www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

starší minižáci U13
Oblasti
ročník 2018/19
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13
skupina VPII

tabulka
1. BK NAPOS Vysoká n.L. 18 15 3 1169:668 33
2. Loko Trutnov 18 15 3 1284:742 33
3. BK Přelouč 18 14 4 1163:863 32
4. SK Týniště nad Orlicí 18 12 6 1254:820 30
5. SŠB Pardubice 18 11 7 917:847 29
6. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 18 8 10 973:768 26
7. TJ Sokol Stěžery 18 7 11 843:959 25
8. BK Studánka Pardubice 18 4 14 827:1295 22
9. ADFORS Basket Litomyšl "B" 18 4 14 773:889 22
10. Sokol Vysoké Mýto 18 0 18 412:1764 18
1. kolo
13251. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 35:28 (7:10 16:16 25:28)
13252. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 34:49 (8:14 20:29 26:41)
13255. BK Studánka Pardubice - BK Přelouč 48:52 (12:12 28:26 40:37)
13256. BK Studánka Pardubice - BK Přelouč 35:68 (8:21 14:34 21:54)
13259. Sokol Vysoké Mýto - SK Týniště nad Orlicí 20:131 (4:40 12:76 16:98)
13260. Sokol Vysoké Mýto - SK Týniště nad Orlicí 12:109 (0:33 8:57 10:81)
13261. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov 67:37 (20:6 37:10 53:25)
13262. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov 53:37 (13:10 27:18 39:31)
2. kolo
13263. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - Loko Trutnov 26:67 (8:18 15:34 21:47)
13264. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - Loko Trutnov 31:93 (6:20 12:49 20:76)
13265. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 55:44 (17:11 32:23 42:28)
13266. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 57:32 (10:5 19:10 29:26)
13269. BK Přelouč - SŠB Pardubice 54:42 (10:10 24:18 40:32)
13270. BK Přelouč - SŠB Pardubice 34:59 (8:18 12:32 25:42)
13273. ADFORS Basket Litomyšl "B" - TJ Sokol Stěžery 50:28 (15:11 20:17 35:20)
13274. ADFORS Basket Litomyšl "B" - TJ Sokol Stěžery 43:46 (13:11 24:31 36:35)
3. kolo
13275. TJ Sokol Stěžery - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 42:36 (16:11 28:24 38:30)
13276. TJ Sokol Stěžery - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 48:45 (8:16 20:27 43:31)
13277. BK Studánka Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 54:41 (12:9 28:20 41:29)
13278. BK Studánka Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 66:50 (7:15 30:25 43:41)
13281. Sokol Vysoké Mýto - BK Přelouč 11:123 (7:28 8:72 11:97)
13282. Sokol Vysoké Mýto - BK Přelouč 26:122 (11:18 16:60 24:86)
13285. Loko Trutnov - SK Týniště nad Orlicí 77:63 (19:17 38:39 57:56)
13286. Loko Trutnov - SK Týniště nad Orlicí 63:49 (16:19 33:31 49:41)
4. kolo
13287. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - SK Týniště nad Orlicí 45:52 (8:18 31:29 39:46)
13288. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - SK Týniště nad Orlicí 64:26 (10:8 26:10 40:21)
13291. BK Přelouč - BK NAPOS Vysoká n.L. 44:66 (13:13 27:31 38:43)
13292. BK Přelouč - BK NAPOS Vysoká n.L. 42:66 (10:15 20:30 34:44)
13295. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SŠB Pardubice 38:45 (4:15 20:23 22:33)
13296. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SŠB Pardubice 29:35 (3:14 11:21 19:31)
13297. TJ Sokol Stěžery - BK Studánka Pardubice 62:51 (7:14 21:27 34:41)
13298. TJ Sokol Stěžery - BK Studánka Pardubice 55:41 (11:12 23:21 45:30)
5. kolo
13299. BK Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 28:65 (13:8 14:37 24:43)
13300. BK Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 20:100 (3:18 9:51 13:69)
13301. SŠB Pardubice - TJ Sokol Stěžery 40:31 (17:2 21:10 32:23)
13302. SŠB Pardubice - TJ Sokol Stěžery 51:43 (18:8 29:17 43:25)
13303. Sokol Vysoké Mýto - ADFORS Basket Litomyšl "B" 21:86 (2:27 12:45 19:62)
13304. Sokol Vysoké Mýto - ADFORS Basket Litomyšl "B" 36:76 (4:10 10:31 23:54)
13307. Loko Trutnov - BK Přelouč 63:74 (10:15 22:35 47:55)
13308. Loko Trutnov - BK Přelouč 76:73 (21:13 47:27 55:48 67:67)
6. kolo
13313. BK Přelouč - SK Týniště nad Orlicí 55:53 (8:11 29:17 50:34)
13314. BK Přelouč - SK Týniště nad Orlicí 63:49 (9:11 31:24 44:36)
13317. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 38:62 (7:20 17:32 27:48)
13318. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 26:69 (6:16 11:35 18:53)
13319. TJ Sokol Stěžery - Sokol Vysoké Mýto 99:11 (24:5 51:9 77:11)
13320. TJ Sokol Stěžery - Sokol Vysoké Mýto 107:10 (21:6 49:6 79:8)
13321. BK Studánka Pardubice - SŠB Pardubice 62:95 (8:22 25:51 48:75)
13322. BK Studánka Pardubice - SŠB Pardubice 57:116 (13:27 31:53 54:85)
7. kolo
13323. SŠB Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 36:24 (9:6 16:9 32:19)
13324. SŠB Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 31:45 (6:14 14:20 22:28)
13325. Sokol Vysoké Mýto - BK Studánka Pardubice 37:71 (11:16 21:35 28:48)
13326. Sokol Vysoké Mýto - BK Studánka Pardubice 42:85 (11:13 13:39 25:60)
13327. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 67:33 (18:12 35:19 49:27)
13328. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 68:42 (21:10 37:16 55:26)
13329. Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl "B" 46:42 (14:8 29:16 35:30)
13330. Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl "B" 63:44 (17:15 38:19 47:36)
8. kolo
13335. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BK Přelouč 52:63 (13:20 28:37 38:53)
13336. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BK Přelouč 59:72 (10:18 30:33 45:55)
13339. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SK Týniště nad Orlicí 20:57 (6:15 10:27 12:43)
13340. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SK Týniště nad Orlicí 24:61 (7:12 10:28 15:41)
13341. TJ Sokol Stěžery - Loko Trutnov 20:76 (4:20 10:40 14:54)
13342. TJ Sokol Stěžery - Loko Trutnov 28:85 (8:19 10:39 16:60)
13343. BK Studánka Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L. 28:78 (9:29 18:46 20:64)
13344. BK Studánka Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L. 25:101 (8:33 10:51 16:81)
13345. SŠB Pardubice - Sokol Vysoké Mýto 56:34 (13:5 22:24 40:28)
13346. SŠB Pardubice - Sokol Vysoké Mýto 66:38 (20:4 29:10 57:12)
9. kolo
13347. Sokol Vysoké Mýto - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 17:94 (8:12 11:45 13:65)
13348. Sokol Vysoké Mýto - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 14:115 (5:22 7:55 12:78)
13349. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice 49:22 (9:6 21:10 32:16)
13350. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice 62:37 (15:11 36:21 50:29)
13351. Loko Trutnov - BK Studánka Pardubice 93:34 (22:10 47:18 73:24)
13352. Loko Trutnov - BK Studánka Pardubice 79:42 (26:9 38:22 62:32)
13353. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Stěžery 83:58 (28:14 45:26 65:40)
13354. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Stěžery 101:40 (30:4 52:20 77:32)
10. kolo
13361. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Přelouč 54:64 (8:18 22:32 41:46)
13362. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Přelouč 43:59 (10:9 23:32 33:47)
13365. BK Studánka Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 42:86 (6:17 15:36 25:61)
13366. BK Studánka Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 38:75 (5:27 15:41 23:58)
13367. SŠB Pardubice - Loko Trutnov 35:65 (8:10 14:26 22:51)
13368. SŠB Pardubice - Loko Trutnov 28:35 (4:5 14:7 23:19)
13369. Sokol Vysoké Mýto - BK NAPOS Vysoká n.L. 21:106 (2:23 8:45 17:68)
13370. Sokol Vysoké Mýto - BK NAPOS Vysoká n.L. 29:89 (12:19 12:45 19:62)
11. kolo
13371. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 41:49 (10:12 26:21 34:27)
13372. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 49:46 (16:5 19:19 42:26)
13373. Loko Trutnov - Sokol Vysoké Mýto 110:16 (24:2 46:9 80:11)
13374. Loko Trutnov - Sokol Vysoké Mýto 119:17 (38:6 72:9 94:15)
13375. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 60:66 (12:17 24:31 42:50)
13376. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 87:57 (14:16 34:30 57:44)
13379. BK Přelouč - TJ Sokol Stěžery 52:32 (20:5 32:11 46:19)
13380. BK Přelouč - TJ Sokol Stěžery 49:29 (8:11 27:15 35:25)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.