
Oblasti
ročník 2018/19
2.třída A
Základní fáze

tabulka
1. Sršni D 22 21 1 1757:1108 43
2. Slovan Bohnice B 22 18 4 1845:1528 40
3. Sokol Dolní Počernice B 22 16 6 1603:1408 38
4. TJ Háje - JM B 22 14 8 1491:1454 36
5. BK Rotor Punkrác A 22 14 8 1589:1446 36
6. TJ Slavoj OS A 22 12 10 1384:1337 34
7. Slovan Advokacie Praha 22 11 11 1439:1358 33
8. Tourist Říčany 22 9 13 1227:1332 31
9. Sokol Stodůlky 22 8 14 1403:1648 30
10. VSK Elektro 22 4 18 1245:1666 26
11. TJ ÚVN 22 3 19 1377:1745 25
12. VSK MFF UK B 22 2 20 1149:1479 24
1. kolo
1. BK Rotor Punkrác A - VSK MFF UK B 88:61 (29:10 52:33 66:45)
2. TJ ÚVN - Sokol Stodůlky 90:95 (31:22 50:43 72:65)
3. VSK Elektro - Sršní D 63:65 (23:12 36:23 55:37)
4. TJ Slavoj OS A - Sokol Dolní Počernice B 48:80 (12:25 25:46 37:62)
5. Slovan Bohnice B - Tourist Říčany 71:49 (7:13 21:28 42:38)
6. TJ Háje - JM B - Slovan Advokacie Praha 72:52 (18:14 40:28 51:40)
2. kolo
7. VSK MFF UK B - Slovan Advokacie Praha 68:67 (12:15 31:28 45:51)
8. Tourist Říčany - TJ Háje - JM B 57:61 (18:18 33:35 42:39)
9. Sokol Dolní Počernice B - Slovan Bohnice B 67:100 (13:32 35:56 49:70)
10. Sršní D - TJ Slavoj OS A 49:47 (14:4 33:16 38:33)
11. Sokol Stodůlky - VSK Elektro 88:51 (29:8 52:21 76:37)
12. BK Rotor Punkrác A - TJ ÚVN 77:52 (19:17 38:26 64:33)
3. kolo
13. TJ ÚVN - VSK MFF UK B 76:74 (14:21 36:34 58:52)
14. VSK Elektro - BK Rotor Punkrác A 45:76 (17:5 21:31 27:53)
15. TJ Slavoj OS A - Sokol Stodůlky 90:61 (20:15 40:32 68:43)
16. Slovan Bohnice B - Sršní D 62:69 (18:16 33:39 49:58)
17. TJ Háje - JM B - Sokol Dolní Počernice B 92:55 (27:15 50:27 69:44)
18. Slovan Advokacie Praha - Tourist Říčany 53:57 (23:10 39:26 47:38)
4. kolo
19. VSK MFF UK B - Tourist Říčany 43:48 (11:12 23:19 31:29)
20. Sokol Dolní Počernice B - Slovan Advokacie Praha 74:57 (20:10 38:24 58:41)
21. Sršní D - TJ Háje - JM B 73:37 (22:16 40:21 58:30)
22. Sokol Stodůlky - Slovan Bohnice B 50:102 (17:22 28:51 40:73)
23. BK Rotor Punkrác A - TJ Slavoj OS A 53:77 (14:24 29:35 39:48)
24. TJ ÚVN - VSK Elektro 86:67 (25:16 50:34 72:55)
5. kolo
25. VSK Elektro - VSK MFF UK B 51:44 (11:16 20:22 41:30)
26. TJ Slavoj OS A - TJ ÚVN 77:52 (24:16 47:24 67:38)
27. Slovan Bohnice B - BK Rotor Punkrác A 87:64 (23:11 39:32 59:50)
28. TJ Háje - JM B - Sokol Stodůlky 72:68 (20:16 36:35 57:52)
29. Slovan Advokacie Praha - Sršní D 38:78 (13:18 17:34 25:61)
30. Tourist Říčany - Sokol Dolní Počernice B 55:68 (12:16 33:37 45:54)
6. kolo
31. VSK MFF UK B - Sokol Dolní Počernice B 48:65 (13:22 25:43 43:48)
32. Sršní D - Tourist Říčany 81:45 (26:8 47:29 63:37)
33. Sokol Stodůlky - Slovan Advokacie Praha 68:60 (12:16 37:26 56:47)
34. BK Rotor Punkrác A - TJ Háje - JM B 75:52 (12:11 26:26 50:37)
35. TJ ÚVN - Slovan Bohnice B 66:88 (24:22 43:46 49:76)
36. VSK Elektro - TJ Slavoj OS A 45:81 (10:20 22:43 35:63)
7. kolo
37. TJ Slavoj OS A - VSK MFF UK B 69:56 (18:13 34:29 49:39)
38. Slovan Bohnice B - VSK Elektro 92:69 (23:20 47:40 66:60)
39. TJ Háje - JM B - TJ ÚVN 76:68 (12:20 36:32 62:42)
40. Slovan Advokacie Praha - BK Rotor Punkrác A 77:72 (14:25 20:37 43:50)
41. Tourist Říčany - Sokol Stodůlky 63:49 (16:17 31:27 49:38)
42. Sokol Dolní Počernice B - Sršní D 69:62 (20:14 36:37 53:46)
8. kolo
43. VSK MFF UK B - Sršní D 57:78 (20:20 36:39 42:59)
44. Sokol Stodůlky - Sokol Dolní Počernice B 75:62 (16:21 44:34 63:45)
45. BK Rotor Punkrác A - Tourist Říčany 68:54 (14:9 33:21 49:35)
46. TJ ÚVN - Slovan Advokacie Praha 73:78 (15:26 28:39 44:59)
47. VSK Elektro - TJ Háje - JM B 53:74 (11:9 22:32 41:61)
48. TJ Slavoj OS A - Slovan Bohnice B 67:61 (21:18 36:35 56:51)
9. kolo
49. Slovan Bohnice B - VSK MFF UK B 83:58 (23:15 38:33 60:45)
50. TJ Háje - JM B - TJ Slavoj OS A 66:53 (19:5 36:13 49:39)
51. Slovan Advokacie Praha - VSK Elektro 72:31 (17:11 31:20 44:24)
52. Tourist Říčany - TJ ÚVN 85:74 (19:9 37:28 56:55)
53. Sokol Dolní Počernice B - BK Rotor Punkrác A 66:63 (16:16 28:38 45:56)
54. Sršní D - Sokol Stodůlky 97:51 (22:17 45:27 75:39)
10. kolo
55. VSK MFF UK B - Sokol Stodůlky 57:60 (14:15 22:26 44:44)
56. BK Rotor Punkrác A - Sršní D 55:76 (13:22 25:40 37:54)
57. TJ ÚVN - Sokol Dolní Počernice B 44:111 (11:25 24:58 34:79)
58. VSK Elektro - Tourist Říčany 50:82 (13:14 25:44 36:58)
59. TJ Slavoj OS A - Slovan Advokacie Praha 65:56 (16:13 38:24 53:39)
60. Slovan Bohnice B - TJ Háje - JM B 112:79 (24:25 49:41 75:60)
11. kolo
61. TJ Háje - JM B - VSK MFF UK B 65:49 (12:18 27:23 47:35)
62. Slovan Advokacie Praha - Slovan Bohnice B 72:80 (25:25 42:37 60:57)
63. Tourist Říčany - TJ Slavoj OS A 57:36 (13:14 30:20 42:26)
64. Sokol Dolní Počernice B - VSK Elektro 88:46 (15:15 39:20 68:27)
65. Sršní D - TJ ÚVN 94:53 (22:18 53:27 76:43)
66. Sokol Stodůlky - BK Rotor Punkrác A 69:84 (18:27 32:45 48:70)
12. kolo
67. VSK MFF UK B - BK Rotor Punkrác A 43:64 (10:20 22:37 34:45)
68. Sokol Stodůlky - TJ ÚVN 77:64 (8:14 23:40 57:53)
69. Sršní D - VSK Elektro 89:49 (15:11 42:20 65:34)
70. Sokol Dolní Počernice B - TJ Slavoj OS A 60:57 (12:15 29:28 45:39)
71. Tourist Říčany - Slovan Bohnice B 64:76 (23:21 37:40 45:51)
72. Slovan Advokacie Praha - TJ Háje - JM B 63:51 (15:14 39:23 58:29)
13. kolo
73. Slovan Advokacie Praha - VSK MFF UK B 63:38 (11:10 24:17 41:30)
74. TJ Háje - JM B - Tourist Říčany 49:39 (15:9 29:30 36:33)
75. Slovan Bohnice B - Sokol Dolní Počernice B 87:67 (20:11 49:31 75:49)
76. TJ Slavoj OS A - Sršní D 47:79 (10:19 21:38 36:55)
77. VSK Elektro - Sokol Stodůlky 65:63 (13:12 34:26 48:43)
78. TJ ÚVN - BK Rotor Punkrác A 57:86 (17:27 27:50 37:62)
14. kolo
79. VSK MFF UK B - TJ ÚVN 60:55 (22:8 40:21 46:37)
80. BK Rotor Punkrác A - VSK Elektro 79:63 (29:16 44:32 64:52)
81. Sokol Stodůlky - TJ Slavoj OS A 54:72 (16:15 24:35 40:47)
82. Sršní D - Slovan Bohnice B 99:52 (21:10 49:20 75:34)
83. Sokol Dolní Počernice B - TJ Háje - JM B 81:78 (27:17 43:35 63:55)
84. Tourist Říčany - Slovan Advokacie Praha 40:58 (9:17 18:27 29:48)
15. kolo
85. Tourist Říčany - VSK MFF UK B 48:45 (13:12 20:22 38:33)
86. Slovan Advokacie Praha - Sokol Dolní Počernice B 59:41 (10:10 26:17 35:29)
87. TJ Háje - JM B - Sršní D 44:83 (13:25 29:49 34:70)
88. Slovan Bohnice B - Sokol Stodůlky 87:56 (25:8 49:27 75:44)
89. TJ Slavoj OS A - BK Rotor Punkrác A 50:69 (12:18 24:35 35:52)
90. VSK Elektro - TJ ÚVN 66:45 (16:15 29:25 42:37)
16. kolo
91. VSK MFF UK B - VSK Elektro 56:57 (20:16 33:27 46:45)
92. TJ ÚVN - TJ Slavoj OS A 65:48 (20:10 34:20 47:39)
93. BK Rotor Punkrác A - Slovan Bohnice B 102:82 (27:16 49:32 72:55)
94. Sokol Stodůlky - TJ Háje - JM B 61:75 (26:20 30:37 44:57)
95. Sršní D - Slovan Advokacie Praha 76:75 (23:20 41:37 57:55)
96. Sokol Dolní Počernice B - Tourist Říčany 87:59 (24:12 41:34 70:46)
17. kolo
97. Sokol Dolní Počernice B - VSK MFF UK B 75:31 (18:9 41:11 56:16)
98. Tourist Říčany - Sršní D 26:80 (3:12 8:32 12:61)
99. Slovan Advokacie Praha - Sokol Stodůlky 89:48 (25:7 42:20 65:28)
100. TJ Háje - JM B - BK Rotor Punkrác A 92:59 (24:20 46:27 64:45)
101. Slovan Bohnice B - TJ ÚVN 108:75 (22:13 42:28 70:48)
102. TJ Slavoj OS A - VSK Elektro 84:67 (20:14 42:33 62:52)
18. kolo
103. VSK MFF UK B - TJ Slavoj OS A 47:63 (14:17 21:32 33:45)
104. VSK Elektro - Slovan Bohnice B 74:94 (25:25 38:45 64:66)
105. TJ ÚVN - TJ Háje - JM B 59:62 (16:18 29:24 39:36 52:52)
106. BK Rotor Punkrác A - Slovan Advokacie Praha 78:71 (27:12 47:36 60:55)
107. Sokol Stodůlky - Tourist Říčany 58:54 (14:10 28:24 45:38)
108. Sršní D - Sokol Dolní Počernice B 108:47 (35:11 59:24 84:38)
19. kolo
109. Sršní D - VSK MFF UK B 98:48 (19:19 49:30 70:44)
110. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Stodůlky 90:57 (24:8 41:19 66:39)
111. Tourist Říčany - BK Rotor Punkrác A 63:72 (6:22 24:37 46:51)
112. Slovan Advokacie Praha - TJ ÚVN 76:61 (23:12 40:26 62:44)
113. TJ Háje - JM B - VSK Elektro 83:67 (18:11 44:27 58:48)
114. Slovan Bohnice B - TJ Slavoj OS A 84:71 (28:14 46:35 71:55)
20. kolo
115. VSK MFF UK B - Slovan Bohnice B 58:70 (12:24 28:34 52:49)
116. TJ Slavoj OS A - TJ Háje - JM B 79:67 (18:15 40:31 65:51)
117. VSK Elektro - Slovan Advokacie Praha 66:74 (15:18 29:38 41:61)
118. TJ ÚVN - Tourist Říčany 51:64 (10:23 20:39 35:53)
119. BK Rotor Punkrác A - Sokol Dolní Počernice B 66:77 (15:20 37:37 61:62)
120. Sokol Stodůlky - Sršní D 49:77 (18:19 32:44 39:62)
21. kolo
121. Sokol Stodůlky - VSK MFF UK B 74:52 (25:8 42:23 62:38)
122. Sršní D - BK Rotor Punkrác A 60:44 (9:9 27:24 43:31)
123. Sokol Dolní Počernice B - TJ ÚVN 90:61 (16:17 36:32 58:59)
124. Tourist Říčany - VSK Elektro 68:45 (11:11 33:19 53:33)
125. Slovan Advokacie Praha - TJ Slavoj OS A 59:46 (11:17 23:24 39:34)
126. TJ Háje - JM B - Slovan Bohnice B 82:92 (27:26 47:55 65:67)
22. kolo
127. VSK MFF UK B - TJ Háje - JM B 56:62 (8:14 27:25 42:47)
128. Slovan Bohnice B - Slovan Advokacie Praha 75:70 (15:8 43:34 57:49)
129. TJ Slavoj OS A - Tourist Říčany 57:50 (13:15 28:30 45:44)
130. VSK Elektro - Sokol Dolní Počernice B 55:83 (12:24 26:46 36:68)
131. TJ ÚVN - Sršní D 50:86 (14:19 27:39 36:65)
132. BK Rotor Punkrác A - Sokol Stodůlky 95:72 (18:15 38:32 66:48)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.