www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

muži
Oblasti
ročník 2018/19
Severomoravská liga mužů - 1.třída
Základní část

tabulka
1. BK Snakes Ostrava B 18/19 15 13 2 1272:1077 28
2. TJ Slavoj Český Těšín 18/19 15 12 3 1311:1070 27
3. Sokol Karviná B 18/19 14 9 5 1153:1077 23
4. BC Nový Jičín B 18/19 15 8 7 1183:1116 23
5. Basket Opava 2010 B 18/19 15 8 7 1054:1025 23
6. RESTART Havířov 18/19 14 7 7 1065:1007 21
7. VSK VŠB Ostrava B 18/19 15 6 9 1079:1111 21
8. BK Příbor 18/19 14 6 8 1075:1129 20
9. Slavia Havířov 18/19 15 5 10 1095:1264 20
10. BK NH Ostrava 18/19 16 2 14 1106:1381 18
11. BK Labrador Ostrava A 18/19 12 4 8 871:1007 16
1. kolo
1. Karviná B - Opava 2010 B (75:51) (26:18 45:26 60:36)
2. Snakes B - NH Ostrava (91:66) (23:16 47:32 68:49)
3. N.Jičín B - Příbor (99:82) (15:21 45:40 70:59)
4. VŠB B - Slavia Havířov (80:95) (19:19 39:42 62:65)
5. Č.Těšín - Restart (72:65) (18:18 36:30 54:44)
2. kolo
6. Slavia Havířov - Č.Těšín (71:96) (16:27 34:44 53:76)
7. Příbor - VŠB B (53:71) (10:17 26:33 47:47)
8. NH Ostrava - N.Jičín B (70:79) (18:24 40:42 59:65)
9. Opava 2010 B - Snakes B (64:72) (18:23 33:45 50:62)
10. Labrador A - Karviná B (81:69) (20:21 40:34 60:50)
3. kolo
11. Snakes B - Labrador A (63:54) (8:15 26:35 41:43)
12. N.Jičín B - Opava 2010 B (62:59) (12:15 33:26 44:41)
13. VŠB B - NH Ostrava (88:56) (25:12 45:27 64:40)
14. Č.Těšín - Příbor (80:74) (24:22 46:41 60:54)
15. Restart - Slavia Havířov (82:83) (30:20 42:44 58:65)
4. kolo
16. Příbor - Restart (66:72) (16:15 35:45 47:61)
17. NH Ostrava - Č.Těšín (62:81) (14:27 32:48 43:66)
18. Opava 2010 B - VŠB B (85:75) (16:16 41:34 59:52)
19. Labrador A - N.Jičín B (66:101) (11:21 29:50 55:75)
20. Snakes B - Karviná B (89:95) (28:20 49:45 63:71)
5. kolo
21. N.Jičín B - Karviná B (80:84) (16:13 33:34 51:58)
22. VŠB B - Labrador A historie
23. Č.Těšín - Opava 2010 B (58:87) (10:22 24:46 46:59)
24. Restart - NH Ostrava (104:59) (25:15 54:33 72:42)
25. Slavia Havířov - Příbor (74:78) (18:25 31:42 49:66)
6. kolo
26. NH Ostrava - Slavia Havířov (57:86) (13:27 23:51 36:66)
27. Opava 2010 B - Restart (64:66) (23:10 42:37 55:48)
28. Labrador A - Č.Těšín (80:107) (20:31 36:58 57:89)
29. VŠB B - Karviná B (65:52) (14:18 28:31 44:41)
30. Snakes B - N.Jičín B (91:81) (28:21 47:47 66:63)
7. kolo
31. VŠB B - Snakes B (57:86) (10:22 32:45 50:66)
32. Č.Těšín - Karviná B (110:80) (26:17 48:37 85:62)
33. Restart - Labrador A (102:58) (27:17 50:32 77:51)
34. Slavia Havířov - Opava 2010 B (80:61) (17:19 37:31 55:48)
35. Příbor - NH Ostrava (102:88) (26:15 56:36 78:55)
8. kolo
36. Opava 2010 B - Příbor (76:70) (24:24 45:31 55:48)
37. Labrador A - Slavia Havířov (100:77) (22:20 43:43 71:55)
38. Restart - Karviná B (80:56) (18:15 39:24 58:42)
39. Snakes B - Č.Těšín (79:80) (22:17 41:43 58:63)
40. N.Jičín B - VŠB B (77:68) (20:14 31:41 57:49)
9. kolo
41. Č.Těšín - N.Jičín B (77:58) (19:23 39:32 58:41)
42. Restart - Snakes B (86:101) (23:36 38:61 70:83)
43. Slavia Havířov - Karviná B (79:98) (24:26 36:53 53:83)
44. Příbor - Labrador A (60:68) (11:19 27:37 44:59)
45. NH Ostrava - Opava 2010 B (52:78) (18:19 32:33 39:78)
10. kolo
46. Labrador A - NH Ostrava (89:78) (28:25 51:33 73:54)
47. Karviná B - Příbor (94:76) (26:17 56:36 71:56)
48. Snakes B - Slavia Havířov (93:61) (22:18 48:26 63:47)
49. N.Jičín B - Restart (69:58) (16:16 27:28 44:50)
50. VŠB B - Č.Těšín (54:93) (15:27 27:49 43:67)
11. kolo
51. Restart - VŠB B (81:76) (17:20 37:37 59:56)
52. Slavia Havířov - N.Jičín B (63:99) (13:19 30:40 49:74)
53. Příbor - Snakes B (85:111) (26:20 49:59 62:89)
54. NH Ostrava - Karviná B (73:96) (13:21 32:50 54:75)
55. Opava 2010 B - Labrador A (83:81) (25:17 39:41 55:56)
12. kolo
56. Opava 2010 B - Karviná B 05.04.2019 20:10 historie
57. NH Ostrava - Snakes B (68:71) (16:17 32:47 49:64)
58. Příbor - N.Jičín B (99:90) (26:23 42:50 63:66)
59. Slavia Havířov - VŠB B (75:69) (25:19 37:29 51:48)
60. Restart - Č.Těšín (59:96) (16:18 26:42 46:68)
13. kolo
61. Č.Těšín - Slavia Havířov (124:60) (26:20 65:36 101:47)
62. VŠB B - Příbor (73:82) (16:21 30:44 56:62)
63. N.Jičín B - NH Ostrava (74:67) (18:15 27:36 52:46)
64. Snakes B - Opava 2010 B (78:65) (23:16 36:32 57:53)
65. Karviná B - Labrador A (100:66) (27:9 51:21 75:43)
14. kolo
66. Labrador A - Snakes B (71:93) (14:27 32:43 51:72)
67. Opava 2010 B - N.Jičín B (81:75) (16:13 35:33 49:52 67:67)
68. NH Ostrava - VŠB B (64:96) (17:29 31:56 46:74)
69. Příbor - Č.Těšín (91:82) (16:24 49:39 63:67)
70. Slavia Havířov - Restart (59:81) (15:19 35:37 45:61)
15. kolo
71. Restart - Příbor 05.04.2019 20:15 historie
72. Č.Těšín - NH Ostrava (88:73) (26:24 52:44 68:62)
73. VŠB B - Opava 2010 B (62:59) (17:18 36:30 49:42)
74. N.Jičín B - Labrador A 17.04.2019 19:30 historie
75. Karviná B - Snakes B (80:81) (17:26 36:39 64:57)
16. kolo
76. Karviná B - N.Jičín B (78:75) (31:16 45:37 62:49)
77. Labrador A - VŠB B (57:74) (13:16 32:31 44:52)
78. Opava 2010 B - Č.Těšín (77:67) (20:22 40:31 59:51)
79. NH Ostrava - Restart (84:77) (24:18 44:31 53:54)
80. Příbor - Slavia Havířov (57:51) (17:19 34:28 47:34)
17. kolo
81. Slavia Havířov - NH Ostrava (81:89) (18:22 39:42 63:62)
82. Restart - Opava 2010 B (52:64) (13:13 27:36 37:54)
83. Č.Těšín - Labrador A 26.03.2019 18:30 historie
84. Karviná B - VŠB B (96:71) (27:8 52:38 64:50)
85. N.Jičín B - Snakes B (64:73) (12:17 26:40 41:57)
18. kolo
86. Snakes B - VŠB B 29.03.2019 20:30 historie
87. Karviná B - Č.Těšín 29.03.2019 20:00 historie
88. Labrador A - Restart 04.04.2019 20:15 historie
89. Opava 2010 B - Slavia Havířov 29.03.2019 20:10 historie
90. NH Ostrava - Příbor 29.03.2019 20:00 historie
19. kolo
91. Příbor - Opava 2010 B 14.04.2019 historie
92. Slavia Havířov - Labrador A 10.04.2019 19:50 historie
93. Karviná B - Restart 14.04.2019 historie
94. Č.Těšín - Snakes B 09.04.2019 18:30 historie
95. VŠB B - N.Jičín B 14.04.2019 historie
20. kolo
96. N.Jičín B - Č.Těšín 26.04.2019 20:00 historie
97. Snakes B - Restart 28.04.2019 historie
98. Karviná B - Slavia Havířov 28.04.2019 historie
99. Labrador A - Příbor 28.04.2019 historie
100. Opava 2010 B - NH Ostrava 26.04.2019 20:10 historie
21. kolo
101. NH Ostrava - Labrador A 12.05.2019 historie
102. Příbor - Karviná B 12.05.2019 historie
103. Slavia Havířov - Snakes B 08.05.2019 historie
104. Restart - N.Jičín B 12.05.2019 historie
105. Č.Těšín - VŠB B 12.05.2019 historie
22. kolo
106. VŠB B - Restart 19.05.2019 historie
107. N.Jičín B - Slavia Havířov 19.05.2019 historie
108. Snakes B - Příbor 19.05.2019 historie
109. Karviná B - NH Ostrava 19.05.2019 historie
110. Labrador A - Opava 2010 B 19.05.2019 historie
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.