www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižactvo U11

ročník 2014/15

Basket Poděbrady o.s.U11 (mix) - program družstva

detaily -- seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
27.09.2014 09:00 Kolín U11 (mix) Poděbrady U11 (mix) 75:10 1 7 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
27.09.2014 11:00 Kolín U11 (mix) Poděbrady U11 (mix) 64:5 1 8 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
04.10.2014 09:30 Poděbrady U11 (mix) BA Nymburk U11 (ch) 15:81 2 13 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
04.10.2014 11:30 Poděbrady U11 (mix) BA Nymburk U11 (ch) 16:74 2 14 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
11.10.2014 09:00 Basket Pastelka MB U11)mix) Poděbrady U11 (mix) 9:63 3 29 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
11.10.2014 11:00 Basket Pastelka MB U11)mix) Poděbrady U11 (mix) 4:32 3 30 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
25.10.2014 09:00 AŠ Mladá Boleslav U11(mix) Poděbrady U11 (mix) 83:14 4 31 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
25.10.2014 11:00 AŠ Mladá Boleslav U11(mix) Poděbrady U11 (mix) 25:35 4 32 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
01.11.2014 09:30 Poděbrady U11 (mix) Brandýs U11 (D) 35:31 5 49 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
01.11.2014 11:30 Poděbrady U11 (mix) Brandýs U11 (D) 23:22 5 50 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
08.11.2014 09:30 ŠBK Sadská U11 (D) Poděbrady U11 (mix) 106:22 6 53 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
08.11.2014 11:30 ŠBK Sadská U11 (D) Poděbrady U11 (mix) 61:22 6 54 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
23.11.2014 11:00 Poděbrady U11 (mix) BC Benešov "A"U11 (mix CH) 40:38 7 67 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
23.11.2014 12:30 Poděbrady U11 (mix) BC Benešov "A"U11 (mix CH) 36:19 7 68 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
29.11.2014 10:30 BC Benešov "B" U11 (mix D) Poděbrady U11 (mix) 29:35 8 75 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
29.11.2014 12:30 BC Benešov "B" U11 (mix D) Poděbrady U11 (mix) 15:14 8 76 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
06.12.2014 12:30 Poděbrady U11 (mix) BK Český Brod U11 (mix) 61:21 9 85 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
06.12.2014 14:00 Poděbrady U11 (mix) BK Český Brod U11 (mix) 38:30 9 86 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
11.01.2015 09:30 Poděbrady U11 (mix) Kolín U11 (mix) 52:29 10 97 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
11.01.2015 11:15 Poděbrady U11 (mix) Kolín U11 (mix) 49:16 10 98 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
24.01.2015 10:00 BA Nymburk U11 (ch) Poděbrady U11 (mix) 42:49 11 103 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
24.01.2015 11:45 BA Nymburk U11 (ch) Poděbrady U11 (mix) 50:22 11 104 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
07.02.2015 09:30 Poděbrady U11 (mix) AŠ Mladá Boleslav U11(mix) 51:46 13 121 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
07.02.2015 11:30 Poděbrady U11 (mix) AŠ Mladá Boleslav U11(mix) 57:53 13 122 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
21.02.2015 10:00 Brandýs U11 (D) Poděbrady U11 (mix) 27:51 14 139 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
21.02.2015 12:00 Brandýs U11 (D) Poděbrady U11 (mix) 18:29 14 140 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
28.02.2015 09:30 Poděbrady U11 (mix) ŠBK Sadská U11 (D) 59:53 15 143 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
28.02.2015 11:30 Poděbrady U11 (mix) ŠBK Sadská U11 (D) 62:50 15 144 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
14.03.2015 09:00 BC Benešov "A"U11 (mix CH) Poděbrady U11 (mix) 63:22 16 157 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
14.03.2015 12:00 BC Benešov "A"U11 (mix CH) Poděbrady U11 (mix) 42:22 16 158 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
21.03.2015 14:00 Poděbrady U11 (mix) Basket Pastelka MB U11)mix) 52:30 12 119 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
21.03.2015 15:30 Poděbrady U11 (mix) Basket Pastelka MB U11)mix) 38:18 12 120 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
28.03.2015 11:30 Poděbrady U11 (mix) BC Benešov "B" U11 (mix D) 45:14 17 165 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
28.03.2015 13:00 Poděbrady U11 (mix) BC Benešov "B" U11 (mix D) 65:8 17 166 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
11.04.2015 09:00 BK Český Brod U11 (mix) Poděbrady U11 (mix) 26:84 18 175 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX
11.04.2015 11:00 BK Český Brod U11 (mix) Poděbrady U11 (mix) 26:83 18 176 Smíšená soutěž nejmladšího minižactva U11 Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX