www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

starší minižáci U13
Oblasti
ročník 2018/19
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13
Krajský přebor starších minižáků U13B "B"

tabulka
1. BK Beroun U13B(ms) 10 7 3 465:381 17
2. BC Benešov U13B 9 7 2 407:300 16
3. SK Velká Ohrada z.s.U13B (ms) 10 6 4 374:375 16
4. KELTI Nové Strašecí U13B (mix)(ms) 9 4 5 379:422 13
5. BŠ-Tygři Praha U13B (mix)(ms) 9 3 6 349:377 12
6. BA Sparta Prahaz.s."C"(ms) 9 1 8 321:440 10
1. kolo
85. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BC Benešov U13B 23:37 (7:11 13:19 17:31)
86. BA Sparta U13B "C"(ms) - Velká Ohrada U13B(ms) 32:22 (4:6 24:12 26:18)
87. Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) - BK Beroun U13B(ms) 27:45 (12:10 15:22 21:32)
2. kolo
88. BC Benešov U13B - BK Beroun U13B(ms) 63:30 (24:4 36:11 53:17)
89. Velká Ohrada U13B(ms) - Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) 37:35 (6:10 17:18 25:24)
90. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BA Sparta U13B "C"(ms) 46:35 (14:7 24:15 38:22)
3. kolo
91. BA Sparta U13B "C"(ms) - BC Benešov U13B 38:55 (2:12 20:29 22:44)
92. Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 55:40 (8:8 33:21 47:28)
93. BK Beroun U13B(ms) - Velká Ohrada U13B(ms) 53:29 (18:4 25:18 51:25)
4. kolo
94. BC Benešov U13B - Velká Ohrada U13B(ms) 45:30 (8:8 25:15 37:19)
95. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BK Beroun U13B(ms) 70:12 (20:3 47:6 59:12)
96. BA Sparta U13B "C"(ms) - Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) 33:51 (3:18 31:13 21:41)
5. kolo
97. Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) - BC Benešov U13B 54:48 (9:16 22:23 35:36)
98. BK Beroun U13B(ms) - BA Sparta U13B "C"(ms) 75:39 (25:11 37:18 59:29)
99. Velká Ohrada U13B(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 56:36 (17:13 31:21 47:27)
6. kolo
100. BC Benešov U13B - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 20:0 historie
101. Velká Ohrada U13B(ms) - BA Sparta U13B "C"(ms) 36:33 (19:2 22:20 28:26)
102. BK Beroun U13B(ms) - Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) 43:36 (10:6 18:15 28:23)
7. kolo
103. BK Beroun U13B(ms) - BC Benešov U13B 54:42 (9:16 28:26 38:32)
104. Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) - Velká Ohrada U13B(ms) 33:48 (13:8 23:26 31:37)
105. BA Sparta U13B "C"(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 25.03.2019 15:30 historie
8. kolo
106. BC Benešov U13B - BA Sparta U13B "C"(ms) (47:37) (12:9 21:25 33:27)
107. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) 74:33 (26:7 48:14 68:19)
108. Velká Ohrada U13B(ms) - BK Beroun U13B(ms) 28:25 (12:2 20:15 24:19)
9. kolo
109. Velká Ohrada U13B(ms) - BC Benešov U13B (34:50) (7:12 17:17 21:29)
110. BK Beroun U13B(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 75:27 (18:3 29:9 52:20)
111. Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) - BA Sparta U13B "C"(ms) 55:54 (20:5 32:27 43:31)
10. kolo
112. BC Benešov U13B - Kelti Nov Strašecí U13 (mix)(ms) historie
113. BA Sparta U13B "C"(ms) - BK Beroun U13B(ms) (20:53) (0:17 9:25 11:42)
114. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - Velká Ohrada U13B(ms) (33:54) (12:16 17:26 25:34 33:54)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.