www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

Muži
Oblasti
ročník 2017/18
muži - Severočeská liga
muži - Severočeská liga

tabulka
1. BA Louny 16 15 1 1299:1055 31
2. BK Teplice 16 13 3 1252:1093 29
3. BK Levharti Chomutov 16 11 5 1245:992 27
4. Válečníci Děčín 16 9 7 1168:1121 25
5. Slavoj BK Litoměřice C 16 6 10 966:1089 22
6. SLUNETA Ústí n.L. 16 6 10 1173:1208 22
7. BK Baník Most 16 5 11 1122:1213 21
8. TJ Slovan Varnsdorf 16 4 12 1064:1319 20
9. USK Slavia Liberec 16 3 13 1059:1258 19
1. kolo
1. USK Slavia Liberec - BK Levharti Chomutov 52:108 (14:34 27:56 37:86)
2. Slavoj BK Litoměřice C - BK Baník Most 49:63 (19:10 29:29 37:44)
3. BK Teplice - Válečníci Děčín 89:72 (31:24 56:37 69:56)
4. SLUNETA Ústí n.L. - BA Louny 43:76 (9:22 18:38 32:56)
2. kolo
5. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 73:58 (22:15 41:32 56:44)
6. BK Baník Most - BK Teplice 57:66 (14:13 34:32 45:44)
7. BK Levharti Chomutov - Slavoj BK Litoměřice C 78:52 (27:18 47:33 61:40)
8. Slovan Varnsdorf - USK Slavia Liberec 70:67 (16:11 42:33 58:50)
3. kolo
9. Slavoj BK Litoměřice C - Slovan Varnsdorf 81:53 (28:11 50:30 70:42)
10. BK Teplice - BK Levharti Chomutov 71:94 (21:27 31:45 52:66)
11. BK Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 90:83 (13:18 28:43 61:66)
12. BA Louny - Válečníci Děčín 85:83 (24:20 43:40 60:62)
4. kolo
13. BK Baník Most - BA Louny 70:80 (19:19 29:37 44:57)
14. BK Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 76:39 (19:12 30:27 55:35)
15. Slovan Varnsdorf - BK Teplice 63:100 (17:15 37:45 56:65)
16. USK Slavia Liberec - Slavoj BK Litoměřice C 66:52 (17:9 37:31 46:48)
5. kolo
17. BK Teplice - USK Slavia Liberec 80:60 (29:15 43:35 60:44)
18. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 97:72 (17:16 44:35 77:57)
19. BA Louny - BK Levharti Chomutov 96:68 (28:16 46:29 71:51)
20. Válečníci Děčín - BK Baník Most 81:59 (17:22 38:34 58:41)
6. kolo
21. BK Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 77:50 (17:16 30:35 58:42)
22. BA Louny - Slovan Varnsdorf 85:72 (24:9 46:27 63:52)
23. USK Slavia Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 79:108 (24:26 36:55 56:77)
24. Slavoj BK Litoměřice C - BK Teplice 53:78 (19:26 34:40 43:57)
7. kolo
25. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice C 56:85 (13:21 24:37 41:64)
26. BA Louny - USK Slavia Liberec 84:57 (29:11 45:25 65:38)
27. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 93:59 (21:13 40:35 66:45)
28. BK Baník Most - BK Levharti Chomutov 70:73 (18:15 33:37 50:52)
8. kolo
29. Slovan Varnsdorf - BK Baník Most 79:72 (16:17 37:36 59:58)
30. USK Slavia Liberec - Válečníci Děčín 92:96 (18:21 41:37 54:60 81:81 88:88)
31. Slavoj BK Litoměřice C - BA Louny 51:68 (13:26 26:44 39:55)
32. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. (97:90) (31:21 53:43 76:58)
9. kolo
33. BA Louny - BK Teplice 69:63 (22:26 32:41 51:55)
34. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice C 64:49 (21:2 27:18 50:28)
35. BK Baník Most - USK Slavia Liberec 80:70 (13:21 31:37 59:58)
36. BK Levharti Chomutov - Slovan Varnsdorf 86:57 (17:16 46:29 67:46)
10. kolo
37. BK Levharti Chomutov - USK Slavia Liberec 76:53 (23:16 40:38 53:48)
38. BK Baník Most - Slavoj BK Litoměřice C 68:49 (14:15 28:24 45:37)
39. Válečníci Děčín - BK Teplice 66:69 (16:10 38:33 49:49)
40. BA Louny - SLUNETA Ústí n.L. 88:66 (27:13 50:27 66:47)
11. kolo
41. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 83:54 (14:13 35:26 64:43)
42. BK Teplice - BK Baník Most 72:63 (18:17 34:32 54:42)
43. Slavoj BK Litoměřice C - BK Levharti Chomutov 79:74 (17:16 44:30 60:48)
44. USK Slavia Liberec - Slovan Varnsdorf 78:61 (24:11 39:29 54:47)
12. kolo
45. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice C 80:57 (23:16 44:27 64:43)
46. BK Levharti Chomutov - BK Teplice 82:63 (18:21 33:40 61:47)
47. SLUNETA Ústí n.L. - BK Baník Most 104:76 (28:27 57:39 81:54)
48. Válečníci Děčín - BA Louny 73:75 (21:19 43:44 55:63)
13. kolo
49. BA Louny - BK Baník Most 88:75 (20:13 40:33 61:53)
50. SLUNETA Ústí n.L. - BK Levharti Chomutov 69:61 (20:25 41:41 56:53)
51. BK Teplice - Slovan Varnsdorf 90:54 (22:8 43:26 70:40)
52. Slavoj BK Litoměřice C - USK Slavia Liberec 68:64 (14:10 24:17 48:40)
14. kolo
53. USK Slavia Liberec - BK Teplice 65:75 (8:24 21:42 40:54)
54. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 71:62 (22:19 46:27 52:42)
55. BK Levharti Chomutov - BA Louny 70:77 (10:17 33:37 56:50)
56. BK Baník Most - Válečníci Děčín 75:85 (17:30 42:58 59:71)
15. kolo
57. Válečníci Děčín - BK Levharti Chomutov 55:53 (10:11 25:18 36:40)
58. Slovan Varnsdorf - BA Louny 68:91 (19:19 34:52 54:75)
59. SLUNETA Ústí n.L. - USK Slavia Liberec 82:61 (24:18 44:36 62:41)
60. BK Teplice - Slavoj BK Litoměřice C 79:57 (24:17 40:33 56:43)
16. kolo
61. Slavoj BK Litoměřice C - SLUNETA Ústí n.L. 70:59 (21:16 40:35 58:52)
62. USK Slavia Liberec - BA Louny 58:78 (15:19 31:42 47:56)
63. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 85:95 (11:15 27:42 52:58 79:79)
64. BK Levharti Chomutov - BK Baník Most 96:46 (23:8 40:22 72:32)
17. kolo
65. BK Baník Most - Slovan Varnsdorf 92:57 (18:17 38:30 57:45)
66. Válečníci Děčín - USK Slavia Liberec 74:56 (16:19 39:29 56:44)
67. BA Louny - Slavoj BK Litoměřice C 85:57 (29:10 54:20 73:33)
68. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 74:79 (15:16 32:40 46:55)
18. kolo
69. BK Teplice - BA Louny 81:74 (14:15 32:33 48:56)
70. Slavoj BK Litoměřice C - Válečníci Děčín 57:54 (13:11 29:30 43:38)
71. USK Slavia Liberec - BK Baník Most 81:66 (25:10 41:34 61:50)
72. Slovan Varnsdorf - BK Levharti Chomutov 63:73 (11:15 27:38 43:54)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.