www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

mladší žáci U14
Oblasti
ročník 2018/19
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14
základní

tabulka
1. SKB Česká Třebová 12 12 0 724:353 24
2. BVK Holice 10 10 0 879:349 20
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10 9 1 649:372 19
4. TJ Sokol Jaroměř-Josefov 12 7 5 565:606 19
5. SŠB Pardubice 10 8 2 750:326 18
6. Sokol Hradec Králové 12 6 6 567:574 18
7. ADFORS Basket Litomyšl "B" 12 4 8 456:629 16
8. SK Týniště nad Orlicí 10 4 6 537:627 14
9. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 12 2 10 496:664 14
10. Sokol Nová Paka 10 2 8 340:509 12
11. BK Skuteč 12 0 12 399:672 12
12. BSK Continental TJ Jičín 10 2 8 245:926 12
1. kolo
14001. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Nová Paka 65:19 (17:8 33:10 47:15)
14002. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Nová Paka 64:30 (21:7 37:18 53:25)
14003. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BVK Holice 40:76 (0:30 9:50 18:65)
14004. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BVK Holice 31:87 (3:23 8:45 18:67)
14005. Sokol Hradec Králové - BK Skuteč 68:35 (18:10 31:22 50:25)
14006. Sokol Hradec Králové - BK Skuteč 59:32 (17:11 37:13 43:23)
14007. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SK Týniště nad Orlicí 46:50 (9:16 17:27 37:37)
14008. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SK Týniště nad Orlicí 36:46 (3:22 15:30 21:39)
14009. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SKB Česká Třebová 23:28 (0:6 8:13 15:19)
14010. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SKB Česká Třebová 28:53 (4:13 18:28 24:40)
14011. BSK Continental TJ Jičín - SŠB Pardubice 5:132 (2:22 2:61 2:97)
14012. BSK Continental TJ Jičín - SŠB Pardubice 17:123 (9:16 10:53 17:91)
2. kolo
14013. Sokol Nová Paka - SŠB Pardubice 24:47 (5:14 10:32 14:37)
14014. Sokol Nová Paka - SŠB Pardubice 22:49 (8:5 10:15 18:35)
14015. SKB Česká Třebová - BSK Continental TJ Jičín 70:17 (21:0 26:11 48:13)
14016. SKB Česká Třebová - BSK Continental TJ Jičín 89:12 (28:2 40:8 69:10)
14017. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl "B" 45:68 (14:8 24:32 39:48)
14018. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl "B" 54:68 (16:20 33:32 41:53)
14019. BK Skuteč - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:48 (8:8 23:20 29:34 43:43)
14020. BK Skuteč - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:39 (7:10 14:16 18:27)
14021. BVK Holice - Sokol Hradec Králové 84:44 (22:6 44:18 62:28)
14022. BVK Holice - Sokol Hradec Králové 82:30 (21:6 35:14 63:24)
14023. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 77:36 (16:3 32:11 57:21)
14024. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 90:33 (19:10 45:14 68:27)
3. kolo
14025. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Nová Paka 47:41 (14:6 28:16 44:28)
14026. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Nová Paka 50:39 (11:6 28:17 40:19)
14027. Sokol Hradec Králové - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:52 (16:9 22:26 35:38)
14028. Sokol Hradec Králové - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:48 (13:9 17:18 36:35)
14029. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BVK Holice 55:77 (14:16 28:39 42:60)
14030. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BVK Holice 51:73 (11:8 24:33 36:53)
14031. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Skuteč 42:25 (10:10 16:19 32:25)
14032. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Skuteč 53:20 (21:6 37:6 43:12)
14033. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 36:72 (7:12 16:29 26:43)
14034. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 24:110 (7:26 9:55 20:78)
14035. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 36:37 (9:8 18:15 26:29)
14036. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 41:46 (6:8 18:27 34:35)
4. kolo
14037. Sokol Nová Paka - SKB Česká Třebová 32:43 (8:10 19:17 30:33)
14038. Sokol Nová Paka - SKB Česká Třebová 46:67 (15:22 28:34 32:54)
14039. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 58:69 (20:9 36:28 44:51)
14040. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 36:115 (12:26 25:48 28:78)
14041. BK Skuteč - BSK Continental TJ Jičín 43:45 (10:11 21:21 28:35)
14042. BK Skuteč - BSK Continental TJ Jičín 31:54 (10:15 18:31 22:39)
14043. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 67:32 (26:8 38:20 57:24)
14044. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 77:31 (22:10 45:13 59:21)
14045. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:40 (12:7 32:12 47:29)
14046. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:46 (19:9 31:16 47:27)
14047. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Hradec Králové 42:28 (10:10 16:20 26:22)
14048. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Hradec Králové 42:59 (12:17 28:21 36:43)
5. kolo
14049. Sokol Hradec Králové - Sokol Nová Paka 42:45 (18:4 30:16 40:29)
14050. Sokol Hradec Králové - Sokol Nová Paka 35:42 (11:8 21:17 27:30)
14051. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 33:59 (9:25 17:43 25:51)
14052. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 32:48 (10:8 18:21 23:31)
14053. ADFORS Basket Litomyšl "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:61 (6:18 15:34 27:59)
14054. ADFORS Basket Litomyšl "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34:62 (4:22 16:37 32:51)
14055. BSK Continental TJ Jičín - BVK Holice 19:117 (2:26 7:56 9:91)
14056. BSK Continental TJ Jičín - BVK Holice 16:139 (1:41 7:74 9:111)
14057. SŠB Pardubice - BK Skuteč 68:37 (14:10 32:22 53:26)
14058. SŠB Pardubice - BK Skuteč 70:44 (12:15 32:23 46:38)
14059. SKB Česká Třebová - SK Týniště nad Orlicí 78:34 (22:9 39:16 60:26)
14060. SKB Česká Třebová - SK Týniště nad Orlicí 87:32 (26:9 40:12 68:16)
6. kolo
14061. Sokol Nová Paka - SK Týniště nad Orlicí 05.01.2019 13:00 historie
14062. Sokol Nová Paka - SK Týniště nad Orlicí 05.01.2019 15:00 historie
14063. BK Skuteč - SKB Česká Třebová 31:54 (4:11 14:21 25:38)
14064. BK Skuteč - SKB Česká Třebová 21:72 (4:21 7:31 11:56)
14065. BVK Holice - SŠB Pardubice 11.01.2019 15:30 historie
14066. BVK Holice - SŠB Pardubice 11.01.2019 17:00 historie
14067. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BSK Continental TJ Jičín historie
14068. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BSK Continental TJ Jičín historie
14069. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ADFORS Basket Litomyšl "B" 68:29 (17:11 36:13 48:20)
14070. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ADFORS Basket Litomyšl "B" 69:15 (18:5 42:8 51:13)
14071. Sokol Hradec Králové - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou (48:38) (5:6 19:13 30:26)
14072. Sokol Hradec Králové - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou (53:32) (14:2 29:12 41:18)
7. kolo
14073. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - Sokol Nová Paka 19.01.2019 09:00 historie
14074. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - Sokol Nová Paka 19.01.2019 11:00 historie
14075. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Hradec Králové 13.01.2019 historie
14076. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Hradec Králové 13.01.2019 historie
14077. BSK Continental TJ Jičín - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 12.01.2019 historie
14078. BSK Continental TJ Jičín - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 12.01.2019 historie
14079. SŠB Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.01.2019 historie
14080. SŠB Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.01.2019 historie
14081. SKB Česká Třebová - BVK Holice 12.01.2019 14:30 historie
14082. SKB Česká Třebová - BVK Holice 12.01.2019 16:30 historie
14083. SK Týniště nad Orlicí - BK Skuteč 12.01.2019 13:00 historie
14084. SK Týniště nad Orlicí - BK Skuteč 12.01.2019 15:00 historie
8. kolo
14085. Sokol Nová Paka - BK Skuteč 27.01.2019 11:00 historie
14086. Sokol Nová Paka - BK Skuteč 27.01.2019 13:00 historie
14087. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 26.01.2019 historie
14088. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 26.01.2019 historie
14089. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKB Česká Třebová 26.01.2019 historie
14090. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKB Česká Třebová 26.01.2019 historie
14091. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SŠB Pardubice 26.01.2019 historie
14092. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SŠB Pardubice 26.01.2019 historie
14093. Sokol Hradec Králové - BSK Continental TJ Jičín 02.01.2019 15:30 historie
14094. Sokol Hradec Králové - BSK Continental TJ Jičín 02.01.2019 17:15 historie
14095. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - ADFORS Basket Litomyšl "B" 26.01.2019 historie
14096. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - ADFORS Basket Litomyšl "B" 26.01.2019 historie
9. kolo
14097. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Nová Paka 09.02.2019 historie
14098. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Nová Paka 09.02.2019 historie
14099. BSK Continental TJ Jičín - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 09.02.2019 historie
14100. BSK Continental TJ Jičín - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 09.02.2019 historie
14101. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové 09.02.2019 historie
14102. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové 09.02.2019 historie
14103. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 09.02.2019 15:30 historie
14104. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 09.02.2019 17:30 historie
14105. SK Týniště nad Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.02.2019 historie
14106. SK Týniště nad Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.02.2019 historie
14107. BK Skuteč - BVK Holice 09.02.2019 historie
14108. BK Skuteč - BVK Holice 09.02.2019 historie
10. kolo
14109. Sokol Nová Paka - BVK Holice 23.02.2019 10:00 historie
14110. Sokol Nová Paka - BVK Holice 23.02.2019 12:00 historie
14111. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Skuteč 23.02.2019 historie
14112. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Skuteč 23.02.2019 historie
14113. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SK Týniště nad Orlicí 23.02.2019 historie
14114. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SK Týniště nad Orlicí 23.02.2019 historie
14115. Sokol Hradec Králové - SKB Česká Třebová 02.01.2019 12:30 historie
14116. Sokol Hradec Králové - SKB Česká Třebová 02.01.2019 14:15 historie
14117. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SŠB Pardubice 23.02.2019 historie
14118. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SŠB Pardubice 23.02.2019 historie
14119. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BSK Continental TJ Jičín 23.02.2019 historie
14120. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BSK Continental TJ Jičín 23.02.2019 historie
11. kolo
14121. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Nová Paka 09.03.2019 historie
14122. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Nová Paka 09.03.2019 historie
14123. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 09.03.2019 historie
14124. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 09.03.2019 historie
14125. SKB Česká Třebová - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 09.03.2019 14:30 historie
14126. SKB Česká Třebová - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 09.03.2019 16:30 historie
14127. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové 02.01.2019 10:00 historie
14128. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové 02.01.2019 12:00 historie
14129. BK Skuteč - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 09.03.2019 historie
14130. BK Skuteč - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 09.03.2019 historie
14131. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.03.2019 historie
14132. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.03.2019 historie
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.