www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

nejmladší minižáci U11
Oblasti
ročník 2018/19
Oblastní přebor
Skupina A

tabulka
1. BK NH Ostrava Poruba 18/19 22 20 2 1076:636 42
2. BK Opava 18/19 22 18 4 1280:456 40
3. BC Nový Jičín 18/19 24 12 12 982:873 36
4. TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19 22 13 9 904:730 35
5. Basketpoint Frýdek-Místek 18/19 22 11 11 1190:762 33
6. Basket Valmez mix 18/19 22 4 18 567:1091 26
7. BK Příbor 18/19 22 0 22 231:1682 22
1. kolo
1. Basketpoint FM - Rožnov p/R (46:41) (11:11 26:18 36:29)
2. Basketpoint FM - Rožnov p/R (67:23) (16:4 33:12 41:20)
3. NH Poruba - Valmez (50:12) (14:2 23:4 34:8)
4. NH Poruba - Valmez (44:15) (18:0 28:9 40:11)
5. N.Jičín - Příbor (66:18) (17:2 33:6 44:14)
6. N.Jičín - Příbor (61:16) (16:8 31:12 41:16)
2. kolo
7. Valmez - N.Jičín (29:64) (12:16 20:28 22:46)
8. Valmez - N.Jičín (27:45) (4:9 15:27 21:35)
9. Rožnov p/R - NH Poruba (24:55) (4:18 9:28 12:40)
10. Rožnov p/R - NH Poruba (20:78) (1:22 10:34 13:60)
11. Opava - Basketpoint FM (54:31) (20:6 34:16 48:25)
12. Opava - Basketpoint FM (61:47) (20:9 31:24 55:30)
3. kolo
13. NH Poruba - Opava (35:28) (0:3 19:7 31:17)
14. NH Poruba - Opava (57:34) (15:8 38:14 53:20)
15. N.Jičín - Rožnov p/R (45:24) (13:6 22:10 30:15)
16. N.Jičín - Rožnov p/R (54:14) (10:4 30:4 48:7)
17. Příbor - Valmez (12:58) (4:16 8:24 12:42)
18. Příbor - Valmez (25:46) (6:14 12:22 18:36)
4. kolo
19. Rožnov p/R - Příbor (68:12) (20:2 36:7 50:10)
20. Rožnov p/R - Příbor (74:15) (16:4 36:6 56:10)
21. Opava - N.Jičín (54:14) (14:5 32:8 39:12)
22. Opava - N.Jičín (52:23) (12:7 26:11 33:23)
23. Basketpoint FM - NH Poruba (50:60) (15:14 22:33 35:43)
24. Basketpoint FM - NH Poruba (42:63) (8:10 23:22 29:42)
5. kolo
25. Basketpoint FM - N.Jičín (44:50) (14:12 21:21 34:34)
26. Basketpoint FM - N.Jičín (48:47) (12:14 26:20 30:38)
27. Příbor - Opava (4:85) (0:22 2:41 4:53)
28. Příbor - Opava (8:74) (2:8 2:28 4:46)
29. Valmez - Rožnov p/R (17:70) (4:23 9:41 13:57)
30. Valmez - Rožnov p/R (22:44) (8:4 10:17 18:38)
6. kolo
31. Opava - Valmez (39:11) (9:5 23:5 29:5)
32. Opava - Valmez (44:11) (18:0 26:4 38:11)
33. Basketpoint FM - Příbor (113:3) (29:2 62:2 81:3)
34. Basketpoint FM - Příbor (107:6) (25:5 47:5 79:6)
35. NH Poruba - N.Jičín (24:21) (6:6 8:10 11:14)
36. NH Poruba - N.Jičín (50:22) (3:7 15:10 31:16)
7. kolo
37. Příbor - NH Poruba (4:81) (2:20 2:43 4:53)
38. Příbor - NH Poruba (10:70) (2:22 6:38 8:52)
39. Valmez - Basketpoint FM (11:68) (2:17 5:39 8:59)
40. Valmez - Basketpoint FM (6:63) (0:19 2:35 4:54)
41. Rožnov p/R - Opava (29:22) (8:2 16:8 21:15 )
42. Rožnov p/R - Opava (32:25) (12:11 17:15 24:15)
8. kolo
43. Rožnov p/R - Basketpoint FM (48:30) (9:12 23:13 31:19)
44. Rožnov p/R - Basketpoint FM (44:32) (12:8 17:22 28:30)
45. Valmez - NH Poruba (10:55) (2:15 5:25 6:49)
46. Valmez - NH Poruba (21:57) (9:17 12:25 16:41)
47. Příbor - N.Jičín (14:82) (4:9 8:43 12:56)
48. Příbor - N.Jičín (4:68) (4:16 4:32 4:54)
9. kolo
49. N.Jičín - Valmez (51:32) (8:15 22:18 24:25)
50. N.Jičín - Valmez (52:24) (12:9 24:11 34:18)
51. NH Poruba - Rožnov p/R (53:36) (12:7 24:12 47:25)
52. NH Poruba - Rožnov p/R (32:23) (8:4 24:13 26:17)
53. Basketpoint FM - Opava 31:48 (11:17 13:29 21:39)
54. Basketpoint FM - Opava 14:46 (4:8 8:16 12:34)
10. kolo
55. Opava - NH Poruba (53:22) (16:4 28:12 46:20)
56. Opava - NH Poruba (73:17) (22:4 44:8 53:14)
57. Rožnov p/R - N.Jičín (38:24) (10:2 20:11 32:15 )
58. Rožnov p/R - N.Jičín (31:32) (9:2 11:18 27:22)
59. Valmez - Příbor (68:22) (20:6 32:8 50:18)
60. Valmez - Příbor (78:13) (20:2 44:8 62:11)
11. kolo
61. Příbor - Rožnov p/R (12:60) (0:18 0:28 2:32)
62. Příbor - Rožnov p/R (4:67) (0:18 2:30 4:45)
63. N.Jičín - Opava (15:59) (5:11 10:27 11:47)
64. N.Jičín - Opava (14:68) (8:22 8:43 14:50)
65. NH Poruba - Basketpoint FM (43:41) (11:10 17:16 35:25)
66. NH Poruba - Basketpoint FM (42:27) (14:4 22:14 31:26)
12. kolo
67. N.Jičín - Basketpoint FM (41:63) (2:18 14:35 19:53)
68. N.Jičín - Basketpoint FM (21:52) (4:25 12:36 12:44)
69. Opava - Příbor (90:13) (22:4 50:6 64:11)
70. Opava - Příbor (92:12) (26:2 48:10 68:10)
71. Rožnov p/R - Valmez (53:16) (19:04 25:06 43:12)
72. Rožnov p/R - Valmez (41:37) (12:04 19:11 37:21)
13. kolo
73. Valmez - Opava (9:94) (5:23 5:48 8:62)
74. Valmez - Opava (7:85) (0:20 2:46 2:67)
75. Příbor - Basketpoint FM (2:87) (0:18 0:42 0:66)
76. Příbor - Basketpoint FM (2:87) (0:26 0:44 2:61)
77. N.Jičín - NH Poruba (28:37) (10:8 16:16 18:27)
78. N.Jičín - NH Poruba (42:51) (7:14 19:30 30:43)
14. kolo
79. NH Poruba - Příbor 31.03.2019 11:00 historie
80. NH Poruba - Příbor 31.03.2019 13:00 historie
81. Basketpoint FM - Valmez 30.03.2019 09:00 historie
82. Basketpoint FM - Valmez 30.03.2019 10:30 historie
83. Opava - Rožnov p/R 30.03.2019 09:00 historie
84. Opava - Rožnov p/R 30.03.2019 10:30 historie
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.