www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

ženy
Oblasti
ročník 2016/17
Krajský přebor žen
Krajský přebor žen

tabulka
1. AŠ Mladá Boleslav 22 20 2 1620:1090 42
2. ŠBK Parker-Hannifin Sadská 22 20 2 1576:1053 42
3. ASK BK Lovosice 22 19 3 1572:1019 41
4. BK Brandýs nad Labem, z.s. B 22 13 9 1312:1244 35
5. Basket Poděbrady z.s. B 22 12 10 1222:1164 34
6. BC Slaný 22 12 10 1319:1247 34
7. Basketbal Čelákovice 22 12 10 1292:1234 34
8. TJ Sokol Dobřichovice "A" 22 7 15 1277:1462 29
9. BC Benešov B 22 6 16 1136:1381 28
10. BK Slovan Ustí n.L. 22 5 17 1214:1468 27
11. BC Kolín 22 4 18 1025:1579 26
12. BK Brandýs nad Labem, z.s. C 22 2 20 915:1539 24
1. kolo
1. BC Benešov B - Basketbal Čelákovice 60:68 (15:17 27:36 42:54)
2. AŠ M. Boleslav - BC Kolín 83:44 (20:4 41:13 61:31)
3. BK Brandýs n.L. C - BK Brandýs n.L. B 46:65 (16:8 30:22 37:40)
4. ŠBK P-H Sadská - Basket Poděbrady B 57:45 (13:12 28:28 42:38)
5. Sokol Dobřichovice "A" - BC Slaný 59:77 (13:18 26:40 43:54)
6. BK Slovan Ustí n.L. - ASK BK Lovosice 45:95 (22:13 27:54 31:75)
2. kolo
7. BC Benešov B - BK Slovan Ustí n.L. 69:42 (18:9 38:22 50:36)
8. Basketbal Čelákovice - ASK BK Lovosice 51:71 (8:12 24:35 38:55)
9. AŠ M. Boleslav - Sokol Dobřichovice "A" 70:32 (19:12 30:18 46:24)
10. BC Kolín - BC Slaný 45:83 (10:22 12:49 30:64)
11. BK Brandýs n.L. C - ŠBK P-H Sadská 44:77 (12:19 24:32 30:56)
12. BK Brandýs n.L. B - Basket Poděbrady B 55:41 (7:8 21:18 44:28)
3. kolo
13. BC Benešov B - ASK BK Lovosice 57:84 (11:29 29:43 41:55)
14. Basketbal Čelákovice - BK Slovan Ustí n.L. 70:54 (26:12 49:30 60:39)
15. AŠ M. Boleslav - BC Slaný 64:54 (22:18 36:37 50:49)
16. BC Kolín - Sokol Dobřichovice "A" 60:59 (15:8 32:30 46:45)
17. BK Brandýs n.L. C - Basket Poděbrady B 31:50 (3:12 7:24 19:41)
18. BK Brandýs n.L. B - ŠBK P-H Sadská 46:64 (10:13 23:35 32:50)
4. kolo
19. BK Slovan Ustí n.L. - ŠBK P-H Sadská 55:73 (20:14 40:34 48:54)
20. ASK BK Lovosice - Basket Poděbrady B 60:41 (26:16 39:20 54:32)
21. Sokol Dobřichovice "A" - BK Brandýs n.L. C 84:67 (24:16 39:36 67:57)
22. BC Slaný - BK Brandýs n.L. B 62:63 (19:16 32:38 45:48)
23. BC Benešov B - AŠ M. Boleslav 54:58 (16:12 26:31 36:44)
24. Basketbal Čelákovice - BC Kolín 61:34 (22:10 32:15 46:26)
5. kolo
25. BK Slovan Ustí n.L. - Basket Poděbrady B 60:61 (19:12 26:22 41:38)
26. ASK BK Lovosice - ŠBK P-H Sadská 56:63 (14:22 34:25 46:43)
27. Sokol Dobřichovice "A" - BK Brandýs n.L. B 72:82 (18:25 32:46 54:60)
28. BC Slaný - BK Brandýs n.L. C 67:47 (14:10 31:21 47:30)
29. BC Benešov B - BC Kolín 70:42 (22:6 39:15 55:25)
30. Basketbal Čelákovice - AŠ M. Boleslav 33:61 (8:22 23:38 29:50)
6. kolo
31. AŠ M. Boleslav - BK Slovan Ustí n.L. 85:34 (22:2 38:15 63:24)
32. BC Kolín - ASK BK Lovosice 28:90 (7:23 12:48 22:60)
33. BK Brandýs n.L. C - BC Benešov B 34:54 (8:12 19:33 26:39)
34. BK Brandýs n.L. B - Basketbal Čelákovice 48:38 (19:8 28:18 39:29)
35. ŠBK P-H Sadská - Sokol Dobřichovice "A" 89:44 (25:8 44:17 59:28)
36. Basket Poděbrady B - BC Slaný 64:42 (17:9 32:17 48:34)
7. kolo
37. AŠ M. Boleslav - ASK BK Lovosice 66:67 (14:16 31:32 43:51)
38. BC Kolín - BK Slovan Ustí n.L. 47:71 (9:22 12:43 26:57)
39. BK Brandýs n.L. C - Basketbal Čelákovice 34:54 (9:15 15:28 22:41)
40. BK Brandýs n.L. B - BC Benešov B 74:46 (19:12 38:22 55:34)
41. ŠBK P-H Sadská - BC Slaný 94:49 (24:16 36:34 64:47)
42. Basket Poděbrady B - Sokol Dobřichovice "A" 68:61 (2:15 18:25 35:44 56:56)
8. kolo
43. BK Slovan Ustí n.L. - Sokol Dobřichovice "A" 57:67 (20:19 29:38 38:53)
44. ASK BK Lovosice - BC Slaný 80:57 (13:16 28:27 46:42)
45. BC Benešov B - ŠBK P-H Sadská 34:70 (4:23 14:33 20:47)
46. Basketbal Čelákovice - Basket Poděbrady B 56:63 (6:16 26:32 43:51)
47. AŠ M. Boleslav - BK Brandýs n.L. C 87:39 (25:7 46:15 64:27)
48. BC Kolín - BK Brandýs n.L. B 56:68 (21:24 27:33 37:50)
9. kolo
49. BK Slovan Ustí n.L. - BC Slaný 58:69 (16:13 23:37 42:47)
50. ASK BK Lovosice - Sokol Dobřichovice "A" 89:40 (26:8 49:18 70:31)
51. BC Benešov B - Basket Poděbrady B 53:42 (11:12 27:26 39:37)
52. Basketbal Čelákovice - ŠBK P-H Sadská 68:61 (11:21 36:35 49:48)
53. AŠ M. Boleslav - BK Brandýs n.L. B 68:55 (15:11 40:22 51:41)
54. BC Kolín - BK Brandýs n.L. C 64:71 (9:11 27:40 47:54)
10. kolo
55. BK Brandýs n.L. C - BK Slovan Ustí n.L. 35:53 (10:13 16:29 26:41)
56. BK Brandýs n.L. B - ASK BK Lovosice 50:72 (9:25 25:45 39:62)
57. ŠBK P-H Sadská - AŠ M. Boleslav 64:81 (15:20 29:40 47:58)
58. Basket Poděbrady B - BC Kolín 73:34 (15:5 38:13 53:24)
59. Sokol Dobřichovice "A" - BC Benešov B 72:57 (14:21 32:33 53:47)
60. BC Slaný - Basketbal Čelákovice 57:46 (6:17 19:26 37:34)
11. kolo
61. BK Brandýs n.L. C - ASK BK Lovosice 39:91 (10:27 25:52 37:71)
62. BK Brandýs n.L. B - BK Slovan Ustí n.L. 59:54 (16:9 32:26 50:40)
63. ŠBK P-H Sadská - BC Kolín 78:41 (28:5 41:16 62:27)
64. Basket Poděbrady B - AŠ M. Boleslav 52:76 (11:18 26:36 36:60)
65. Sokol Dobřichovice "A" - Basketbal Čelákovice 63:70 (16:17 27:38 47:58)
66. BC Slaný - BC Benešov B 63:40 (10:14 38:24 51:30)
12. kolo
67. Basketbal Čelákovice - BC Benešov B 65:70 (12:18 32:36 39:58)
68. BC Kolín - AŠ M. Boleslav 45:89 (13:26 20:46 30:69)
69. BK Brandýs n.L. B - BK Brandýs n.L. C 68:23 (15:4 34:8 48:19)
70. Basket Poděbrady B - ŠBK P-H Sadská 35:42 (9:16 19:22 25:30)
71. BC Slaný - Sokol Dobřichovice "A" 20:0 historie
72. ASK BK Lovosice - BK Slovan Ustí n.L. 75:25 (24:4 38:10 53:19)
13. kolo
73. ASK BK Lovosice - BC Benešov B 59:36 (15:13 29:26 45:30)
74. BK Slovan Ustí n.L. - Basketbal Čelákovice 57:79 (14:21 31:38 45:64)
75. BC Slaný - AŠ M. Boleslav 59:62 (20:20 32:33 44:52)
76. Sokol Dobřichovice "A" - BC Kolín 99:63 (23:17 48:32 71:54)
77. Basket Poděbrady B - BK Brandýs n.L. C 84:34 (29:9 58:19 66:21)
78. ŠBK P-H Sadská - BK Brandýs n.L. B 67:66 (19:17 32:30 46:47)
14. kolo
79. BK Slovan Ustí n.L. - BC Benešov B 90:52 (19:16 44:28 63:42)
80. ASK BK Lovosice - Basketbal Čelákovice 62:47 (18:18 27:33 51:39)
81. Sokol Dobřichovice "A" - AŠ M. Boleslav 63:69 (13:16 29:28 44:44)
82. BC Slaný - BC Kolín 82:28 (15:5 41:8 64:14)
83. ŠBK P-H Sadská - BK Brandýs n.L. C 110:39 (26:4 54:16 81:23)
84. Basket Poděbrady B - BK Brandýs n.L. B 49:57 (10:15 21:32 36:46)
15. kolo
85. Basket Poděbrady B - BK Slovan Ustí n.L. 69:55 (23:10 37:28 58:40)
86. ŠBK P-H Sadská - ASK BK Lovosice 74:55 (17:14 41:34 60:40)
87. BK Brandýs n.L. B - Sokol Dobřichovice "A" 59:61 (13:12 26:31 43:41)
88. BK Brandýs n.L. C - BC Slaný 44:53 (11:10 18.22 32.41)
89. BC Kolín - BC Benešov B 69:62 (9:13 17:27 32:40 53:53)
90. AŠ M. Boleslav - Basketbal Čelákovice 72:55 (20:18 36:37 54:43)
16. kolo
91. ŠBK P-H Sadská - BK Slovan Ustí n.L. 78:55 (24:21 46:32 61:42)
92. Basket Poděbrady B - ASK BK Lovosice 0:20 historie
93. BK Brandýs n.L. C - Sokol Dobřichovice "A" 61:55 (16:14 30:31 47:40)
94. BK Brandýs n.L. B - BC Slaný 67:69 (17:13 34:26 44:47)
95. AŠ M. Boleslav - BC Benešov B 93:28 (21:0 38:9 61:20)
96. BC Kolín - Basketbal Čelákovice 56:63 (19:12 28:24 37:48)
17. kolo
97. ASK BK Lovosice - AŠ M. Boleslav 56:80 (6:23 20:40 33:63)
98. BK Slovan Ustí n.L. - BC Kolín 49:48 (10:13 26:27 41:35)
99. Basketbal Čelákovice - BK Brandýs n.L. C 65:35 (14:6 25:14 42:22)
100. BC Benešov B - BK Brandýs n.L. B 40:42 (16:8 31:17 38:23)
101. BC Slaný - ŠBK P-H Sadská 54:84 (8:18 19:40 39:61)
102. Sokol Dobřichovice "A" - Basket Poděbrady B 63:76 (15:16 30:36 44:60)
18. kolo
103. BK Slovan Ustí n.L. - AŠ M. Boleslav 47:71 (15:19 28:35 38:53)
104. ASK BK Lovosice - BC Kolín 99:37 (21:14 52:17 74:25)
105. BC Benešov B - BK Brandýs n.L. C 67:37 (19:7 36:18 50:22)
106. Basketbal Čelákovice - BK Brandýs n.L. B 76:47 (16:8 33:23 48:35)
107. Sokol Dobřichovice "A" - ŠBK P-H Sadská 46:55 (10:21 17:29 32:44)
108. BC Slaný - Basket Poděbrady B 59:68 (12:10 30:33 42:52)
19. kolo
109. BC Slaný - BK Slovan Ustí n.L. 69:49 (22:10 41:22 52:35)
110. Sokol Dobřichovice "A" - ASK BK Lovosice 47:71 (9:17 22:31 37:53)
111. Basket Poděbrady B - BC Benešov B 66:48 (11:8 31:20 52:35)
112. ŠBK P-H Sadská - Basketbal Čelákovice 59:26 (15:2 30:13 43:22)
113. BK Brandýs n.L. B - AŠ M. Boleslav 57:70 (10:22 26:38 36:53)
114. BK Brandýs n.L. C - BC Kolín 42:47 (17:16 22:26 35:38)
20. kolo
115. Sokol Dobřichovice "A" - BK Slovan Ustí n.L. 79:73 (15:20 34:37 56:52)
116. BC Slaný - ASK BK Lovosice 57:71 (20:16 37:39 52:56)
117. ŠBK P-H Sadská - BC Benešov B 84:36 (25:7 47:15 60:30)
118. Basket Poděbrady B - Basketbal Čelákovice 69:61 (19:15 33:32 43:48)
119. BK Brandýs n.L. C - AŠ M. Boleslav 34:86 (2:25 17:49 29:72)
120. BK Brandýs n.L. B - BC Kolín 66:48 (17:9 40:16 49:30)
21. kolo
121. ASK BK Lovosice - BK Brandýs n.L. C 86:28 (18:6 39:12 57:20)
122. BK Slovan Ustí n.L. - BK Brandýs n.L. B 59:67 (19:12 31:24 37:36 53:53)
123. BC Kolín - ŠBK P-H Sadská 33:74 (9:22 23:36 27:56)
124. AŠ M. Boleslav - Basket Poděbrady B 84:59 (25:15 48:27 70:39)
125. Basketbal Čelákovice - Sokol Dobřichovice "A" 78:44 (25:8 36:21 60:34)
126. BC Benešov B - BC Slaný 52:60 (11:12 22:22 31:38)
22. kolo
127. BK Slovan Ustí n.L. - BK Brandýs n.L. C 72:51 (14:14 29:28 50:45)
128. ASK BK Lovosice - BK Brandýs n.L. B 63:51 (12:16 29:28 46:41)
129. AŠ M. Boleslav - ŠBK P-H Sadská 45:59 (14:7 25:22 29:44)
130. BC Kolín - Basket Poděbrady B 56:47 (16:13 32:27 40:40)
131. BC Benešov B - Sokol Dobřichovice "A" 51:67 (8:15 23:34 42:47)
132. Basketbal Čelákovice - BC Slaný 62:57 (13:11 27:31 44:41)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.