www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

junioři U19
nadregionální soutěž
ročník 2018/19
nadregionální liga
skupina A

tabulka
1. BK Baník Most (MS) 10 9 1 763:611 19
2. BK Sokolov 9 8 1 799:456 17
3. TJ Thermia Karlovy Vary 10 5 5 740:752 15
4. SKB Strakonice 10 5 5 633:705 15
5. BK Lokomotiva Plzeň "B" 10 4 6 687:801 14
6. BK Kralupy junior 9 2 7 510:604 11
7. BK Teplice 10 1 9 608:811 11
1. kolo
19158. BK Sokolov - BK Teplice 109:46 (16:11 43:25 73:37)
19160. Baník Most (MS) - BK Lokomotiva Plzeň "B" 77:56 (18:6 34:22 56:44)
19161. SKB Strakonice - Thermia K. Vary 89:68 (17:16 43:33 70:47)
2. kolo
19162. BK Teplice - Thermia K. Vary 69:79 (15:16 28:36 53:55)
19163. Baník Most (MS) - SKB Strakonice 81:76 (22:24 39:44 67:60)
19164. BKj Kralupy - BK Lokomotiva Plzeň "B" 84:75 (19:15 42:27 58:48)
3. kolo
19167. BK Lokomotiva Plzeň "B" - BK Sokolov 41:117 (8:37 20:69 34:89)
19168. SKB Strakonice - BKj Kralupy 44:40 (9:16 26:28 41:34)
19169. Thermia K. Vary - Baník Most (MS) 47:95 (9:23 24:44 34:71)
4. kolo
19170. BK Teplice - Baník Most (MS) 61:92 (7:27 26:50 42:79)
19171. BKj Kralupy - Thermia K. Vary 61:77 (22:17 32:34 44:48)
19172. BK Sokolov - SKB Strakonice 92:47 (18:12 39:22 72:31)
5. kolo
19174. BK Lokomotiva Plzeň "B" - BK Teplice 90:81 (12:18 34:36 54:56 81:81)
19176. Thermia K. Vary - BK Sokolov 57:102 (8:28 19:56 39:83)
19177. Baník Most (MS) - BKj Kralupy 56:48 (16:12 31:29 41:41)
6. kolo
19178. BK Teplice - BKj Kralupy 67:48 (14:4 35:21 53:38)
19179. Baník Most (MS) - BK Sokolov 52:66 (18:21 31:38 37:50)
19181. BK Lokomotiva Plzeň "B" - SKB Strakonice 74:85 (12:22 30:45 52:64)
7. kolo
19182. SKB Strakonice - BK Teplice 71:46 (16:12 33:23 50:32)
19183. Thermia K. Vary - BK Lokomotiva Plzeň "B" 79:71 (24:16 41:27 59:46)
19185. BKj Kralupy - BK Sokolov 45:87 (11:21 21:40 31:60)
8. kolo
19186. BK Teplice - BK Sokolov 47:92 (12:27 28:47 39:70)
19188. BK Lokomotiva Plzeň "B" - Baník Most (MS) 58:77 (21:17 34:37 38:59)
19189. Thermia K. Vary - SKB Strakonice 104:55 (28:9 52:22 72:39)
9. kolo
19190. Thermia K. Vary - BK Teplice 87:53 (22:19 42:32 64:46)
19191. SKB Strakonice - Baník Most (MS) 57:77 (19:18 29:37 38:53)
19192. BK Lokomotiva Plzeň "B" - BKj Kralupy 68:58 (27:9 49:23 55:40)
10. kolo
19195. BK Sokolov - BK Lokomotiva Plzeň "B" 69:78 (17:8 35:32 52:58)
19196. BKj Kralupy - SKB Strakonice (58:66) (12:14 36:35 52:51)
19197. Baník Most (MS) - Thermia K. Vary 89:78 (15:24 34:42 63:63)
11. kolo
19198. Baník Most (MS) - BK Teplice 67:64 (16:9 32:28 45:50)
19199. Thermia K. Vary - BKj Kralupy (64:68) (17:19 40:37 59:54)
19200. SKB Strakonice - BK Sokolov (43:65) (4:13 18:31 35:51)
12. kolo
19202. BK Teplice - BK Lokomotiva Plzeň "B" 74:76 (17:16 41:38 52:54)
19204. BK Sokolov - Thermia K. Vary 06.03.2019 18:00 historie
19205. BKj Kralupy - Baník Most (MS) 21.03.2019 18:00 historie
13. kolo
19206. BKj Kralupy - BK Teplice 16.03.2019 historie
19207. BK Sokolov - Baník Most (MS) 01.03.2019 17:30 historie
19209. SKB Strakonice - BK Lokomotiva Plzeň "B" 16.03.2019 historie
14. kolo
19210. BK Teplice - SKB Strakonice 30.03.2019 historie
19211. BK Lokomotiva Plzeň "B" - Thermia K. Vary 30.03.2019 historie
19213. BK Sokolov - BKj Kralupy 30.03.2019 16:00 historie
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.