www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

starší minižáci U13
Oblasti
ročník 2018/19
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13
Krajský přebor starších minižáků U13B "B1"

tabulka
1. BC Benešov U13B 10 9 1 440:326 19
2. SK Velká Ohrada z.s.U13B (ms) 10 7 3 412:344 17
3. BK Beroun U13B(ms) 10 4 6 407:458 14
4. BA Sparta Prahaz.s."C"(ms) 10 4 6 327:407 14
5. BŠ-Tygři Praha U13B (mix)(ms) 10 3 7 416:399 13
6. KELTI Nové Strašecí U13B (mix)(ms) 10 3 7 389:457 13
1. kolo
115. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BC Benešov U13B 32:49 (6:2 16:18 24:26)
116. BA Sparta U13B "C"(ms) - Velká Ohrada U13B(ms) 16:29 (3:14 7:24 9:24)
117. Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) - BK Beroun U13B(ms) 34:26 (12:10 16:15 22:16)
2. kolo
118. BC Benešov U13B - BK Beroun U13B(ms) 47:32 (16:12 24:22 34:24)
119. Velká Ohrada U13B(ms) - Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) 37:35 (14:7 25:17 31:29 )
120. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BA Sparta U13B "C"(ms) 37:47 (6:10 20:22 35:28)
3. kolo
121. BA Sparta U13B "C"(ms) - BC Benešov U13B 40:55 (2:20 10:31 20:50)
122. Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 54:44 (6:16 24:22 36:36)
123. BK Beroun U13B(ms) - Velká Ohrada U13B(ms) 36:38 (14:16 18:22 24:32)
4. kolo
124. BC Benešov U13B - Velká Ohrada U13B(ms) 48:34 (8:7 25:17 34:24)
125. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BK Beroun U13B(ms) 83:11 (20:2 34:3 60:7)
126. BA Sparta U13B "C"(ms) - Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) 36:32 (8:4 20:17 26:19 28:28)
5. kolo
127. Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) - BC Benešov U13B 39:67 (8:15 21:25 25:43)
128. BK Beroun U13B(ms) - BA Sparta U13B "C"(ms) 69:43 (20:7 39:18 57:23)
129. Velká Ohrada U13B(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 43:48 (12:5 22:17 38:34)
6. kolo
130. BC Benešov U13B - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 20:0 historie
131. Velká Ohrada U13B(ms) - BA Sparta U13B "C"(ms) 55:16 (19:3 26:5 49:7)
132. BK Beroun U13B(ms) - Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) 62:55 (12:19 30:27 43:49)
7. kolo
133. BK Beroun U13B(ms) - BC Benešov U13B 51:61 (12:8 24:24 40:42)
134. Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) - Velká Ohrada U13B(ms) 52:56 (14:16 20:25 40:46)
135. BA Sparta U13B "C"(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 35:23 (4:10 16:16 18:23)
8. kolo
136. BC Benešov U13B - BA Sparta U13B "C"(ms) 47:34 (14:4 16:17 30:21)
137. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) 94:38 (24:12 49:20 73:28)
138. Velká Ohrada U13B(ms) - BK Beroun U13B(ms) 33:31 (4:14 18:18 22:21)
9. kolo
139. Velká Ohrada U13B(ms) - BC Benešov U13B 44:46 (12:14 24:26 36:36)
140. BK Beroun U13B(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 59:39 (15:11 30:18 42:25)
141. Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) - BA Sparta U13B "C"(ms) 30:35 (5:12 15:21 21:27)
10. kolo
142. BC Benešov U13B - Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) 0:20 historie
143. BA Sparta U13B "C"(ms) - BK Beroun U13B(ms) 25:30 (0:8 9:19 11:22 24:24)
144. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - Velká Ohrada U13B(ms) 16:43 (6:17 12:23 16:37)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.