www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

žáci U15
nadregionální soutěž
ročník 2018/19
nadregionální liga
skupina C

tabulka
1. SŠB Pardubice 20 16 4 1046:731 36
2. Loko Trutnov 18 11 7 914:784 29
3. Basket Poděbrady 18 10 8 811:789 28
4. TJ AŠ Mladá Boleslav 18 10 8 847:872 28
5. TJ Sokol BK Chrudim 16 8 8 759:741 24
6. Královští Sokoli 18 6 12 791:908 24
7. BK Brandýs nad Labem 20 3 17 826:1169 23
1. kolo
15003. Královští Sokoli - BK Brandýs n.L. 59:37 (9:12 23:21 43:26)
15004. Královští Sokoli - BK Brandýs n.L. 54:44 (10:12 18:20 34:28)
15005. SŠB Pardubice - TJ AŠ Mladá Boleslav 45:56 (11:8 26:24 38:37)
15006. SŠB Pardubice - TJ AŠ Mladá Boleslav 77:31 (19:8 33:22 60:25)
15007. Basket Poděbrady - Loko Trutnov 35:32 (10:7 20:15 29:25)
15008. Basket Poděbrady - Loko Trutnov 29:45 (7:13 12:27 22:33)
2. kolo
15011. TJ AŠ Mladá Boleslav - Basket Poděbrady 32:30 (9:6 15:13 23:16 28:28)
15012. TJ AŠ Mladá Boleslav - Basket Poděbrady 31:37 (7:8 22:12 29:23)
15013. BK Brandýs n.L. - SŠB Pardubice 32:66 (7:15 12:38 22:55)
15014. BK Brandýs n.L. - SŠB Pardubice 35:63 (7:23 20:33 23:54)
15015. TJ Sokol BK Chrudim - Královští Sokoli 44:39 (12:7 21:22 35:30)
15016. TJ Sokol BK Chrudim - Královští Sokoli 60:50 (14:25 31:35 43:46)
3. kolo
15019. SŠB Pardubice - TJ Sokol BK Chrudim 54:39 (14:3 30:18 42:28)
15020. SŠB Pardubice - TJ Sokol BK Chrudim 47:36 (13:16 26:20 36:31)
15021. Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L. 69:55 (22:17 34:27 53:39)
15022. Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L. 48:53 (9:7 24:21 34:40)
15023. Loko Trutnov - TJ AŠ Mladá Boleslav 54:49 (18:11 22:21 38:32)
15024. Loko Trutnov - TJ AŠ Mladá Boleslav 48:40 (16:9 25:21 38:27)
4. kolo
15027. BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov 50:34 (10:6 24:10 29:25)
15028. BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov 57:67 (13:20 24:36 40:52)
15029. TJ Sokol BK Chrudim - Basket Poděbrady 45:46 (8:11 15:28 31:38)
15030. TJ Sokol BK Chrudim - Basket Poděbrady 44:51 (10:17 23:33 39:38)
15031. Královští Sokoli - SŠB Pardubice 26:47 (6:15 8:26 22:32)
15032. Královští Sokoli - SŠB Pardubice 32:49 (10:14 19:30 25:41)
5. kolo
15035. Basket Poděbrady - Královští Sokoli 62:55 (10:16 31:28 44:42)
15036. Basket Poděbrady - Královští Sokoli 42:35 (2:12 24:26 35:26)
15037. Loko Trutnov - TJ Sokol BK Chrudim 02.03.2019 14:00 historie
15038. Loko Trutnov - TJ Sokol BK Chrudim 02.03.2019 16:00 historie
15039. TJ AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L. 47:46 (12:10 17:28 33:35)
15040. TJ AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L. 50:51 (22:10 34:21 44:38)
6. kolo
15043. TJ Sokol BK Chrudim - TJ AŠ Mladá Boleslav 70:23 (17:1 32:7 44:19)
15044. TJ Sokol BK Chrudim - TJ AŠ Mladá Boleslav 64:29 (16:6 40:12 56:21)
15045. Královští Sokoli - Loko Trutnov 57:60 (11:13 27:20 35:36 48:48)
15046. Královští Sokoli - Loko Trutnov 45:55 (11:19 26:28 34:44)
15047. SŠB Pardubice - Basket Poděbrady 39:40 (12:12 19:17 34:31)
15048. SŠB Pardubice - Basket Poděbrady 36:28 (9:6 18:12 28:18)
7. kolo
15051. Loko Trutnov - SŠB Pardubice 35:43 (11:17 18:29 25:37)
15052. Loko Trutnov - SŠB Pardubice 53:34 (12:5 23:18 36:30)
15053. TJ AŠ Mladá Boleslav - Královští Sokoli 74:32 (26:2 50:13 70:39)
15054. TJ AŠ Mladá Boleslav - Královští Sokoli 70:45 (16:16 33:25 52:32)
15055. BK Brandýs n.L. - TJ Sokol BK Chrudim 54:56 (14:11 30:36 39:43)
15056. BK Brandýs n.L. - TJ Sokol BK Chrudim 35:41 (15:9 24:20 29:24)
8. kolo
15059. BK Brandýs n.L. - Královští Sokoli 40:53 (11:11 15:23 30:39)
15060. BK Brandýs n.L. - Královští Sokoli 33:51 (7:6 14:28 27:39)
15061. TJ AŠ Mladá Boleslav - SŠB Pardubice 36:32 (10:15 18:20 24:26)
15062. TJ AŠ Mladá Boleslav - SŠB Pardubice 42:62 (5:19 19:32 27:54)
15063. Loko Trutnov - Basket Poděbrady 44:26 (13:1 25:9 33:17)
15064. Loko Trutnov - Basket Poděbrady 45:30 (12:9 21:16 31:20)
9. kolo
15067. Basket Poděbrady - TJ AŠ Mladá Boleslav 52:64 (19:13 27:32 31:44)
15068. Basket Poděbrady - TJ AŠ Mladá Boleslav 49:55 (13:12 19:30 34:39)
15069. SŠB Pardubice - BK Brandýs n.L. 37:23 (7:2 19:4 30:17)
15070. SŠB Pardubice - BK Brandýs n.L. 51:27 (17:7 29:13 42:17)
15071. Královští Sokoli - TJ Sokol BK Chrudim 51:37 (15:10 30:18 43:27)
15072. Královští Sokoli - TJ Sokol BK Chrudim 40:34 (12:7 24:14 30:24)
10. kolo
15075. TJ Sokol BK Chrudim - SŠB Pardubice 37:75 (13:13 20:32 30:50)
15076. TJ Sokol BK Chrudim - SŠB Pardubice 56:69 (8:20 27:34 38:47)
15077. BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady 39:74 (3:21 16:39 21:64)
15078. BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady 40:63 (10:17 29:32 33:50)
15079. TJ AŠ Mladá Boleslav - Loko Trutnov 57:29 (14:1 29:9 47:26)
15080. TJ AŠ Mladá Boleslav - Loko Trutnov 61:49 (14:19 31:24 45:38)
11. kolo
15083. Loko Trutnov - BK Brandýs n.L. 84:39 (25:7 39:22 63:30)
15084. Loko Trutnov - BK Brandýs n.L. 102:36 (28:14 47:18 75:24)
15085. Basket Poděbrady - TJ Sokol BK Chrudim 09.03.2019 historie
15086. Basket Poděbrady - TJ Sokol BK Chrudim 09.03.2019 historie
15087. SŠB Pardubice - Královští Sokoli 57:34 (15:12 29:17 44:28)
15088. SŠB Pardubice - Královští Sokoli 63:33 (17:7 32:15 56:26)
12. kolo
15091. Královští Sokoli - Basket Poděbrady 02.03.2019 historie
15092. Královští Sokoli - Basket Poděbrady 02.03.2019 historie
15093. TJ Sokol BK Chrudim - Loko Trutnov 48:39 (10:10 21:19 36:28)
15094. TJ Sokol BK Chrudim - Loko Trutnov 48:39 (12:9 34:20 40:27)
15095. BK Brandýs n.L. - TJ AŠ Mladá Boleslav 02.03.2019 historie
15096. BK Brandýs n.L. - TJ AŠ Mladá Boleslav 02.03.2019 historie
13. kolo
15099. TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol BK Chrudim 16.03.2019 10:00 historie
15100. TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol BK Chrudim 16.03.2019 12:00 historie
15101. Loko Trutnov - Královští Sokoli 16.03.2019 historie
15102. Loko Trutnov - Královští Sokoli 16.03.2019 historie
15103. Basket Poděbrady - SŠB Pardubice 16.03.2019 historie
15104. Basket Poděbrady - SŠB Pardubice 16.03.2019 historie
14. kolo
15107. SŠB Pardubice - Loko Trutnov 30.03.2019 historie
15108. SŠB Pardubice - Loko Trutnov 30.03.2019 historie
15109. Královští Sokoli - TJ AŠ Mladá Boleslav 30.03.2019 historie
15110. Královští Sokoli - TJ AŠ Mladá Boleslav 30.03.2019 historie
15111. TJ Sokol BK Chrudim - BK Brandýs n.L. 30.03.2019 12:30 historie
15112. TJ Sokol BK Chrudim - BK Brandýs n.L. 30.03.2019 14:30 historie
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

Hlavní partneři
  • Mattoni
  • Mondo
  • Tipsport
  • Nike
Mediální partneři
  • Basketmag
  • Český rozhlas
  • ČT4
  • iDnes
  • MF Dnes
  • Tvcom.cz
Partneři
  • Czechtourism
  • Čeps,a.s.
  • Česká pošta
  • České dráhy
  • Molten
  • Olma
  • Sport Bohemia
  • Perskindol
Patroni / Instituční partneři
  • Asosiace školských sportovních klubů
  • Český olympijský výbor
  • FIBA
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Český svaz tělesné výchovy