www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

nejmladší minižáci U11
Oblasti
ročník 2018/19
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11
jih

tabulka
1. BK Synthesia Pardubice 20 18 2 1442:625 38
2. BVK Holice 20 16 4 1321:853 36
3. SŠB Pardubice 20 12 8 1109:1001 32
4. Sokol Hradec Králové 20 11 9 1127:1035 31
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20 11 9 1091:1114 31
6. BK NAPOS Vysoká n.L. 20 8 12 874:1071 28
7. ADFORS Basket Litomyšl 20 7 13 994:1078 27
8. TJ Svitavy 20 6 14 721:1133 26
9. BK Ústí nad Orlicí 20 1 19 722:1491 21
1. kolo
11001. TJ Svitavy - Sokol Hradec Králové 17:76 (8:27 8:47 17:58)
11002. TJ Svitavy - Sokol Hradec Králové 18:66 (4:24 8:36 10:50)
11003. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 59:47 (19:8 31:22 49:36)
11004. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 40:74 (12:20 25:33 34:56)
11005. BK Ústí nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 36:52 (14:17 25:32 26:44)
11006. BK Ústí nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 42:58 (8:18 18:29 34:44)
11007. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice 20:62 (8:14 12:34 18:38)
11008. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice 22:76 (8:10 12:40 20:52)
2. kolo
11009. BK NAPOS Vysoká n.L. - BVK Holice 26:86 (8:22 12:42 16:68)
11010. BK NAPOS Vysoká n.L. - BVK Holice 26:64 (8:18 13:36 15:48)
11011. SŠB Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 62:35 (14:11 30:17 50:21)
11012. SŠB Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 46:35 (9:8 21:16 28:29)
11013. Sokol Hradec Králové - ADFORS Basket Litomyšl 64:45 (20:7 36:18 54:36)
11014. Sokol Hradec Králové - ADFORS Basket Litomyšl 62:44 (18:16 36:26 50:34)
11015. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Svitavy 51:34 (16:10 26:17 51:23)
11016. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Svitavy 39:63 (10:13 13:35 25:44)
3. kolo
11017. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:47 (14:7 26:30 42:41)
11018. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:60 (22:13 26:28 44:45)
11019. BK Ústí nad Orlicí - Sokol Hradec Králové 46:78 (1:29 20:43 35:66)
11020. BK Ústí nad Orlicí - Sokol Hradec Králové 54:67 (14:16 21:34 33:55)
11021. BVK Holice - SŠB Pardubice 70:40 (24:9 44:15 54:25)
11022. BVK Holice - SŠB Pardubice 63:40 (14:8 34:15 48:23)
11023. BK Synthesia Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L. 50:44 (13:4 36:16 44:28)
11024. BK Synthesia Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L. 67:27 (17:8 37:16 52:19)
4. kolo
11025. SŠB Pardubice - BK Synthesia Pardubice 49:56 (12:5 28:16 30:46)
11026. SŠB Pardubice - BK Synthesia Pardubice 32:66 (12:22 22:30 25:56)
11027. Sokol Hradec Králové - BVK Holice 47:62 (14:14 14:37 25:58)
11028. Sokol Hradec Králové - BVK Holice 40:67 (13:8 16:39 32:52)
11029. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Ústí nad Orlicí 95:43 (24:8 38:25 65:35)
11030. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Ústí nad Orlicí 88:34 (22:4 44:8 76:22)
11031. TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 34:66 (2:28 20:39 23:55)
11032. TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 28:76 (0:30 9:39 20:51)
5. kolo
11033. BK Ústí nad Orlicí - TJ Svitavy 44:52 (12:2 24:28 35:30)
11034. BK Ústí nad Orlicí - TJ Svitavy 41:60 (2:15 19:23 33:49)
11035. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 76:38 (25:10 47:15 63:21)
11036. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:33 (29:19 54:27 74:31)
11037. BK Synthesia Pardubice - Sokol Hradec Králové 75:37 (25:7 49:17 61:27)
11038. BK Synthesia Pardubice - Sokol Hradec Králové 86:25 (24:8 46:12 62:19)
11039. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice 36:65 (12:13 20:33 24:47)
11040. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice 62:90 (20:12 33:32 48:64)
6. kolo
11041. Sokol Hradec Králové - BK NAPOS Vysoká n.L. 51:57 (12:10 34:25 40:41)
11042. Sokol Hradec Králové - BK NAPOS Vysoká n.L. 61:31 (23:4 37:9 47:15)
11043. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Synthesia Pardubice 67:64 (14:19 21:35 36:52)
11044. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Synthesia Pardubice 38:74 (9:11 19:35 32:54)
11045. TJ Svitavy - BVK Holice 34:84 (6:16 11:39 22:63)
11046. TJ Svitavy - BVK Holice 26:94 (7:18 11:40 21:62)
11047. ADFORS Basket Litomyšl - BK Ústí nad Orlicí 102:5 (20:2 52:2 64:3)
11048. ADFORS Basket Litomyšl - BK Ústí nad Orlicí 98:11 (18:0 50:2 62:11)
7. kolo
11049. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 60:23 (12:7 31:13 47:21)
11050. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 70:52 (16:7 37:15 57:35)
11051. BK Synthesia Pardubice - TJ Svitavy 82:23 (26:6 40:10 63:21)
11052. BK Synthesia Pardubice - TJ Svitavy 77:7 (21:1 43:1 59:3)
11053. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35:51 (12:13 26:20 31:33)
11054. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:56 (14:14 27:20 43:35)
11055. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové 71:34 (16:2 34:15 41:28)
11056. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové 73:46 (13:8 27:20 47:32)
8. kolo
11057. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SŠB Pardubice 56:45 (17:11 35:21 47:34)
11058. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SŠB Pardubice 80:58 (11:19 37:30 59:42)
11059. TJ Svitavy - BK NAPOS Vysoká n.L. 39:55 (8:16 16:26 28:32)
11060. TJ Svitavy - BK NAPOS Vysoká n.L. 48:30 (12:6 18:16 29:26)
11061. ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 26:78 (6:18 14:36 18:62)
11062. ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 17:94 (6:9 14:31 17:58)
11063. BK Ústí nad Orlicí - BVK Holice 42:79 (9:22 19:42 27:65)
11064. BK Ústí nad Orlicí - BVK Holice 34:119 (7:31 15:52 21:87)
9. kolo
11065. BK Synthesia Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 103:25 (27:8 50:21 73:23)
11066. BK Synthesia Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 130:25 (30:3 68:9 106:11)
11067. BK NAPOS Vysoká n.L. - ADFORS Basket Litomyšl 26:51 (7:10 16:21 24:33)
11068. BK NAPOS Vysoká n.L. - ADFORS Basket Litomyšl 57:45 (14:6 38:18 46:28)
11069. SŠB Pardubice - TJ Svitavy 34:31 (18:7 18:13 25:21)
11070. SŠB Pardubice - TJ Svitavy 36:25 (18:4 21:8 34:14)
11071. Sokol Hradec Králové - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:82 (14:17 27:30 46:46 57:57)
11072. Sokol Hradec Králové - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:45 (24:10 40:25 65:31)
10. kolo
11073. BK Synthesia Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:15 (16:2 28:9 45:9)
11074. BK Synthesia Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:34 (10:6 18:18 36:22)
11075. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 56:46 (18:6 20:15 44:23)
11076. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 75:52 (28:11 34:25 63:34)
11077. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Ústí nad Orlicí 52:34 (10:10 24:20 42:26)
11078. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Ústí nad Orlicí 48:55 (6:17 20:25 30:43)
11. kolo
11079. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:37 (24:4 38:19 52:31)
11080. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:79 (15:12 29:32 41:53)
11081. Sokol Hradec Králové - ADFORS Basket Litomyšl 58:23 (20:2 34:13 42:17)
11082. Sokol Hradec Králové - ADFORS Basket Litomyšl 72:23 (16:2 38:6 52:15)
11083. TJ Svitavy - BK Ústí nad Orlicí 46:39 (12:12 24:20 34:27)
11084. TJ Svitavy - BK Ústí nad Orlicí 56:42 (19:7 35:16 48:28)
12. kolo
11085. BK Synthesia Pardubice - BVK Holice 36:51 (0:17 16:25 22:43)
11086. BK Synthesia Pardubice - BVK Holice 62:41 (16:11 34:21 48:25)
11087. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové 61:49 (13:16 34:23 43:37)
11088. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové 55:60 (27:12 41:32 43:50)
11089. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Svitavy 48:37 (18:13 40:18 42:27)
11090. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Svitavy 53:43 (8:9 28:19 38:33)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.