www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

muži
Oblasti
ročník 2018/19
Oblastní přebor mužů
Oblastní přebor mužů

tabulka
1. BC Slaný B 12 12 0 984:599 24
2. TJ TZ Rakovník "A" 12 8 4 755:724 20
3. AŠ Mladá Boleslav C 12 7 5 818:749 19
4. BK Beroun B 12 6 6 822:831 18
5. BK Brandýs nad Labem, o.s. B 12 5 7 832:811 17
6. BK Příbram 2000 "B" 12 4 8 794:912 16
7. BK Sadská o.s. 12 0 12 559:938 12
1. kolo
1. BK Brandýs n.L. B - BK Příbram 2000 "B" 70:74 (13:16 32:34 48:57)
2. AŠ Mladá Boleslav C - Slaný B 33:55 (10:11 18:28 23:44)
3. BK Sadská - BK Beroun B 42:81 (2:23 15:43 30:62)
2. kolo
4. Slaný B - BK Sadská 80:30 (23:5 49:15 62:22)
5. BK Příbram 2000 "B" - AŠ Mladá Boleslav C 69:72 (11:23 36:38 53:52)
6. TJ TZ Rakovník "A" - BK Brandýs n.L. B 57:48 (18:13 26:20 39:35)
3. kolo
7. AŠ Mladá Boleslav C - TJ TZ Rakovník "A" 66:67 (8:22 26:48 51:54)
8. BK Sadská - BK Příbram 2000 "B" 44:73 (19:15 24:33 29:50)
9. BK Beroun B - Slaný B 58:82 (11:23 30:42 51:59)
4. kolo
10. BK Příbram 2000 "B" - BK Beroun B 85:79 (17:25 39:49 57:62)
11. TJ TZ Rakovník "A" - BK Sadská 80:34 (22:11 43:18 64:25)
12. BK Brandýs n.L. B - AŠ Mladá Boleslav C 65:79 (9:18 23:40 40:57)
5. kolo
13. BK Sadská - BK Brandýs n.L. B 64:79 (16:18 33:39 47:58)
14. BK Beroun B - TJ TZ Rakovník "A" 60:50 (18:12 31:23 47:34)
15. Slaný B - BK Příbram 2000 "B" 104:52 (27:18 51:26 80:40)
6. kolo
16. TJ TZ Rakovník "A" - Slaný B 59:77 (14:19 26:38 43:59)
17. BK Brandýs n.L. B - BK Beroun B 66:85 (12:21 29:40 41:68)
18. AŠ Mladá Boleslav C - BK Sadská 78:40 (12:10 35:27 60:35)
7. kolo
19. BK Beroun B - AŠ Mladá Boleslav C 70:65 (9:21 33:33 50:48)
20. Slaný B - BK Brandýs n.L. B 83:62 (26:9 40:28 64:49)
21. BK Příbram 2000 "B" - TJ TZ Rakovník "A" 64:74 (11:26 23:50 39:66)
8. kolo
22. BK Příbram 2000 "B" - BK Brandýs n.L. B 58:67 (11:6 26:28 42:47 )
23. Slaný B - AŠ Mladá Boleslav C 67:40 (17:2 34:19 42:24)
24. BK Beroun B - BK Sadská 83:36 (23:16 43:24 67:30)
9. kolo
25. BK Sadská - Slaný B 43:71 (10:20 24:34 33:58)
26. AŠ Mladá Boleslav C - BK Příbram 2000 "B" 77:55 (26:11 46:22 58:43)
27. BK Brandýs n.L. B - TJ TZ Rakovník "A" 57:39 (17:9 24:17 44:23 )
10. kolo
28. TJ TZ Rakovník "A" - AŠ Mladá Boleslav C 68:61 (11:14 32:32 42:44)
29. BK Příbram 2000 "B" - BK Sadská 74:66 (18:20 41:34 61:42)
30. Slaný B - BK Beroun B 95:39 (25:7 50:25 74:35)
11. kolo
31. BK Beroun B - BK Příbram 2000 "B" 84:67 (19:19 41:41 63:55)
32. BK Sadská - TJ TZ Rakovník "A" 57:75 (13:18 29:38 47:56)
33. AŠ Mladá Boleslav C - BK Brandýs n.L. B 74:66 (24:16 43:35 61:53)
12. kolo
34. BK Brandýs n.L. B - BK Sadská 76:38 (13:14 31:22 55:31)
35. TJ TZ Rakovník "A" - BK Beroun B 65:57 (11:15 28:28 47:35)
36. BK Příbram 2000 "B" - Slaný B 60:94 (12:22 24:49 42:73)
13. kolo
37. Slaný B - TJ TZ Rakovník "A" 80:40 (22:3 44:20 64:25)
38. BK Beroun B - BK Brandýs n.L. B 64:93 (14:19 26:39 48:66)
39. BK Sadská - AŠ Mladá Boleslav C 65:88 (19:20 15:22 16:25 15:19)
14. kolo
40. AŠ Mladá Boleslav C - BK Beroun B 85:62 (19:16 50:26 71:41)
41. BK Brandýs n.L. B - Slaný B 83:96 (16:24 33:42 72:56)
42. TJ TZ Rakovník "A" - BK Příbram 2000 "B" 81:63 (26:9 51:23 64:44)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.