www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

nejmladší minižáci U11
Oblasti
ročník 2018/19
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11
jih

tabulka
1. BVK Holice 12 10 2 790:488 22
2. BK Synthesia Pardubice 10 9 1 676:361 19
3. Sokol Hradec Králové 12 7 5 674:602 19
4. ADFORS Basket Litomyšl 10 6 4 636:432 16
5. SŠB Pardubice 10 5 5 545:522 15
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10 5 5 556:576 15
7. BK NAPOS Vysoká n.L. 10 3 7 419:612 13
8. TJ Svitavy 10 3 7 366:637 13
9. BK Ústí nad Orlicí 12 0 12 426:858 12
1. kolo
11001. TJ Svitavy - Sokol Hradec Králové 17:76 (8:27 8:47 17:58)
11002. TJ Svitavy - Sokol Hradec Králové 18:66 (4:24 8:36 10:50)
11003. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 59:47 (19:8 31:22 49:36)
11004. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 40:74 (12:20 25:33 34:56)
11005. BK Ústí nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 36:52 (14:17 25:32 26:44)
11006. BK Ústí nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 42:58 (8:18 18:29 34:44)
11007. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice 20:62 (8:14 12:34 18:38)
11008. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice 22:76 (8:10 12:40 20:52)
2. kolo
11009. BK NAPOS Vysoká n.L. - BVK Holice 26:86 (8:22 12:42 16:68)
11010. BK NAPOS Vysoká n.L. - BVK Holice 26:64 (8:18 13:36 15:48)
11011. SŠB Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 62:35 (14:11 30:17 50:21)
11012. SŠB Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 46:35 (9:8 21:16 28:29)
11013. Sokol Hradec Králové - ADFORS Basket Litomyšl 64:45 (20:7 36:18 54:36)
11014. Sokol Hradec Králové - ADFORS Basket Litomyšl 62:44 (18:16 36:26 50:34)
11015. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Svitavy 51:34 (16:10 26:17 51:23)
11016. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Svitavy 39:63 (10:13 13:35 25:44)
3. kolo
11017. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:47 (14:7 26:30 42:41)
11018. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:60 (22:13 26:28 44:45)
11019. BK Ústí nad Orlicí - Sokol Hradec Králové 46:78 (1:29 20:43 35:66)
11020. BK Ústí nad Orlicí - Sokol Hradec Králové 54:67 (14:16 21:34 33:55)
11021. BVK Holice - SŠB Pardubice 70:40 (24:9 44:15 54:25)
11022. BVK Holice - SŠB Pardubice 63:40 (14:8 34:15 48:23)
11023. BK Synthesia Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L. 50:44 (13:4 36:16 44:28)
11024. BK Synthesia Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L. 67:27 (17:8 37:16 52:19)
4. kolo
11025. SŠB Pardubice - BK Synthesia Pardubice 49:56 (12:5 28:16 30:46)
11026. SŠB Pardubice - BK Synthesia Pardubice 32:66 (12:22 22:30 25:56)
11027. Sokol Hradec Králové - BVK Holice 47:62 (14:14 14:37 25:58)
11028. Sokol Hradec Králové - BVK Holice 40:67 (13:8 16:39 32:52)
11029. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Ústí nad Orlicí 95:43 (24:8 38:25 65:35)
11030. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Ústí nad Orlicí 88:34 (22:4 44:8 76:22)
11031. TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 34:66 (2:28 20:39 23:55)
11032. TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 28:76 (0:30 9:39 20:51)
5. kolo
11033. BK Ústí nad Orlicí - TJ Svitavy 44:52 (12:2 24:28 35:30)
11034. BK Ústí nad Orlicí - TJ Svitavy 41:60 (2:15 19:23 33:49)
11035. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:38 (25:10 47:15 63:21)
11036. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:33 (29:19 54:27 74:31)
11037. BK Synthesia Pardubice - Sokol Hradec Králové 75:37 (25:7 49:17 61:27)
11038. BK Synthesia Pardubice - Sokol Hradec Králové 86:25 (24:8 46:12 62:19)
11039. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice 36:65 (12:13 20:33 24:47)
11040. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice 62:90 (20:12 33:32 48:64)
6. kolo
11041. Sokol Hradec Králové - BK NAPOS Vysoká n.L. 51:57 (12:10 34:25 40:41)
11042. Sokol Hradec Králové - BK NAPOS Vysoká n.L. 61:31 (23:4 37:9 47:15)
11043. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Synthesia Pardubice 67:64 (14:19 21:35 36:52)
11044. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Synthesia Pardubice 38:74 (9:11 19:35 32:54)
11045. TJ Svitavy - BVK Holice 34:84 (6:16 11:39 22:63)
11046. TJ Svitavy - BVK Holice 26:94 (7:18 11:40 21:62)
11047. ADFORS Basket Litomyšl - BK Ústí nad Orlicí 102:5 (20:2 52:2 64:3)
11048. ADFORS Basket Litomyšl - BK Ústí nad Orlicí 98:11 (18:0 50:2 62:11)
7. kolo
11049. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 06.01.2019 historie
11050. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 06.01.2019 historie
11051. BK Synthesia Pardubice - TJ Svitavy 06.01.2019 historie
11052. BK Synthesia Pardubice - TJ Svitavy 06.01.2019 historie
11053. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 06.01.2019 historie
11054. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 06.01.2019 historie
11055. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové 06.01.2019 historie
11056. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové 06.01.2019 historie
8. kolo
11057. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SŠB Pardubice 19.01.2019 historie
11058. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SŠB Pardubice 19.01.2019 historie
11059. TJ Svitavy - BK NAPOS Vysoká n.L. 19.01.2019 10:00 historie
11060. TJ Svitavy - BK NAPOS Vysoká n.L. 19.01.2019 12:00 historie
11061. ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 19.01.2019 historie
11062. ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 19.01.2019 historie
11063. BK Ústí nad Orlicí - BVK Holice 19.01.2019 historie
11064. BK Ústí nad Orlicí - BVK Holice 19.01.2019 historie
9. kolo
11065. BK Synthesia Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 02.02.2019 historie
11066. BK Synthesia Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 02.02.2019 historie
11067. BK NAPOS Vysoká n.L. - ADFORS Basket Litomyšl 02.02.2019 historie
11068. BK NAPOS Vysoká n.L. - ADFORS Basket Litomyšl 02.02.2019 historie
11069. SŠB Pardubice - TJ Svitavy 02.02.2019 historie
11070. SŠB Pardubice - TJ Svitavy 02.02.2019 historie
11071. Sokol Hradec Králové - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 02.02.2019 historie
11072. Sokol Hradec Králové - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 02.02.2019 historie
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.