www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

starší minižáci U13
Oblasti
ročník 2017/18
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13
Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B

tabulka
1. BA Nymburk U13B 32 31 1 2830:860 63
2. Basket Poděbrady o.s. U13 (ms) 32 23 9 1869:1099 55
3. BC Kolín U13B(ms) 32 21 11 1667:1207 53
4. BŠ-Tygři Praha U13B (mix)(ms) 32 18 14 1817:1410 50
5. Basketbalová akademie 2006 Roudnice n.L. U13mix (MS) 32 15 17 1576:1535 47
6. BK R&J EBC Mělník U13B(mix) 32 14 18 1563:1523 46
7. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 32 12 20 1342:1757 44
8. BK Kunratice DDM P10 U13BB 32 8 24 1139:1582 40
9. BK Kondoři Liberec U13B(ms) 32 2 30 316:3146 34
1. kolo
1. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BK Liberec U13B(ms) 117:9 (18:3 51:3 81:9)
2. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BK Liberec U13B(ms) 101:11 (22:5 47:7 67:11)
3. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 27:52 (9:10 13:27 21:40)
4. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 52:53 (10:8 26:26 40:45)
5. BA Nymburk U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 95:22 (20:6 50:7 69:17)
6. BA Nymburk U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 83:21 (24:3 45:7 65:12)
7. BC Kolín U13B(ms) - BK Kunr.DDMP10 U13B 73:31 (25:2 35:15 63:19)
8. BC Kolín U13B(ms) - BK Kunr.DDMP10 U13B 70:26 (21:6 34:17 50:18)
2. kolo
9. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BC Kolín U13B(ms) 42:58 (4:17 19:30 34:44)
10. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BC Kolín U13B(ms) 53:40 (14:7 20:20 42:36)
11. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BA Nymburk U13B 9:108 (2:21 3:52 5:87)
12. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BA Nymburk U13B 16:105 (6:32 10:54 11:73)
13. BK Liberec U13B(ms) - R&J EBC Mělník U13B(mix) 11:95 (5:22 5:45 9:75)
14. BK Liberec U13B(ms) - R&J EBC Mělník U13B(mix) 19:104 (10:14 10:54 15:64)
15. Poděbrady U13 (ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 46:38 (17:7 17:17 33:22)
16. Poděbrady U13 (ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 37:32 (15:9 23:19 29:26)
3. kolo
17. R&J EBC Mělník U13B(mix) - Poděbrady U13 (ms) 28:55 (10:16 17:26 22:39)
18. R&J EBC Mělník U13B(mix) - Poděbrady U13 (ms) 46:39 (16:10 25:22 34:33)
19. BA Nymburk U13B - BK Liberec U13B(ms) 207:1 (54:0 108:0 164:1)
20. BA Nymburk U13B - BK Liberec U13B(ms) 129:2 (27:2 65:2 98:2)
21. BC Kolín U13B(ms) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 57:31 (13:7 28:10 39:19)
22. BC Kolín U13B(ms) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 58:37 (14:4 33:18 52:31)
23. BK Kunr.DDMP10 U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 22:77 (5:13 8:32 20:44)
24. BK Kunr.DDMP10 U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 20:57 (4:9 8:33 17:47)
4. kolo
25. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BK Kunr.DDMP10 U13B 39:24 (8:5 20:11 32:16)
26. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BK Kunr.DDMP10 U13B 38:41 (10:12 15:25 32:31)
27. BK Liberec U13B(ms) - BC Kolín U13B(ms) 0:136 (0:31 0:69 0:102)
28. BK Liberec U13B(ms) - BC Kolín U13B(ms) 2:119 (0:33 0:55 0:97)
29. Poděbrady U13 (ms) - BA Nymburk U13B 19:61 (2:15 7:25 17:42)
30. Poděbrady U13 (ms) - BA Nymburk U13B 33:64 (3:18 13:30 21:54)
31. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - R&J EBC Mělník U13B(mix) 68:35 (14:9 32:12 54:18)
32. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - R&J EBC Mělník U13B(mix) 60:33 (14:4 25:8 43:19)
5. kolo
33. BA Nymburk U13B - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 80:36 (21:10 39:21 53:30)
34. BA Nymburk U13B - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 50:35 (5:7 17:20 32:27)
35. BC Kolín U13B(ms) - Poděbrady U13 (ms) 41:28 (7:10 19:14 32:20)
36. BC Kolín U13B(ms) - Poděbrady U13 (ms) 24:51 (5:16 7:30 16:31)
37. BK Kunr.DDMP10 U13B - BK Liberec U13B(ms) 112:8 (26:2 58:2 83:8)
38. BK Kunr.DDMP10 U13B - BK Liberec U13B(ms) 111:20 (19:8 70:8 85:20)
39. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 62:32 (21:10 35:13 54:23)
40. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 42:33 (12:6 19:13 39:27)
6. kolo
41. BK Liberec U13B(ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 20:66 (6:10 9:34 15:46)
42. BK Liberec U13B(ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 30:63 (6:12 12:36 20:44)
43. Poděbrady U13 (ms) - BK Kunr.DDMP10 U13B 67:25 (10:8 30:11 53:15)
44. Poděbrady U13 (ms) - BK Kunr.DDMP10 U13B 53:17 (16:7 31:13 39:15)
45. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BC Kolín U13B(ms) 57:33 (14:10 34:21 48:27)
46. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BC Kolín U13B(ms) 57:36 (6:13 22:14 38:28)
47. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BA Nymburk U13B 44:55 (8:17 16:24 33:43)
48. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BA Nymburk U13B 29:81 (8:28 15:45 23:69)
7. kolo
49. BC Kolín U13B(ms) - R&J EBC Mělník U13B(mix) 20:0 historie
50. BC Kolín U13B(ms) - R&J EBC Mělník U13B(mix) 20:0 historie
51. BK Kunr.DDMP10 U13B - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 36:48 (10:9 21:24 34:34)
52. BK Kunr.DDMP10 U13B - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 62:58 (14:14 29:22 41:39 55:55)
53. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - Poděbrady U13 (ms) 29:45 (15:6 16:18 18:37)
54. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - Poděbrady U13 (ms) 24:46 (6:12 9:26 16:32)
55. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BK Liberec U13B(ms) 92:12 (25:5 48:5 66:8)
56. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BK Liberec U13B(ms) 123:16 (22:4 53:4 85:12)
8. kolo
57. Poděbrady U13 (ms) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 59:12 (17:0 31:3 47:7)
58. Poděbrady U13 (ms) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 69:15 (22:2 36:2 50:8)
59. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 67:36 (19:7 32:10 53:20)
60. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 68:51 (18:20 37:27 52:42)
61. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BK Kunr.DDMP10 U13B 63:26 (21:10 31:18 51:18)
62. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BK Kunr.DDMP10 U13B 70:37 (19:15 32:27 52:32)
63. BA Nymburk U13B - BC Kolín U13B(ms) 79:37 (25:7 51:17 65:29)
64. BA Nymburk U13B - BC Kolín U13B(ms) 76:46 (14:19 38:26 53:39)
9. kolo
65. BK Kunr.DDMP10 U13B - BA Nymburk U13B 16:88 (3:36 8:60 14:68)
66. BK Kunr.DDMP10 U13B - BA Nymburk U13B 32:72 (12:25 14:34 23:51)
67. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - R&J EBC Mělník U13B(mix) 37:41 (10:9 17:21 29:31)
68. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - R&J EBC Mělník U13B(mix) 44:50 (10:10 25:23 31:35)
69. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 44:38 (10:6 22:16 29:28)
70. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 46:36 (12:14 28:26 40:30)
71. BK Liberec U13B(ms) - Poděbrady U13 (ms) 13:117 (0:30 5:57 9:84)
72. BK Liberec U13B(ms) - Poděbrady U13 (ms) 5:111 (2:32 5:72 5:97)
10. kolo
73. BK Liberec U13B(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 6:98 (0:27 4:47 4:77)
74. BK Liberec U13B(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 16:83 (4:14 8:39 14:61)
75. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - R&J EBC Mělník U13B(mix) 26:47 (13:10 15:32 18:40)
76. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - R&J EBC Mělník U13B(mix) 42:28 (13:4 24:12 32:18)
77. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BA Nymburk U13B 27:116 (9:31 16:51 23:84)
78. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BA Nymburk U13B 22:119 (9:32 14:62 18:99)
79. BK Kunr.DDMP10 U13B - BC Kolín U13B(ms) (29:71) (6:18 19:37 24:54)
80. BK Kunr.DDMP10 U13B - BC Kolín U13B(ms) (32:72) (4:24 18:31 25:54)
11. kolo
81. BC Kolín U13B(ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 57:37 (10:13 21:19 41:33)
82. BC Kolín U13B(ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 43:47 (8:11 18:21 27:31)
83. BA Nymburk U13B - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 80:10 (16:2 42:4 66:8)
84. BA Nymburk U13B - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 113:23 (31:5 62:11 93:20)
85. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BK Liberec U13B(ms) 104:18 (22:4 46:9 80:15)
86. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BK Liberec U13B(ms) 114:9 (23:4 43:9 79:9)
87. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - Poděbrady U13 (ms) 67:45 (19:15 33:30 54:35)
88. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - Poděbrady U13 (ms) 67:65 (22:18 38:34 59:48)
12. kolo
89. Poděbrady U13 (ms) - R&J EBC Mělník U13B(mix) 59:25 (12:11 20:13 38:15)
90. Poděbrady U13 (ms) - R&J EBC Mělník U13B(mix) 67:33 (16:10 34:18 47:29)
91. BK Liberec U13B(ms) - BA Nymburk U13B 6:137 (6:25 6:74 6:101)
92. BK Liberec U13B(ms) - BA Nymburk U13B 4:126 (0:38 2:71 4:95)
93. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BC Kolín U13B(ms) 28:69 (4:18 11:35 20:56)
94. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BC Kolín U13B(ms) 43:51 (11:8 23:14 32:37)
95. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BK Kunr.DDMP10 U13B 60:38 (18:15 28:21 46:29)
96. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BK Kunr.DDMP10 U13B 70:42 (10:11 32:20 52:26)
13. kolo
97. BK Kunr.DDMP10 U13B - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 68:30 (14:12 28:21 38:30)
98. BK Kunr.DDMP10 U13B - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 61:42 (14:8 32:18 48:28)
99. BC Kolín U13B(ms) - BK Liberec U13B(ms) 20:0 historie
100. BC Kolín U13B(ms) - BK Liberec U13B(ms) 20:0 historie
101. BA Nymburk U13B - Poděbrady U13 (ms) 86:27 (15:6 38:10 60:21)
102. BA Nymburk U13B - Poděbrady U13 (ms) 84:37 (20:7 42:15 65:21)
103. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 54:48 (14:18 25:27 32:38)
104. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 48:43 (18:9 29:27 40:36)
14. kolo
105. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BA Nymburk U13B 65:75 (16:24 38:40 48:56)
106. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BA Nymburk U13B 64:79 (9:21 32:34 41:59)
107. Poděbrady U13 (ms) - BC Kolín U13B(ms) 40:32 (16:8 26:16 32:26)
108. Poděbrady U13 (ms) - BC Kolín U13B(ms) 33:35 (15:9 20:22 30:26)
109. BK Liberec U13B(ms) - BK Kunr.DDMP10 U13B 20:0 historie
110. BK Liberec U13B(ms) - BK Kunr.DDMP10 U13B 20:0 historie
111. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 19:71 (2:20 10:33 17:51)
112. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 21:50 (11:6 15:16 17:29)
15. kolo
113. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BK Liberec U13B(ms) 117:8 (33:0 61:4 85:6 )
114. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BK Liberec U13B(ms) 85:0 (24:0 43:0 65:0)
115. BK Kunr.DDMP10 U13B - Poděbrady U13 (ms) 33:53 (7:14 20:27 31:44)
116. BK Kunr.DDMP10 U13B - Poděbrady U13 (ms) 39:41 (13:12 22:24 37:30)
117. BC Kolín U13B(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 44:50 (7:7 25:19 36:38)
118. BC Kolín U13B(ms) - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 48:50 (9:9 16:25 28:37)
119. BA Nymburk U13B - R&J EBC Mělník U13B(mix) 99:33 (19:6 41:11 64:18)
120. BA Nymburk U13B - R&J EBC Mělník U13B(mix) 96:40 (33:6 53:19 71:26)
16. kolo
121. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BC Kolín U13B(ms) 46:69 (12:21 26:40 34:53)
122. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BC Kolín U13B(ms) 55:64 (11:14 29:31 42:49)
123. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BK Kunr.DDMP10 U13B 36:25 (19:4 24:10 33:18)
124. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BK Kunr.DDMP10 U13B 27:34 (13:4 23:13 25:22)
125. Poděbrady U13 (ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 42:36 (14:7 24:17 31:29)
126. Poděbrady U13 (ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 47:40 (18:12 31:16 41:36)
127. BK Liberec U13B(ms) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 12:109 (4:25 8:59 10:84)
128. BK Liberec U13B(ms) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 10:93 (2:27 4:44 4:64)
17. kolo
129. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - Poděbrady U13 (ms) 24:86 (4:21 11:45 15:72)
130. BA Sparta Praha U13B "B"(ms) - Poděbrady U13 (ms) 16:115 (7:25 11:51 13:77)
131. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 29:57 (4:19 16:29 20:43)
132. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BŠ Tygři U13B (mix)(ms) 53:56 (14:16 24:28 38:41)
133. BK Kunr.DDMP10 U13B - R&J EBC Mělník U13B(mix) 59:42 (24:7 39:18 52:26)
134. BK Kunr.DDMP10 U13B - R&J EBC Mělník U13B(mix) 41:57 (11:14 21:26 29:42)
135. BC Kolín U13B(ms) - BA Nymburk U13B 40:87 (10:28 18:55 24:74)
136. BC Kolín U13B(ms) - BA Nymburk U13B 64:60 (16:11 30:24 44:44)
18. kolo
137. BA Nymburk U13B - BK Kunr.DDMP10 U13B 20:0 historie
138. BA Nymburk U13B - BK Kunr.DDMP10 U13B 20:0 historie
139. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 49:62 (8:17 28:28 40:43)
140. R&J EBC Mělník U13B(mix) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 71:44 (17:14 34:27 52:35)
141. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 37:69 (16:6 31:14 49:27)
142. BŠ Tygři U13B (mix)(ms) - BA Sparta Praha U13B "B"(ms) 53:75 (11:18 24:34 36:57)
143. Poděbrady U13 (ms) - BK Liberec U13B(ms) 119:4 (34:0 61:2 98:2)
144. Poděbrady U13 (ms) - BK Liberec U13B(ms) 118:4 (20:4 52:4 79:4)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.