www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

mladší minižáci U12
Oblasti
ročník 2018/19
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12
skupina VPII

tabulka
1. BSK Continental TJ Jičín 16 16 0 1345:558 32
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 13 3 1335:694 29
3. BK Studánka Pardubice 16 12 4 1254:598 28
4. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 16 10 6 991:703 26
5. BK NAPOS Vysoká n.L. 16 9 7 885:769 25
6. BK Ústí nad Orlicí 16 6 10 713:1044 22
7. TJ SPŠ stavební Náchod 16 4 12 615:1164 20
8. Loko Trutnov "B" 16 2 14 558:1286 18
9. SK Týniště nad Orlicí 16 0 16 561:1441 16
1. kolo
12251. BK Studánka Pardubice - TJ SPŠ stavební Náchod 102:10 (25:4 47:5 71:10)
12252. BK Studánka Pardubice - TJ SPŠ stavební Náchod 85:29 (21:10 39:17 64:24)
12253. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 52:40 (11:7 29:9 45:26)
12254. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 52:24 (21:9 32:17 42:20)
12255. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Týniště nad Orlicí 115:27 (33:8 61:10 89:18)
12256. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Týniště nad Orlicí 148:23 (44:4 80:8 112:18)
12259. BK Ústí nad Orlicí - Loko Trutnov "B" 81:46 (14:14 40:20 51:38)
12260. BK Ústí nad Orlicí - Loko Trutnov "B" 65:45 (14:18 30:30 46:38)
2. kolo
12261. TJ SPŠ stavební Náchod - Loko Trutnov "B" 63:40 (16:12 23:14 37:34)
12262. TJ SPŠ stavební Náchod - Loko Trutnov "B" 51:40 (12:4 20:14 34:30)
12263. BSK Continental TJ Jičín - BK Ústí nad Orlicí 78:37 (20:6 40:14 60:31)
12264. BSK Continental TJ Jičín - BK Ústí nad Orlicí 77:49 (14:12 35:31 51:43)
12267. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:63 (5:21 25:29 38:43)
12268. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:53 (9:17 25:25 35:41)
12269. BK Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 54:46 (8:13 25:22 42:32)
12270. BK Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 64:43 (18:12 31:24 46:32)
3. kolo
12271. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - TJ SPŠ stavební Náchod 75:49 (10:9 44:24 64:37)
12272. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - TJ SPŠ stavební Náchod 89:26 (17:5 37:12 59:16)
12273. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Studánka Pardubice 77:54 (20:18 34:30 59:42)
12274. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Studánka Pardubice 57:60 (20:12 29:29 37:47)
12277. BK Ústí nad Orlicí - SK Týniště nad Orlicí 64:47 (16:12 36:22 48:37)
12278. BK Ústí nad Orlicí - SK Týniště nad Orlicí 57:53 (14:9 36:19 45:39)
12279. BSK Continental TJ Jičín - Loko Trutnov "B" 114:23 (30:8 52:12 80:18)
12280. BSK Continental TJ Jičín - Loko Trutnov "B" 131:15 (16:6 52:8 88:12)
4. kolo
12281. TJ SPŠ stavební Náchod - BSK Continental TJ Jičín 23:122 (9:30 13:60 21:90)
12282. TJ SPŠ stavební Náchod - BSK Continental TJ Jičín 17:117 (0:19 9:50 13:91)
12283. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov "B" 45:81 (9:22 23:43 31:56)
12284. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov "B" 54:72 (14:22 27:44 42:54)
12285. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Ústí nad Orlicí 78:25 (24:5 46:5 64:13)
12286. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Ústí nad Orlicí 77:52 (15:5 39:23 52:39)
12289. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:74 (10:14 14:30 31:50)
12290. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:85 (22:10 28:45 36:62)
5. kolo
12291. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ SPŠ stavební Náchod 86:40 (22:11 36:19 62:28)
12292. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ SPŠ stavební Náchod 111:29 (26:14 46:17 83:22)
12295. BK Ústí nad Orlicí - BK Studánka Pardubice 23:106 (10:28 14:45 21:73)
12296. BK Ústí nad Orlicí - BK Studánka Pardubice 29:89 (4:20 12:46 19:69)
12297. Loko Trutnov "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 37:64 (4:12 14:32 28:46)
12298. Loko Trutnov "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 33:64 (9:23 15:41 28:47)
12299. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 65:23 (12:7 32:11 51:19)
12300. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 87:31 (12:6 36:12 64:23)
6. kolo
12301. TJ SPŠ stavební Náchod - SK Týniště nad Orlicí 70:48 (25:18 44:26 60:36)
12302. TJ SPŠ stavební Náchod - SK Týniště nad Orlicí 68:43 (16:13 38:19 54:35)
12303. BK NAPOS Vysoká n.L. - BSK Continental TJ Jičín 36:83 (14:18 17:45 24:66)
12304. BK NAPOS Vysoká n.L. - BSK Continental TJ Jičín 43:62 (13:14 25:34 33:41)
12305. BK Studánka Pardubice - Loko Trutnov "B" 100:15 (22:3 48:7 73:12)
12306. BK Studánka Pardubice - Loko Trutnov "B" 93:12 (26:4 49:10 75:12)
12307. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BK Ústí nad Orlicí 46:19 (6:5 10:9 30:11)
12308. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BK Ústí nad Orlicí 68:41 (18:11 31:20 51:29)
7. kolo
12313. BK Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:74 (8:25 14:41 21:60)
12314. BK Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35:100 (3:30 12:49 24:73)
12315. Loko Trutnov "B" - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 29:68 (12:18 17:40 24:54)
12316. Loko Trutnov "B" - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 17:97 (7:24 9:44 13:74)
12317. BSK Continental TJ Jičín - BK Studánka Pardubice 67:43 (13:10 28:17 55:25)
12318. BSK Continental TJ Jičín - BK Studánka Pardubice 62:57 (12:14 26:21 48:43)
12319. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 24:86 (2:18 4:42 18:66)
12320. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 39:98 (9:23 23:39 31:74)
8. kolo
12321. TJ SPŠ stavební Náchod - BK NAPOS Vysoká n.L. 42:61 (11:17 25:30 31:45)
12322. TJ SPŠ stavební Náchod - BK NAPOS Vysoká n.L. 38:42 (14:10 22:22 32:38)
12323. BK Studánka Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 117:22 (32:7 60:7 81:16)
12324. BK Studánka Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 116:29 (29:9 52:17 83:23)
12325. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BSK Continental TJ Jičín 23:65 (10:16 15:35 19:51)
12326. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BSK Continental TJ Jičín 42:63 (15:17 18:28 36:47)
12327. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Trutnov "B" 105:27 (26:11 51:21 76:23)
12328. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Trutnov "B" 91:26 (21:10 38:17 60:23)
9. kolo
12331. BK Ústí nad Orlicí - TJ SPŠ stavební Náchod 43:30 (10:8 20:17 31:22)
12332. BK Ústí nad Orlicí - TJ SPŠ stavební Náchod 60:30 (12:10 26:14 36:28)
12335. BSK Continental TJ Jičín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:52 (26:13 44:28 64:46)
12336. BSK Continental TJ Jičín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:44 (14:16 36:28 56:40)
12337. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 36:110 (12:34 20:58 26:84)
12338. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 17:87 (4:22 14:40 16:67)
12339. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Studánka Pardubice 50:43 (10:12 26:24 40:33)
12340. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Studánka Pardubice 27:71 (6:8 14:35 20:47)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.