www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

nejmladší minižákyně U11
Oblasti
ročník 2018/19
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"

tabulka
1. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 12 12 0 1382:221 24
2. BC Slaný U11G 12 10 2 868:320 22
3. BC Benešov U11G(ms) 12 7 5 651:486 19
4. BC Kolín z.s.U11G(mix) 12 6 6 554:605 18
5. BK Kralupy Junior U11G(ms) 12 4 8 456:736 16
6. BK Brandýs n. L.o.s. U11G 12 2 10 254:811 14
7. TJ Sokol Kladno U11G 12 1 11 164:1150 13
1. kolo
1. BC Kolín z.s.U11G(mix) - BK Brandýs 60:16 (18:4 24:4 52:10)
2. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - TJ Sokol Kladno U11G 139:4 (29:0 67:0 89:4)
3. Slaný U11G - BC Benešov U11G(ms) 59:15 (14:2 26:8 38:11)
2. kolo
4. TJ Sokol Kladno U11G - Slaný U11G 8:103 (2:24 6:46 6:75 )
5. BK Brandýs - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 5:133 (1:26 1:62 5:88)
6. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - BC Kolín z.s.U11G(mix) 31:28 (14:6 21:8 31:19)
3. kolo
7. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 144:14 (34:2 75:6 92:14)
8. Slaný U11G - BK Brandýs 95:6 (18:4 46:4 62:6)
9. BC Benešov U11G(ms) - TJ Sokol Kladno U11G 112:8 (31:2 60:2 82:8)
4. kolo
10. BK Brandýs - BC Benešov U11G(ms) 12:36 (4:10 6:20 8:30)
11. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - Slaný U11G 6:65 (0:22 4:38 6:53)
12. BC Kolín z.s.U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 9:121 (4:28 5:54 9:85)
5. kolo
13. Slaný U11G - BC Kolín z.s.U11G(mix) 108:16 (26:4 57:8 72:12)
14. BC Benešov U11G(ms) - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 98:19 (16:4 45:8 65:14)
15. TJ Sokol Kladno U11G - BK Brandýs 20:18 (2:6 12:10 16:16 18:18)
6. kolo
16. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - TJ Sokol Kladno U11G 105:22 (24:0 45:8 68:18)
17. BC Kolín z.s.U11G(mix) - BC Benešov U11G(ms) 34:32 (3:0 17:6 23:14)
18. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Slaný U11G 77:37 (17:7 49:16 58:31)
7. kolo
19. BC Benešov U11G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 12:92 (4:26 6:55 10:76)
20. TJ Sokol Kladno U11G - BC Kolín z.s.U11G(mix) 14:82 (5:10 7:42 10:63)
21. BK Brandýs - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 54:24 (10:5 27:11 38:18)
8. kolo
22. BK Brandýs - BC Kolín z.s.U11G(mix) 11:57 (0:16 6:31 7:41)
23. TJ Sokol Kladno U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 8:150 (2:31 5:79 8:111)
24. BC Benešov U11G(ms) - Slaný U11G 31:35 (10:11 18:17 19:25)
9. kolo
25. Slaný U11G - TJ Sokol Kladno U11G 100:6 (21:2 41:4 71:4)
26. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Brandýs 112:10 (6:6 43:6 72:10)
27. BC Kolín z.s.U11G(mix) - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 70:22 (14:2 33:6 51:9)
10. kolo
28. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 16:95 (7:18 7:53 10:77)
29. BK Brandýs - Slaný U11G 23:73 (5:10 7:38 23:49)
30. TJ Sokol Kladno U11G - BC Benešov U11G(ms) 15:69 (2:21 4:39 8:47)
11. kolo
31. BC Benešov U11G(ms) - BK Brandýs 117:8 (32:6 69:6 93:8)
32. Slaný U11G - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 77:28 (18:3 31:14 61:16)
33. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BC Kolín z.s.U11G(mix) 128:10 (33:2 77:3 94:8)
12. kolo
34. BC Kolín z.s.U11G(mix) - Slaný U11G 37:55 (8:15 19:30 29:45)
35. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - BC Benešov U11G(ms) 43:48 (12:8 24:23 34:31)
36. BK Brandýs - TJ Sokol Kladno U11G 78:16 (30:2 39:10 74:10)
13. kolo
37. TJ Sokol Kladno U11G - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 22:80 (6:23 12:44 14:66)
38. BC Benešov U11G(ms) - BC Kolín z.s.U11G(mix) 46:37 (8:6 30:12 37:28)
39. Slaný U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 61:67 (10:15 24:32 45:46)
14. kolo
40. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BC Benešov U11G(ms) 124:35 (18:5 63:10 90:24)
41. BC Kolín z.s.U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 114:21 (31:9 57:13 86:19 114:21)
42. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - BK Brandýs 68:13 (26:2 34:9 64:11 68:13)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.