www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

mladší žáci U14
Oblasti
ročník 2018/19
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14
základní

tabulka
1. BVK Holice 22 22 0 1810:828 44
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 19 3 1666:928 41
3. SKB Česká Třebová 22 16 6 1129:803 38
4. TJ Sokol Jaroměř-Josefov 22 14 8 1099:1006 36
5. SŠB Pardubice 22 12 10 1213:973 34
6. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 22 11 11 1048:935 33
7. Sokol Hradec Králové "B" 22 10 12 1030:1043 32
8. SK Týniště nad Orlicí 22 9 13 1171:1389 31
9. ADFORS Basket Litomyšl "B" 22 8 14 917:1020 30
10. Sokol Nová Paka 22 5 17 794:1022 27
11. BSK Continental TJ Jičín 22 3 19 523:2024 25
12. BK Skuteč 22 3 19 801:1230 25
1. kolo
14001. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Nová Paka 65:19 (17:8 33:10 47:15)
14002. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Nová Paka 64:30 (21:7 37:18 53:25)
14003. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BVK Holice 40:76 (0:30 9:50 18:65)
14004. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BVK Holice 31:87 (3:23 8:45 18:67)
14005. Sokol Hradec Králové "B" - BK Skuteč 68:35 (18:10 31:22 50:25)
14006. Sokol Hradec Králové "B" - BK Skuteč 59:32 (17:11 37:13 43:23)
14007. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SK Týniště nad Orlicí 46:50 (9:16 17:27 37:37)
14008. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SK Týniště nad Orlicí 36:46 (3:22 15:30 21:39)
14009. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SKB Česká Třebová 23:28 (0:6 8:13 15:19)
14010. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SKB Česká Třebová 28:53 (4:13 18:28 24:40)
14011. BSK Continental TJ Jičín - SŠB Pardubice 5:132 (2:22 2:61 2:97)
14012. BSK Continental TJ Jičín - SŠB Pardubice 17:123 (9:16 10:53 17:91)
2. kolo
14013. Sokol Nová Paka - SŠB Pardubice 24:47 (5:14 10:32 14:37)
14014. Sokol Nová Paka - SŠB Pardubice 22:49 (8:5 10:15 18:35)
14015. SKB Česká Třebová - BSK Continental TJ Jičín 70:17 (21:0 26:11 48:13)
14016. SKB Česká Třebová - BSK Continental TJ Jičín 89:12 (28:2 40:8 69:10)
14017. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl "B" 45:68 (14:8 24:32 39:48)
14018. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl "B" 54:68 (16:20 33:32 41:53)
14019. BK Skuteč - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:48 (8:8 23:20 29:34 43:43)
14020. BK Skuteč - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:39 (7:10 14:16 18:27)
14021. BVK Holice - Sokol Hradec Králové "B" 84:44 (22:6 44:18 62:28)
14022. BVK Holice - Sokol Hradec Králové "B" 82:30 (21:6 35:14 63:24)
14023. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 77:36 (16:3 32:11 57:21)
14024. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 90:33 (19:10 45:14 68:27)
3. kolo
14025. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Nová Paka 47:41 (14:6 28:16 44:28)
14026. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Nová Paka 50:39 (11:6 28:17 40:19)
14027. Sokol Hradec Králové "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:52 (16:9 22:26 35:38)
14028. Sokol Hradec Králové "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:48 (13:9 17:18 36:35)
14029. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BVK Holice 55:77 (14:16 28:39 42:60)
14030. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BVK Holice 51:73 (11:8 24:33 36:53)
14031. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Skuteč 42:25 (10:10 16:19 32:25)
14032. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Skuteč 53:20 (21:6 37:6 43:12)
14033. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 36:72 (7:12 16:29 26:43)
14034. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 24:110 (7:26 9:55 20:78)
14035. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 36:37 (9:8 18:15 26:29)
14036. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 41:46 (6:8 18:27 34:35)
4. kolo
14037. Sokol Nová Paka - SKB Česká Třebová 32:43 (8:10 19:17 30:33)
14038. Sokol Nová Paka - SKB Česká Třebová 46:67 (15:22 28:34 32:54)
14039. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 58:69 (20:9 36:28 44:51)
14040. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 36:115 (12:26 25:48 28:78)
14041. BK Skuteč - BSK Continental TJ Jičín 43:45 (10:11 21:21 28:35)
14042. BK Skuteč - BSK Continental TJ Jičín 31:54 (10:15 18:31 22:39)
14043. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 67:32 (26:8 38:20 57:24)
14044. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 77:31 (22:10 45:13 59:21)
14045. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:40 (12:7 32:12 47:29)
14046. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:46 (19:9 31:16 47:27)
14047. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Hradec Králové "B" 42:28 (10:10 16:20 26:22)
14048. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Hradec Králové "B" 42:59 (12:17 28:21 36:43)
5. kolo
14049. Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Nová Paka 42:45 (18:4 30:16 40:29)
14050. Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Nová Paka 35:42 (11:8 21:17 27:30)
14051. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 33:59 (9:25 17:43 25:51)
14052. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 32:48 (10:8 18:21 23:31)
14053. ADFORS Basket Litomyšl "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:61 (6:18 15:34 27:59)
14054. ADFORS Basket Litomyšl "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34:62 (4:22 16:37 32:51)
14055. BSK Continental TJ Jičín - BVK Holice 19:117 (2:26 7:56 9:91)
14056. BSK Continental TJ Jičín - BVK Holice 16:139 (1:41 7:74 9:111)
14057. SŠB Pardubice - BK Skuteč 68:37 (14:10 32:22 53:26)
14058. SŠB Pardubice - BK Skuteč 70:44 (12:15 32:23 46:38)
14059. SKB Česká Třebová - SK Týniště nad Orlicí 78:34 (22:9 39:16 60:26)
14060. SKB Česká Třebová - SK Týniště nad Orlicí 87:32 (26:9 40:12 68:16)
6. kolo
14061. Sokol Nová Paka - SK Týniště nad Orlicí 53:36 (13:8 31:20 39:34)
14062. Sokol Nová Paka - SK Týniště nad Orlicí 18:44 (2:20 6:30 12:40)
14063. BK Skuteč - SKB Česká Třebová 31:54 (4:11 14:21 25:38)
14064. BK Skuteč - SKB Česká Třebová 21:72 (4:21 7:31 11:56)
14065. BVK Holice - SŠB Pardubice 90:33 (18:3 41:11 64:24)
14066. BVK Holice - SŠB Pardubice 81:36 (21:4 35:19 56:29)
14067. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BSK Continental TJ Jičín 152:15 (44:0 83:6 107:13)
14068. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BSK Continental TJ Jičín 99:30 (23:13 43:16 67:28)
14069. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ADFORS Basket Litomyšl "B" 68:29 (17:11 36:13 48:20)
14070. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ADFORS Basket Litomyšl "B" 69:15 (18:5 42:8 51:13)
14071. Sokol Hradec Králové "B" - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:38 (5:6 19:13 30:26)
14072. Sokol Hradec Králové "B" - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:32 (14:2 29:12 41:18)
7. kolo
14073. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - Sokol Nová Paka 46:21 (12:6 24:10 40:19)
14074. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - Sokol Nová Paka 40:18 (9:6 19:10 29:14)
14075. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Hradec Králové "B" 27:41 (10:8 12:23 22:33)
14076. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Hradec Králové "B" 42:70 (18:18 26:42 32:52)
14077. BSK Continental TJ Jičín - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 28:96 (4:23 10:48 20:70)
14078. BSK Continental TJ Jičín - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 8:109 (2:33 2:53 6:77)
14079. SŠB Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:83 (4:22 8:46 15:56)
14080. SŠB Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:84 (9:21 21:46 25:65)
14081. SKB Česká Třebová - BVK Holice 32:46 (7:15 16:25 24:33)
14082. SKB Česká Třebová - BVK Holice 39:46 (11:12 24:21 35:37)
14083. SK Týniště nad Orlicí - BK Skuteč 56:47 (13:14 28:26 44:30)
14084. SK Týniště nad Orlicí - BK Skuteč 50:40 (10:10 19:28 31:30)
8. kolo
14085. Sokol Nová Paka - BK Skuteč 33:38 (8:9 15:20 25:29)
14086. Sokol Nová Paka - BK Skuteč 23:34 (2:6 6:19 13:25)
14087. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 91:48 (33:6 51:19 78:30)
14088. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 106:46 (30:11 55:20 84:33)
14089. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKB Česká Třebová 64:42 (13:15 32:21 52:29)
14090. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKB Česká Třebová 50:43 (15:13 23:27 36:35)
14091. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SŠB Pardubice 24:57 (5:8 11:18 17:34)
14092. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SŠB Pardubice 41:34 (14:10 22:17 30:24)
14093. Sokol Hradec Králové "B" - BSK Continental TJ Jičín 36:34 (12:8 16:14 26:25)
14094. Sokol Hradec Králové "B" - BSK Continental TJ Jičín 32:54 (12:16 19:30 22:38)
14095. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - ADFORS Basket Litomyšl "B" 43:21 (10:6 21:10 37:14)
14096. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - ADFORS Basket Litomyšl "B" 46:32 (10:10 18:19 33:27)
9. kolo
14097. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Nová Paka 49:27 (4:6 26:9 36:17)
14098. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Nová Paka 42:29 (10:2 26:8 36:13)
14099. BSK Continental TJ Jičín - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:109 (4:23 11:43 13:76)
14100. BSK Continental TJ Jičín - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:98 (1:30 6:54 17:80)
14101. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 44:56 (9:15 19:27 32:44)
14102. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 41:31 (6:6 19:13 30:21)
14103. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 38:45 (11:10 14:26 25:37)
14104. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 42:38 (7:10 15:19 33:29)
14105. SK Týniště nad Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:100 (14:22 28:52 46:68)
14106. SK Týniště nad Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69:90 (16:16 32:46 47:68)
14107. BK Skuteč - BVK Holice 41:73 (10:20 17:42 28:57)
14108. BK Skuteč - BVK Holice 30:76 (4:21 18:39 22:57)
10. kolo
14109. Sokol Nová Paka - BVK Holice 19:88 (6:18 15:39 17:64)
14110. Sokol Nová Paka - BVK Holice 32:75 (11:13 14:35 17:55)
14111. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Skuteč 83:41 (17:9 41:20 62:33)
14112. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Skuteč 89:38 (18:8 37:14 64:25)
14113. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SK Týniště nad Orlicí 56:51 (18:11 31:23 46:41)
14114. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SK Týniště nad Orlicí 50:49 (16:9 25:22 41:36)
14115. Sokol Hradec Králové "B" - SKB Česká Třebová 36:45 (14:13 22:26 28:41)
14116. Sokol Hradec Králové "B" - SKB Česká Třebová 50:57 (15:18 29:28 37:41)
14117. SŠB Pardubice - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:46 (12:11 22:25 28:35)
14118. SŠB Pardubice - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:49 (7:12 15:26 25:38)
14119. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BSK Continental TJ Jičín 90:17 (20:5 40:9 67:11)
14120. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BSK Continental TJ Jičín 96:26 (18:8 36:9 58:14)
11. kolo
14121. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Nová Paka 8:92 (2:24 2:47 2:69)
14122. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Nová Paka 13:89 (6:18 8:44 9:66)
14123. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 52:32 (12:5 23:14 34:23)
14124. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 40:30 (9:12 17:16 26:24)
14125. SKB Česká Třebová - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:36 (10:7 12:12 20:26)
14126. SKB Česká Třebová - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:39 (13:13 27:23 33:33)
14127. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové "B" 60:51 (14:17 29:29 43:40)
14128. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové "B" 65:60 (22:17 36:32 55:42)
14129. BK Skuteč - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 54:31 (14:10 31:18 45:19)
14130. BK Skuteč - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 39:44 (6:10 16:20 27:32)
14131. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 75:42 (18:8 39:20 55:31)
14132. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84:81 (25:20 48:41 66:61)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.