www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

muži
Oblasti
ročník 2015/16
Přebor B
Základní fáze

tabulka
1. CTS Basket 22 18 4 1706:1593 40
2. BC JETS Praha 22 17 5 1787:1484 39
3. TJ ČZU Praha 22 15 7 1750:1624 37
4. Slovan Bohnice A 22 12 10 1639:1522 34
5. Sokol Kbely B 22 11 11 1478:1441 33
6. TJ Košíře C 22 11 11 1691:1666 33
7. BC Loudilové 22 9 13 1482:1442 31
8. BK Dynamo Praha 22 9 13 1521:1696 31
9. Sokol Vyšehrad B 22 9 13 1587:1676 31
10. OD Rex. Ruzyně A 22 8 14 1481:1676 30
11. GBA B 22 7 15 1459:1660 29
12. Meteor TLC A 22 6 16 1494:1595 28
1. kolo
1. BC JETS Praha - TJ Košíře C 70:76 (19:20 33:37 49:58)
2. Meteor TLC A - BK Dynamo Praha 67:62 (22:19 36:38 51:48)
3. OD Rex. Ruzyně A - BC Loudilové 74:77 (11:10 29:36 52:48 67:67)
4. GBA B - CTS Basket 52:69 (8:16 26:28 41:46)
5. Slovan Bohnice A - TJ ČZU Praha 78:74 (16:18 32:37 52:55)
6. Sokol Vyšehrad B - Sokol Kbely B 68:64 (16:16 42:34 54:48)
2. kolo
7. TJ Košíře C - Sokol Kbely B 66:84 (12:13 27:39 52:69)
8. TJ ČZU Praha - Sokol Vyšehrad B 111:79 (38:17 58:41 89:57)
9. CTS Basket - Slovan Bohnice A 73:88 (14:17 31:43 60:63)
10. BC Loudilové - GBA B 78:41 (23:8 39:22 63:30)
11. BK Dynamo Praha - OD Rex. Ruzyně A 69:68 (15:22 32:34 51:53)
12. BC JETS Praha - Meteor TLC A 86:60 (23:16 40:28 56:38)
3. kolo
13. Meteor TLC A - TJ Košíře C 69:88 (12:11 22:42 37:62)
14. OD Rex. Ruzyně A - BC JETS Praha 73:67 (15:20 29:30 45:56)
15. GBA B - BK Dynamo Praha 64:47 (19:11 38:22 57:30)
16. Slovan Bohnice A - BC Loudilové 85:70 (17:21 43:42 65:61)
17. Sokol Vyšehrad B - CTS Basket 69:75 (17:19 41:32 54:51)
18. Sokol Kbely B - TJ ČZU Praha 55:56 (15:18 29:27 39:44)
4. kolo
19. TJ Košíře C - TJ ČZU Praha 69:63 (21:18 35:35 50:52)
20. Sokol Kbely B - CTS Basket 71:74 (22:16 38:31 50:56)
21. BC Loudilové - Sokol Vyšehrad B 74:45 (14:13 36:17 51:27)
22. BK Dynamo Praha - Slovan Bohnice A 59:54 (20:13 22:29 43:45)
23. BC JETS Praha - GBA B 75:69 (31:24 45:40 64:52)
24. Meteor TLC A - OD Rex. Ruzyně A 72:62 (20:17 42:33 56:52)
5. kolo
25. OD Rex. Ruzyně A - TJ Košíře C 70:102 (12:31 22:55 40:82)
26. GBA B - Meteor TLC A 78:69 (24:13 40:35 64:51)
27. Slovan Bohnice A - BC JETS Praha 86:63 (19:13 41:35 70:47)
28. Sokol Vyšehrad B - BK Dynamo Praha 73:74 (26:21 40:36 56:55)
29. Sokol Kbely B - BC Loudilové 56:50 (20:14 30:25 44:44)
30. TJ ČZU Praha - CTS Basket 107:75 (25:17 54:33 79:66)
6. kolo
31. TJ Košíře C - CTS Basket 74:92 (21:19 35:44 57:66)
32. BC Loudilové - TJ ČZU Praha 63:70 (12:20 20:43 43:61)
33. BK Dynamo Praha - Sokol Kbely B 63:73 (16:22 39:43 52:53)
34. BC JETS Praha - Sokol Vyšehrad B 77:61 (23:10 46:29 63:42)
35. Meteor TLC A - Slovan Bohnice A 63:75 (24:14 33:35 44:53)
36. OD Rex. Ruzyně A - GBA B 81:77 (21:13 40:31 59:63)
7. kolo
37. GBA B - TJ Košíře C 80:69 (21:22 37:46 60:53)
38. Slovan Bohnice A - OD Rex. Ruzyně A 98:51 (29:10 55:26 78:37)
39. Sokol Vyšehrad B - Meteor TLC A 91:96 (20:21 52:47 69:69)
40. Sokol Kbely B - BC JETS Praha 77:86 (16:22 35:38 59:62)
41. TJ ČZU Praha - BK Dynamo Praha 88:73 (16:15 45:36 65:54)
42. CTS Basket - BC Loudilové 84:72 (24:22 42:38 63:59)
8. kolo
43. TJ Košíře C - BC Loudilové 66:59 (18:17 37:20 45:37)
44. BK Dynamo Praha - CTS Basket 58:85 (18:19 35:41 45:66)
45. BC JETS Praha - TJ ČZU Praha 74:58 (23:15 40:21 59:45)
46. Meteor TLC A - Sokol Kbely B 64:76 (13:19 31:40 56:58)
47. OD Rex. Ruzyně A - Sokol Vyšehrad B 74:66 (10:14 29:21 57:44)
48. GBA B - Slovan Bohnice A 79:70 (17:16 45:29 64:54)
9. kolo
49. Slovan Bohnice A - TJ Košíře C 81:74 (24:19 39:36 61:57)
50. Sokol Vyšehrad B - GBA B 87:63 (28:15 44:30 61:42)
51. Sokol Kbely B - OD Rex. Ruzyně A 78:58 (16:21 37:32 53:46)
52. TJ ČZU Praha - Meteor TLC A 84:80 (13:12 35:41 51:49 66:66 74:74)
53. CTS Basket - BC JETS Praha 64:86 (16:24 33:43 48:70)
54. BC Loudilové - BK Dynamo Praha 58:67 (16:10 27:27 47:37)
10. kolo
55. TJ Košíře C - BK Dynamo Praha 87:88 (26:21 42:47 72:79)
56. BC JETS Praha - BC Loudilové 78:68 (17:19 39:38 55:50 78:68)
57. Meteor TLC A - CTS Basket 62:69 (18:21 37:36 53:56)
58. OD Rex. Ruzyně A - TJ ČZU Praha 67:74 (21:17 36:32 45:49)
59. GBA B - Sokol Kbely B 61:49 (20:10 33:26 46:38)
60. Slovan Bohnice A - Sokol Vyšehrad B 71:67 (13:21 36:34 56:53)
11. kolo
61. Sokol Vyšehrad B - TJ Košíře C 75:80 (34:16 45:39 56:53)
62. Sokol Kbely B - Slovan Bohnice A 58:65 (23:14 34:31 44:46)
63. TJ ČZU Praha - GBA B 90:80 (17:16 39:43 62:58)
64. CTS Basket - OD Rex. Ruzyně A 83:77 (17:20 29:49 58:62)
65. BC Loudilové - Meteor TLC A 59:69 (9:16 21:38 38:50)
66. BK Dynamo Praha - BC JETS Praha 64:76 (15:24 32:45 42:66)
12. kolo
67. TJ Košíře C - BC JETS Praha 78:79 (21:14 43:36 59:53)
68. BK Dynamo Praha - Meteor TLC A 58:56 (16:14 27:28 46:35)
69. BC Loudilové - OD Rex. Ruzyně A 76:46 (17:11 31:18 53:32)
70. CTS Basket - GBA B 90:77 (19:18 50:32 78:52)
71. TJ ČZU Praha - Slovan Bohnice A 71:66 (17:19 29:38 42:46 57:57)
72. Sokol Kbely B - Sokol Vyšehrad B 71:77 (21:25 34:32 49:49)
13. kolo
73. Sokol Kbely B - TJ Košíře C 86:76 (19:17 43:38 65:60)
74. Sokol Vyšehrad B - TJ ČZU Praha 80:73 (18:19 34:34 55:55)
75. Slovan Bohnice A - CTS Basket 66:73 (13:18 29:38 44:52)
76. GBA B - BC Loudilové 59:57 (16:23 29:37 43:44)
77. OD Rex. Ruzyně A - BK Dynamo Praha 71:85 (22:18 37:40 57:63)
78. Meteor TLC A - BC JETS Praha 50:71 (13:13 26:36 35:59)
14. kolo
79. TJ Košíře C - Meteor TLC A 81:65 (27:13 47:33 62:50)
80. BC JETS Praha - OD Rex. Ruzyně A 108:45 (24:14 53:25 78:33)
81. BK Dynamo Praha - GBA B 82:52 (21:15 41:29 55:46)
82. BC Loudilové - Slovan Bohnice A 61:59 (17:18 27:32 48:46)
83. CTS Basket - Sokol Vyšehrad B 72:66 (21:14 41:30 58:56)
84. TJ ČZU Praha - Sokol Kbely B 70:53 (22:9 40:19 59:36)
15. kolo
85. TJ ČZU Praha - TJ Košíře C 85:73 (21:18 42:27 66:41)
86. CTS Basket - Sokol Kbely B 73:49 (17:21 31:33 56:42)
87. Sokol Vyšehrad B - BC Loudilové 73:70 (26:17 40:42 59:61)
88. Slovan Bohnice A - BK Dynamo Praha 111:67 (24:13 50:42 76:53)
89. GBA B - BC JETS Praha 62:103 (15:36 35:62 48:87)
90. OD Rex. Ruzyně A - Meteor TLC A 59:53 (15:8 25:23 40:34)
16. kolo
91. TJ Košíře C - OD Rex. Ruzyně A 71:65 (25:18 43:34 49:46)
92. Meteor TLC A - GBA B 96:42 (26:4 48:17 77:23)
93. BC JETS Praha - Slovan Bohnice A 99:69 (24:11 58:34 83:48)
94. BK Dynamo Praha - Sokol Vyšehrad B 79:81 (20:27 47:45 58:66)
95. BC Loudilové - Sokol Kbely B 61:53 (11:21 21:31 45:41)
96. CTS Basket - TJ ČZU Praha 83:76 (23:20 44:34 60:60)
17. kolo
97. CTS Basket - TJ Košíře C 85:75 (21:29 52:44 73:52)
98. TJ ČZU Praha - BC Loudilové 85:79 (24:22 40:42 62:56)
99. Sokol Kbely B - BK Dynamo Praha 84:58 (20:23 39:39 56:48)
100. Sokol Vyšehrad B - BC JETS Praha 76:86 (13:10 30:32 51:59)
101. Slovan Bohnice A - Meteor TLC A 67:55 (21:18 39:31 56:43)
102. GBA B - OD Rex. Ruzyně A 61:73 (7:15 27:28 43:59)
18. kolo
103. TJ Košíře C - GBA B 64:77 (18:17 31:41 52:62)
104. OD Rex. Ruzyně A - Slovan Bohnice A 79:64 (28:14 40:25 61:53)
105. Meteor TLC A - Sokol Vyšehrad B 68:73 (16:13 36:33 51:46)
106. BC JETS Praha - Sokol Kbely B 81:55 (20:14 42:23 57:38)
107. BK Dynamo Praha - TJ ČZU Praha 71:80 (19:22 40:34 56:64)
108. BC Loudilové - CTS Basket 66:77 (27:13 47:32 61:58)
19. kolo
109. BC Loudilové - TJ Košíře C 72:56 (19:12 36:29 55:45)
110. CTS Basket - BK Dynamo Praha 74:81 (17:22 40:40 57:65)
111. TJ ČZU Praha - BC JETS Praha 80:81 (25:17 39:36 62:51)
112. Sokol Kbely B - Meteor TLC A 86:62 (24:15 47:34 72:49)
113. Sokol Vyšehrad B - OD Rex. Ruzyně A 62:71 (16:13 33:36 43:56)
114. Slovan Bohnice A - GBA B 79:71 (21:14 48:41 59:50)
20. kolo
115. TJ Košíře C - Slovan Bohnice A 81:79 (25:23 53:40 66:64)
116. GBA B - Sokol Vyšehrad B 81:85 (16:14 32:45 49:62)
117. OD Rex. Ruzyně A - Sokol Kbely B 48:73 (15:18 26:35 35:49)
118. Meteor TLC A - TJ ČZU Praha 72:81 (16:18 37:42 55:63)
119. BC JETS Praha - CTS Basket 78:84 (20:24 46:38 58:57)
120. BK Dynamo Praha - BC Loudilové 74:81 (18:18 37:28 53:59)
21. kolo
121. BK Dynamo Praha - TJ Košíře C 75:101 (14:23 29:51 50:74)
122. BC Loudilové - BC JETS Praha 62:51 (16:10 26:26 51:39)
123. CTS Basket - Meteor TLC A 78:72 (15:20 24:45 51:58)
124. TJ ČZU Praha - OD Rex. Ruzyně A 86:98 (24:23 38:55 57:73)
125. Sokol Kbely B - GBA B 59:58 (20:12 36:29 49:43)
126. Sokol Vyšehrad B - Slovan Bohnice A 66:62 (22:16 34:31 50:46)
22. kolo
127. TJ Košíře C - Sokol Vyšehrad B 84:67 (18:19 39:32 59:49)
128. Slovan Bohnice A - Sokol Kbely B 66:68 (8:9 34:26 51:45)
129. GBA B - TJ ČZU Praha 75:88 (14:23 32:38 57:68)
130. OD Rex. Ruzyně A - CTS Basket 71:74 (17:14 31:34 54:53)
131. Meteor TLC A - BC Loudilové 74:69 (18:19 35:34 54:51)
132. BC JETS Praha - BK Dynamo Praha 112:67 (27:18 54:35 80:51)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.