www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

ženy
Oblasti
ročník 2016/17
Oblastní přebor I
Základní část

tabulka
1. SK Renocar Podolí 20 19 1 1528:1111 39
2. SKB Zlín 20 15 5 1312:1024 35
3. Univerzita Brno 20 14 6 1409:1134 34
4. BC Vysočina 20 14 6 1279:1151 34
5. Sokol Šlapanice 20 12 8 1410:1094 32
6. VSK UNI Brno Jun 20 10 10 1276:1176 30
7. Jiskra Kyjov 20 10 10 1179:1147 30
8. OSK Olomouc 20 9 11 1262:1310 29
9. BK Blansko 20 4 16 1078:1323 24
10. TJ Sokol Lanžhot 20 3 17 1205:1567 23
11. BK Vyškov 20 0 20 740:1641 20
1. kolo
1. Jiskra Kyjov - Sokol Lanžhot 77:45 (14:10 36:21 51:29)
2. OSK Olomouc - SKB Zlín 62:49 (18:7 32:28 47:35)
3. Sokol Šlapanice - BC Vysočina 59:64 (15:20 30:33 47:44)
4. Univerzita Brno - BK Blansko 80:74 (28:14 48:40 66:51)
5. Renocar Podolí - BK Vyškov 121:74 (27:16 56:30 86:50)
2. kolo
6. Jiskra Kyjov - VSK UNI Brno Jun 37:51 (15:9 23:28 25:36)
7. OSK Olomouc - Renocar Podolí 54:57 (18:10 32:24 43:46)
8. SKB Zlín - BK Vyškov 101:29 (23:9 47:17 77:19)
9. BC Vysočina - Univerzita Brno 50:54 (13:16 26:22 37:42)
10. Sokol Šlapanice - BK Blansko 88:38 (24:11 43:20 64:33)
3. kolo
11. Sokol Lanžhot - VSK UNI Brno Jun 67:62 (17:12 30:25 41:37 52:52 67:62)
12. OSK Olomouc - BK Vyškov 87:38 (19:11 48:24 61:33)
13. SKB Zlín - Renocar Podolí 55:64 (15:13 25:37 38:54)
14. BC Vysočina - BK Blansko 58:38 (8:12 26:18 37:31)
15. Sokol Šlapanice - Univerzita Brno 73:57 (24:10 46:30 64:41)
4. kolo
16. VSK UNI Brno Jun - Univerzita Brno 56:77 (9:21 19:37 36:58)
17. Renocar Podolí - BC Vysočina 73:44 (22:4 38:21 51:30)
18. BK Vyškov - Sokol Šlapanice 20:92 (4:25 10:49 14:67 20:92)
19. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 41:52 (8:11 10:29 21:41)
20. Sokol Lanžhot - SKB Zlín 63:69 (16:23 32:36 49:54)
5. kolo
21. VSK UNI Brno Jun - BK Blansko 55:32 (18:7 30:13 42:23)
22. Renocar Podolí - Sokol Šlapanice 64:52 (13:15 33:36 48:40)
23. BK Vyškov - BC Vysočina 31:68 (5:14 14:31 22:53 31:68)
24. Jiskra Kyjov - SKB Zlín 45:46 (6:16 14:29 31:42)
25. Sokol Lanžhot - OSK Olomouc 50:76 (10:26 26:39 34:65)
6. kolo
26. OSK Olomouc - VSK UNI Brno Jun 36:62 (7:17 13:33 18:48)
27. Jiskra Kyjov - BC Vysočina 52:60 (9:14 25:28 43:42)
28. Sokol Šlapanice - Sokol Lanžhot 88:44 (30:7 50:16 66:28)
29. Univerzita Brno - Renocar Podolí 67:75 (21:17 34:35 47:59)
30. BK Blansko - BK Vyškov 72:35 (32:20 15:8 25:7)
7. kolo
31. SKB Zlín - VSK UNI Brno Jun 69:35 (16:8 40:14 57:29)
32. Sokol Lanžhot - BC Vysočina 49:82 (17:13 29:31 36:53)
33. Sokol Šlapanice - Jiskra Kyjov 61:27 (19:4 28:27 49:19)
34. Univerzita Brno - BK Vyškov 94:27 (26:10 45:18 70:26)
35. BK Blansko - Renocar Podolí 38:59 (10:17 12:9 16:33)
8. kolo
36. VSK UNI Brno Jun - Renocar Podolí 49:64 (12:11 19:31 35:47)
37. Jiskra Kyjov - Univerzita Brno 52:51 (7:14 19:22 30:35)
38. Sokol Lanžhot - BK Blansko 70:84 (14:20 45:41 49:64)
39. OSK Olomouc - BC Vysočina 65:83 (17:18 33:50 50:66)
40. SKB Zlín - Sokol Šlapanice 69:64 (18:13 31:26 48:48)
9. kolo
41. VSK UNI Brno Jun - BK Vyškov 74:43 (16:12 37:22 58:31)
42. Jiskra Kyjov - BK Blansko 60:45 (20:11 28:22 49:41)
43. Sokol Lanžhot - Univerzita Brno 45:83 (11:16 24:43 30:66)
44. OSK Olomouc - Sokol Šlapanice 40:88 (17:16 28:36 33:66)
45. SKB Zlín - BC Vysočina 61:40 (22:10 32:26 48:36)
10. kolo
46. BC Vysočina - VSK UNI Brno Jun 67:61 (20:13 36:24 49:34)
47. Univerzita Brno - OSK Olomouc 97:59 (32:14 57:25 77:45)
48. BK Blansko - SKB Zlín 46:71 (14:23 21:30 11:18)
49. Renocar Podolí - Jiskra Kyjov 87:67 (26:15 45:39 70:46)
50. BK Vyškov - Sokol Lanžhot 31:76 (8:26 13:38 27:59 31:76)
11. kolo
51. Sokol Šlapanice - VSK UNI Brno Jun 65:64 (17:11 39:28 43:41)
52. Univerzita Brno - SKB Zlín 65:38 (16:14 27:20 47:32)
53. BK Blansko - OSK Olomouc 60:75 (18:16 31:39 11:20)
54. Renocar Podolí - Sokol Lanžhot 98:49 (25:4 50:16 68:38)
55. BK Vyškov - Jiskra Kyjov 39:72 (9:16 22:36 37:50 39:72)
12. kolo
56. Sokol Lanžhot - Jiskra Kyjov 63:65 (18:10 33:20 50:40)
57. SKB Zlín - OSK Olomouc 68:53 (17:15 31:29 47:41)
58. BC Vysočina - Sokol Šlapanice 76:51 (16:14 30:26 53:38)
59. BK Blansko - Univerzita Brno 61:68 (7:12 34:41 20:15)
60. BK Vyškov - Renocar Podolí 39:86 (18:24 25:45 31:68 39:86)
13. kolo
61. VSK UNI Brno Jun - Sokol Lanžhot 97:60 (31:10 52:26 71:38)
62. BK Vyškov - OSK Olomouc 50:69 (13:25 27:42 36:59 50:69)
63. Renocar Podolí - SKB Zlín 80:68 (29:18 53:32 68:43)
64. BK Blansko - BC Vysočina 50:73 (21:40 17:12 12:22)
65. Univerzita Brno - Sokol Šlapanice 68:72 (19:20 34:43 56:57)
14. kolo
66. VSK UNI Brno Jun - Jiskra Kyjov 65:73 (21:13 35:37 51:49 60:60)
67. Renocar Podolí - OSK Olomouc 83:50 (21:11 40:18 56:37)
68. BK Vyškov - SKB Zlín 27:81 (7:19 11:35 18:58 27:81)
69. Univerzita Brno - BC Vysočina 70:45 (18:11 35:21 56:33)
70. BK Blansko - Sokol Šlapanice 65:79 (16:17 31:48 18:20)
15. kolo
71. BK Blansko - VSK UNI Brno Jun 62:68 (36:36 18:13 9:19)
72. Sokol Šlapanice - Renocar Podolí 51:77 (12:29 32:45 38:61)
73. BC Vysočina - BK Vyškov 63:35 (18:5 35:17 52:28)
74. SKB Zlín - Jiskra Kyjov 71:51 (13:16 22:33 39:45)
75. OSK Olomouc - Sokol Lanžhot 82:71 (17:23 44:26 60:45)
16. kolo
76. Univerzita Brno - VSK UNI Brno Jun 62:48 (10:11 33:17 45:34)
77. BC Vysočina - Renocar Podolí 79:67 (20:24 42:37 57:58)
78. Sokol Šlapanice - BK Vyškov 98:38 (24:6 49:14 77:24)
79. OSK Olomouc - Jiskra Kyjov 88:90 (28:17 43:43 62:51 72:72)
80. SKB Zlín - Sokol Lanžhot 68:49 (17:14 32:18 45:40)
17. kolo
81. VSK UNI Brno Jun - SKB Zlín 58:65 (13:16 26:30 44:48)
82. BC Vysočina - Sokol Lanžhot 85:72 (20:18 47:35 64:48)
83. Jiskra Kyjov - Sokol Šlapanice 56:54 (15:17 32:29 46:38)
84. BK Vyškov - Univerzita Brno 31:66 (6:16 13:40 23:54 31:66)
85. Renocar Podolí - BK Blansko 72:34 (19:11 33:18 49:23)
18. kolo
86. VSK UNI Brno Jun - OSK Olomouc 74:70 (20:18 38:35 60:51)
87. BC Vysočina - Jiskra Kyjov 63:53 (11:18 23:28 49:37)
88. Sokol Lanžhot - Sokol Šlapanice 32:98 (6:26 18:50 26:73)
89. Renocar Podolí - Univerzita Brno (81:59) (21:15 40:29 60:44)
90. BK Vyškov - BK Blansko 35:67 (12:22 17:43 26:52 35:67)
19. kolo
91. BK Vyškov - VSK UNI Brno Jun 23:88 (9:24 14:44 20:66)
92. BK Blansko - Jiskra Kyjov 34:76 (7:16 16:38 11:22)
93. Univerzita Brno - Sokol Lanžhot 99:73 (19:20 52:44 73:57)
94. Sokol Šlapanice - OSK Olomouc 72:66 (21:18 43:34 62:52)
95. BC Vysočina - SKB Zlín 58:52 (12:19 27:35 38:47)
20. kolo
96. Renocar Podolí - VSK UNI Brno Jun 82:59 (23:12 47:25 68:41)
97. Univerzita Brno - Jiskra Kyjov 77:51 (18:11 32:22 54:35)
98. BK Blansko - Sokol Lanžhot 85:72 (21:9 39:37 25:26)
99. BC Vysočina - OSK Olomouc 57:69 (18:18 36:41 48:51)
100. Sokol Šlapanice - SKB Zlín 47:68 (14:15 25:35 36:48)
21. kolo
101. VSK UNI Brno Jun - Sokol Šlapanice 61:58 (12:17 21:25 40:42)
102. SKB Zlín - Univerzita Brno 72:50 (19:10 39:19 50:30)
103. OSK Olomouc - BK Blansko 58:55 (17:17 27:29 46:41)
104. Sokol Lanžhot - Renocar Podolí 71:78 (17:18 40:32 53:55)
105. Jiskra Kyjov - BK Vyškov 82:35 (19:7 34:21 52:28)
22. kolo
106. VSK UNI Brno Jun - BC Vysočina 89:64 (20:16 42:34 72:47)
107. OSK Olomouc - Univerzita Brno 51:65 (9:14 15:36 28:53)
108. SKB Zlín - BK Blansko (71:38) (28:8 41:12 52:23)
109. Jiskra Kyjov - Renocar Podolí 52:60 (12:20 27:35 44:46)
110. Sokol Lanžhot - BK Vyškov 84:60 (22:13 44:24 62:47)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.