www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

ženy
Oblasti
ročník 2015/16
Krajský přebor žen
Krajský přebor žen

tabulka
1. ŠBK Parker-Hannifin Sadská 24 22 2 2156:1140 46
2. AŠ Mladá Boleslav 24 22 2 1746:1111 46
3. ASK BK Lovosice 24 20 4 1670:1082 44
4. Basket Poděbrady z.s. B 24 15 9 1435:1350 39
5. Basketbal Čelákovice 24 13 11 1509:1429 37
6. Basketball Nymburk "C" 24 12 12 1191:1281 36
7. BK Brandýs nad Labem, z.s. B 24 12 12 1417:1450 36
8. BC Benešov B 24 11 13 1258:1400 35
9. BC Slaný 24 11 13 1318:1361 35
10. TJ Sokol Dobřichovice "A" 24 9 15 1523:1573 33
11. BK Slovan Ustí n.L. 24 5 19 1270:1611 29
12. BK Brandýs nad Labem, z.s. C 24 2 22 966:1742 26
13. BC Kolín 24 2 22 1032:1961 26
1. kolo
1. BK Brandýs n.L. C - BK Brandýs n.L. B 41:84 (12:16 26:39 36:65)
2. BC Kolín - BC Benešov B 47:86 (11:13 24:35 42:57)
3. Basket Poděbrady B - Basketbal Čelákovice 65:59 (15:19 33:26 49:46)
4. ŠBK P-H Sadská - AŠ M. Boleslav 74:53 (17:20 38:33 54:50)
5. BK Slovan Ustí n.L. - BC Slaný 56:38 (14:6 28:15 41:25)
6. ASK BK Lovosice - Sokol Dobřichovice "A" 83:53 (27:11 44:30 64:38)
2. kolo
7. Basketball Nymburk "C" - BC Benešov B 47:54 (10:17 25:28 41:41)
8. Basket Poděbrady B - AŠ M. Boleslav 52:68 (15:11 30:35 41:56)
9. ŠBK P-H Sadská - Basketbal Čelákovice 94:71 (24:17 52:29 70:53)
10. BK Slovan Ustí n.L. - Sokol Dobřichovice "A" 48:78 (10:16 22:37 30:60)
11. ASK BK Lovosice - BC Slaný 81:57 (18:15 43:30 60:41)
3. kolo
12. BC Slaný - Sokol Dobřichovice "A" 67:55 (8:16 23:34 44:43)
13. Basketbal Čelákovice - BK Slovan Ustí n.L. 83:75 (17:17 38:33 57:57)
14. AŠ M. Boleslav - ASK BK Lovosice 59:49 (21:14 38:22 50:39)
15. BC Benešov B - ŠBK P-H Sadská 32:90 (3:26 19:48 24:63)
16. BK Brandýs n.L. C - Basketball Nymburk "C" 41:67 (11:18 17:35 34:54)
17. BK Brandýs n.L. B - BC Kolín 76:49 (23:20 45:32 59:41)
4. kolo
18. Basketbal Čelákovice - ASK BK Lovosice 54:51 (13:7 21:20 40:41)
19. AŠ M. Boleslav - BK Slovan Ustí n.L. 90:47 (20:10 44:19 67:25)
20. BC Benešov B - Basket Poděbrady B 41:58 (18:16 25:33 35:38)
21. BK Brandýs n.L. C - BC Kolín 54:38 (13:13 26:25 40:32)
22. BK Brandýs n.L. B - Basketball Nymburk "C" 49:46 (12:8 23:19 34:35)
5. kolo
23. Basketball Nymburk "C" - BC Kolín 59:23 (11:8 25:17 44:19)
24. Basket Poděbrady B - BK Brandýs n.L. C 85:33 (22:3 42:11 69:25)
25. ŠBK P-H Sadská - BK Brandýs n.L. B 71:47 (16:9 37:27 51:37)
26. ASK BK Lovosice - BC Benešov B 77:35 (16:11 38:19 59:25)
27. Basketbal Čelákovice - BC Slaný 51:60 (11:11 20:25 34:44)
28. Sokol Dobřichovice "A" - AŠ M. Boleslav 58:76 (15:18 28:39 38:59)
6. kolo
29. Basket Poděbrady B - BK Brandýs n.L. B 40:58 (14:20 25:38 27:42)
30. ŠBK P-H Sadská - BK Brandýs n.L. C 139:40 (34:15 72:26 108:32)
31. BK Slovan Ustí n.L. - BC Benešov B 73:78 (12:22 23:36 40:54)
32. BC Slaný - AŠ M. Boleslav 38:53 (9:12 16:31 30:41)
33. Sokol Dobřichovice "A" - Basketbal Čelákovice 65:66 (12:13 33:37 50:50)
7. kolo
34. Basketbal Čelákovice - AŠ M. Boleslav 73:74 (7:14 21:29 41:46 67:67)
35. BC Benešov B - Sokol Dobřichovice "A" 57:55 (13:10 30:25 39:41)
36. BK Brandýs n.L. C - BK Slovan Ustí n.L. 42:46 (8:13 16:18 21:33)
37. BK Brandýs n.L. B - ASK BK Lovosice 39:58 (15:11 23:32 29:46)
38. Basketball Nymburk "C" - Basket Poděbrady B 43:58 (6:16 16:27 27:42)
39. BC Kolín - ŠBK P-H Sadská 45:140 (10:42 25:66 37:101)
8. kolo
40. BC Benešov B - BC Slaný 52:45 (13:11 22:17 42:35)
41. BK Brandýs n.L. C - ASK BK Lovosice 36:81 (9:24 17:48 25:60)
42. BK Brandýs n.L. B - BK Slovan Ustí n.L. 65:43 (17:12 41:18 57:29)
43. Basketball Nymburk "C" - ŠBK P-H Sadská 25:78 (1:25 6:39 15:58)
44. BC Kolín - Basket Poděbrady B 41:111 (11:25 23:51 30:90)
9. kolo
45. Basket Poděbrady B - ŠBK P-H Sadská 27:71 (10:19 17:33 24:54)
46. BK Slovan Ustí n.L. - Basketball Nymburk "C" 47:49 (10:7 19:23 30:40)
47. ASK BK Lovosice - BC Kolín 97:21 (21:2 43:9 74:17)
48. BC Slaný - BK Brandýs n.L. C 65:37 (10:9 33:22 49:24)
49. Sokol Dobřichovice "A" - BK Brandýs n.L. B 81:89 (25:27 41:44 61:65)
50. AŠ M. Boleslav - BC Benešov B 57:37 (17:9 28:21 42:29)
10. kolo
51. BK Slovan Ustí n.L. - BC Kolín 51:52 (16:9 24:26 30:41)
52. ASK BK Lovosice - Basketball Nymburk "C" 51:50 (14:15 31:23 45:38)
53. BC Slaný - BK Brandýs n.L. B 54:69 (17:21 29:29 35:47)
54. Sokol Dobřichovice "A" - BK Brandýs n.L. C 89:48 (27:17 50:21 75:31)
55. Basketbal Čelákovice - BC Benešov B 61:48 (18:16 32:31 41:41)
11. kolo
56. BK Brandýs n.L. C - Basketbal Čelákovice 37:68 (16:21 27:26 34:42)
57. BK Brandýs n.L. B - AŠ M. Boleslav 50:78 (15:21 29:43 38:57)
58. Basketball Nymburk "C" - BC Slaný 71:62 (15:15 29:30 45:48)
59. BC Kolín - Sokol Dobřichovice "A" 44:90 (12:20 26:38 38:55)
60. Basket Poděbrady B - BK Slovan Ustí n.L. 57:48 (19:17 29:25 35:38)
61. ŠBK P-H Sadská - ASK BK Lovosice 68:70 (17:13 36:34 58:50)
12. kolo
62. BK Brandýs n.L. C - AŠ M. Boleslav 20:90 (7:14 10:30 14:64)
63. BK Brandýs n.L. B - Basketbal Čelákovice 65:44 (25:12 33:28 52:35)
64. Basketball Nymburk "C" - Sokol Dobřichovice "A" 65:49 (12:12 29:24 46:38)
65. BC Kolín - BC Slaný 49:77 (15:23 29:45 41:64)
66. Basket Poděbrady B - ASK BK Lovosice 66:57 (16:13 31:30 45:43)
67. ŠBK P-H Sadská - BK Slovan Ustí n.L. 87:61 (15:11 30:25 58:41)
13. kolo
68. BK Slovan Ustí n.L. - ASK BK Lovosice 49:81 (13:20 29:34 32:64)
69. BC Slaný - Basket Poděbrady B 58:57 (21:12 28:27 48:37)
70. Sokol Dobřichovice "A" - ŠBK P-H Sadská 51:88 (8:22 20:50 33:72)
71. Basketbal Čelákovice - Basketball Nymburk "C" 53:44 (11:9 27:16 42:25)
72. AŠ M. Boleslav - BC Kolín 107:42 (24:10 42:23 71:32)
73. BC Benešov B - BK Brandýs n.L. B 60:53 (15:11 33:20 51:40)
14. kolo
74. BC Slaný - ŠBK P-H Sadská 53:69 (12:25 28:37 34:54)
75. Sokol Dobřichovice "A" - Basket Poděbrady B 82:85 (30:24 46:41 56:66)
76. Basketbal Čelákovice - BC Kolín 79:53 (20:13 38:31 53:41)
77. AŠ M. Boleslav - Basketball Nymburk "C" 76:19 (22:3 42:5 57:12)
78. BC Benešov B - BK Brandýs n.L. C 66:40 (14:8 25:17 47:24)
15. kolo
79. BC Benešov B - Basketball Nymburk "C" 60:47 (14:4 30:19 46:37)
80. AŠ M. Boleslav - Basket Poděbrady B 61:45 (17:16 32:21 45:32)
81. Basketbal Čelákovice - ŠBK P-H Sadská 60:61 (18:17 33:36 46:43)
82. Sokol Dobřichovice "A" - BK Slovan Ustí n.L. 71:65 (18:20 36:37 55:51)
83. BC Slaný - ASK BK Lovosice 56:74 (15:16 22:34 37:52)
16. kolo
84. BK Brandýs n.L. B - BK Brandýs n.L. C 57:33 (16:7 30:15 48:18)
85. BC Benešov B - BC Kolín 48:51 (15:13 28:20 36:30)
86. Basketbal Čelákovice - Basket Poděbrady B 83:72 (13:8 34:26 58:46)
87. AŠ M. Boleslav - ŠBK P-H Sadská 74:63 (15:15 38:27 51:48)
88. BC Slaný - BK Slovan Ustí n.L. 54:49 (18:7 33:24 41:28)
89. Sokol Dobřichovice "A" - ASK BK Lovosice 46:79 (10:21 23:41 28:65)
17. kolo
90. ASK BK Lovosice - Basketbal Čelákovice 68:48 (14:11 24:26 44:43)
91. BK Slovan Ustí n.L. - AŠ M. Boleslav 37:90 (9:28 17:49 27:59)
92. Basket Poděbrady B - BC Benešov B 57:55 (18:9 36:23 48:39)
93. BC Kolín - BK Brandýs n.L. C 43:72 (10:16 17:35 33:53)
94. Basketball Nymburk "C" - BK Brandýs n.L. B 57:47 (14 :15 24:24 40:33 )
18. kolo
95. Sokol Dobřichovice "A" - BC Slaný 56:52 (12:16 27:17 44:36)
96. BK Slovan Ustí n.L. - Basketbal Čelákovice 49:90 (10:13 18:32 32:57)
97. ASK BK Lovosice - AŠ M. Boleslav 76:60 (21:18 33:29 53:40)
98. ŠBK P-H Sadská - BC Benešov B 97:49 (24:9 47:17 65:36)
99. Basketball Nymburk "C" - BK Brandýs n.L. C 54:34 (10:4 20:9 46:24)
100. BC Kolín - BK Brandýs n.L. B 53:90 (17:23 32:44 38:72)
19. kolo
101. BK Brandýs n.L. B - Basket Poděbrady B 71:74 (16:10 34:37 48:45)
102. BK Brandýs n.L. C - ŠBK P-H Sadská 30:111 (8:27 16:52 19:83)
103. BC Benešov B - BK Slovan Ustí n.L. 65:51 (18:14 34:32 48:37)
104. AŠ M. Boleslav - BC Slaný 65:57 (17:15 32:29 48:34)
105. Basketbal Čelákovice - Sokol Dobřichovice "A" 72:52 (12:9 33:17 56:33)
20. kolo
106. BC Kolín - Basketball Nymburk "C" 59:63 (10:18 31:37 47:52)
107. BK Brandýs n.L. C - Basket Poděbrady B 49:75 (16:26 26:41 39:64)
108. BK Brandýs n.L. B - ŠBK P-H Sadská 49:111 (6:32 25:58 36:94)
109. BC Benešov B - ASK BK Lovosice 34:70 (9:22 12:35 21:49)
110. BC Slaný - Basketbal Čelákovice 67:57 (18:15 32:22 44:42)
111. AŠ M. Boleslav - Sokol Dobřichovice "A" 65:45 (20:6 32:17 49:32)
21. kolo
112. BC Slaný - BC Benešov B 56:68 (9:9 28:28 46:44)
113. ASK BK Lovosice - BK Brandýs n.L. C 92:19 (28:4 48:12 70:14)
114. BK Slovan Ustí n.L. - BK Brandýs n.L. B 62:57 (14:18 29:27 45:43)
115. ŠBK P-H Sadská - Basketball Nymburk "C" 84:40 (23:12 44:16 65:28)
116. Basket Poděbrady B - BC Kolín 67:32 (20:4 41:12 55:28)
22. kolo
117. AŠ M. Boleslav - Basketbal Čelákovice 72:48 (22:8 36:20 52:31)
118. Sokol Dobřichovice "A" - BC Benešov B 48:45 (13:15 35:30 42:38)
119. BK Slovan Ustí n.L. - BK Brandýs n.L. C 67:46 (20:14 44:25 51:37)
120. ASK BK Lovosice - BK Brandýs n.L. B 92:36 (22:9 48:11 64:21)
121. Basket Poděbrady B - Basketball Nymburk "C" 53:57 (13:10 25:30 44:38)
122. ŠBK P-H Sadská - BC Kolín 123:32 (32:8 66:14 91:24)
23. kolo
123. BC Kolín - BK Slovan Ustí n.L. 60:77 (13:20 22:32 46:53)
124. Basketball Nymburk "C" - ASK BK Lovosice 45:46 (8:12 16:26 34:33)
125. BK Brandýs n.L. B - BC Slaný 47:50 (15:5 25:20 39:35)
126. BK Brandýs n.L. C - Sokol Dobřichovice "A" 48:68 (15:16 29:32 37:49)
127. BC Benešov B - Basketbal Čelákovice 38:52 (13:11 26:18 32:41)
24. kolo
128. ŠBK P-H Sadská - Basket Poděbrady B 101:45 (26:13 46:23 71:35)
129. Basketball Nymburk "C" - BK Slovan Ustí n.L. 50:32 (16:4 26:15 34:29)
130. BC Kolín - ASK BK Lovosice 39:86 (6:23 17:38 32:68)
131. BK Brandýs n.L. C - BC Slaný 35:59 (11:14 21:32 29:46)
132. BK Brandýs n.L. B - Sokol Dobřichovice "A" 69:70 (14:19 39:43 58:55)
133. BC Benešov B - AŠ M. Boleslav 45:70 (10:16 18:38 30:55)
25. kolo
134. AŠ M. Boleslav - BK Brandýs n.L. C 74:36 (17:7 38:19 60:27)
135. Basketbal Čelákovice - BK Brandýs n.L. B 62:68 (15:13 27:25 35:44)
136. Sokol Dobřichovice "A" - Basketball Nymburk "C" 59:60 (12:15 29:35 44:45)
137. BC Slaný - BC Kolín 51:32 (14:8 23:15 42:22)
138. ASK BK Lovosice - Basket Poděbrady B 20:0 historie
139. BK Slovan Ustí n.L. - ŠBK P-H Sadská 36:85 (10:24 13:44 18:70)
26. kolo
140. Basketbal Čelákovice - BK Brandýs n.L. C 64:44 (17:12 32:23 52:33)
141. AŠ M. Boleslav - BK Brandýs n.L. B 76:35 (8:14 36:20 53:22)
142. BC Slaný - Basketball Nymburk "C" 61:42 (24:13 29:22 41:33)
143. Sokol Dobřichovice "A" - BC Kolín 93:46 (24:13 55:29 75:43)
144. BK Slovan Ustí n.L. - Basket Poděbrady B 65:69 (18:20 32:31 44:46)
145. ASK BK Lovosice - ŠBK P-H Sadská 57:76 (12:21 32:36 46:53)
27. kolo
146. ŠBK P-H Sadská - BC Slaný 82:42 (20:12 37:20 63:28)
147. Basket Poděbrady B - Sokol Dobřichovice "A" 63:58 (17:10 38:24 50:42)
148. BC Kolín - Basketbal Čelákovice 54:66 (10:24 21:45 37:53)
149. Basketball Nymburk "C" - AŠ M. Boleslav 38:60 (7:20 16:37 21:45)
150. BK Brandýs n.L. C - BC Benešov B 51:60 (16:9 24:26 39:42)
28. kolo
151. ASK BK Lovosice - BK Slovan Ustí n.L. 74:36 (17:10 40:18 58:30)
152. Basket Poděbrady B - BC Slaný 54:39 (11:13 20:23 42:28)
153. ŠBK P-H Sadská - Sokol Dobřichovice "A" 93:51 (25:14 44:29 73:45)
154. Basketball Nymburk "C" - Basketbal Čelákovice 53:45 (8:16 22:28 37:33)
155. BC Kolín - AŠ M. Boleslav 27:98 (2:28 8:54 15:75)
156. BK Brandýs n.L. B - BC Benešov B 47:45 (11:12 20:27 32:37)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.